Wiedźmin 3: postacie

+
Trzy strony wstecz :)

Eh, przeglądam wszystkie posty w tym wątku, nie wiem, jak to pominąłem :p Zoltan wygląda świetnie :)
 
@Ithlinne Aegli
Spokojnie, ta bardka też wygląda całkiem spoko, może nawet da się wychędożyć. :p A tak na poważnie, to ja tam się cieszę, że w końcu w karczmach są normalni bardowie/normalne bardki, w jedynce wyglądało to kiepsko bo przeważnie śpiewak siedział i sobie popijał piwko, a w dwójce z kolei nie spotkałem się z żadnymi muzykami w karczmach.
 
Była mowa o pierwszej fali gorączki, więc jeszcze przed W1.
Essi umarła na Ospę i było to prawdopodobnie jeszcze przed I wojną z Nilfgardem, zakładam że gdyby od czasu Sodden wybuchła w Wyzimie epidemia to było by to w sadze zaznaczone, a o ile mnie pamięć nie zawodzi, nie jest. Chociaż teoretycznie jest to możliwe. Daje to przedział czasu jakichś 7-10 lat przed epidemią Catriony. Przy założeniu że Ospa szalała w Temerii w czasie akcji sagi, co jest jednak imho naciągane, dało by nam to mniej niż 5 lat różnicy. Pozostała luka (6 lat) to czas między końcem pierwszej wojny a początkiem sagi.
 
Ciekawe jak będzie wyglądał Letho i czy będzie w ogóle Berengar? A najbardziej mnie zastanawia wygląd Cracha an Craite
 
Last edited:
Ciekawe jak będzie wyglądał Letho i czy będzie w ogóle Berengar? A najbardziej mnie zastanawia wygląd Cracha an Craite
Berengara nie będzie - "kanonicznie" zginął w W1 (na Wyspie Mew albo u boku Geralta w walce z Azarem). Nie wspominając o tym, że RED-zi chyba postanowili "wyciszyć" (tzn. ograniczyć dalsze nawiązania do niezbędnego minimum) część fabuły W1 (np. cały wątek Alvina), zresztą chyba słusznie.

Mnie interesuje jak będzie wyglądać Kalkstein (zważywszy, że w W1 miał dość karykaturalną "urodę"), oczywiście o ile się pojawi (liczę na to).
 
Top Bottom