Wiedźmin 3: postacie

+
Moim zdaniem niestety chodzi o Ciri, która seria została potraktowana pewnie jako broń zagłady, a że ją Geralt pierwszy znalazł to się akurat jemu przysłużyła, a nie Gonowi. :/
 

Ech, ależ z tej Triss siksę zrobili. Ja wiem, że ona miała wyglądać jak podlotek, ale przyzwyczaiłam się do jej jednak nieco bardziej dojrzałego wyglądu i teraz coś mi tu zgrzyta. Modele postaci są piękne, z detalami, ale mam wrażenie, że zrobiono małe kuku postaciom, które pojawiają się ponownie, na przykład Radowidowi - do hardego, ale przystojnego królika z dwójki się ma moim zdaniem nijak. Aż się boję zobaczyć
Roche'a, Iorwetha, czy czarodziejki
.
 
Z Radowidem cos nie tak, z Triss, Zoltan ma jakas tez mala dziwna zmianę jak ruda, a Jaskier to bez komentarza. Moze ktos sie pokusi o przeniesienie Jaskra z W2 do W3.
Przynajmniej Yen naprawiona i Ciri idealna.
 
Jak ktoś jest ciekaw jak w W3 wygląda Radowid to proszę bardzo:

Ocenić różnicę w porównaniu do tego jest bardzo łatwo:

Można też go obejrzeć tutaj, tylko uwaga, spoiler dotyczący jednego z questów: https://youtu.be/bXWRrIyNRFY?t=2m50s . Nie wiem, zmarniał jakoś okropnie. Albo pije i ćpa całymi dniami od wydarzeń w W2, albo ten design jest wyjątkowo nietrafiony.
 
Last edited:
Jest idealna. Czyż nie Panie @W_Wallace ?;)

Panie, to to ja już dawno wiedziałem :) Coś czuje, że wybór będzie jeszcze łatwiejszy niż myślałem :p Może przy kolejnym przejściu zdecyduje się na czarnulę, bo jak to mawia starożytne przysłowie, żeby życie miało smaczek, raz Yennefer, raz Trisiaczek :D
 
Jak ktoś jest ciekaw jak w W3 wygląda Radowid to proszę bardzo:

Ocenić różnicę w porównaniu do tego jest bardzo łatwo:

Można też go obejrzeć tutaj, tylko uwaga, spoiler dotyczący jednego z questów: https://youtu.be/bXWRrIyNRFY?t=2m50s . Nie wiem, zmarniał jakoś okropnie. Albo pije i ćpa całymi dniami od wydarzeń w W2, albo ten design jest wyjątkowo nietrafiony.

Ale czemu od jedynki zamiast Radowida V Srogiego mamy IV Łysego? :hmm:

---------- Zaktualizowano 09:43 ----------

Orzeł dalej zamiast trzymać berło, ma je przyklejone kropelką do rozwartych szponów...
 
W recenzji cdaction można przeczytać:
A tutaj nie chodzi o
to, że niby mieliśmy poszukiwać Yennefer (nawet jeden spory trailer mocno to podkreślał), a ona dosyć szybko sama nas znajduje, i to w nilfgaardzkiej obstawie?

Kwintesencją deus ex machina jest chyba właśnie nagłość, co by pasowało.
 
Last edited:
Triss wyczuła konkurencję Yennefer, to się chciała upięknić i trochę przesadziła z odmładzaniem :p.

A Radowid wygląda w porządku. Wojna, Gon, polityka, to wszystko kosztuje dużo stresu i nieprzespanych nocy.
 
Z Triss tragedii nie ma, poczekam na inne ujęcia, ale i tak wiem, że wybiorę Yen. Radowid podobny, lecz widać, że stresy itp. odciskają na sobie piętno. Model Jaskra mi się podoba, a Zoltana nie widziałem, więc nie ocenię :p
 
A mnie zastanawia jedna rzecz...

Lambert serio ma inny głos czy tylko mi się wydaje ?
https://www.youtube.com/watch?v=356mVNu4LPg


@Ithlinne Aegli
Temat mknie na przód, że nie sposób czegoś nie przeoczyć. :p Jednak, zadowolony z tego stanu rzeczy nie jestem, poprzedni głos lepiej do niego pasował, sarkazm i w pewnym sensie złośliwość można było wyczuć przy każdym jego słowie a teraz brzmi jakoś tak dziwnie i nieswojo.
 
Last edited:
Top Bottom