Wiedźmin 3: postacie

+
@martimus
To była "Wyspa Rybitw" a nie "Mew", ptaszyska może podobne ale nazwy już są zupełnie odmienne. :p

Ja bym chętnie spotkał Yaevinna choć podejrzewam, że to mało prawdopodone. :( Do tego driady powinny się pojawić, Carmen z Vincentem albo chociaż sama Carmen, Shani, Talar z moich typów odnośnie pierwszej części to chyba tyle. :D
 
@martimus
To była "Wyspa Rybitw" a nie "Mew", ptaszyska może podobne ale nazwy już są zupełnie odmienne. :p

Ja bym chętnie spotkał Yaevinna choć podejrzewam, że to mało prawdopodone. :( Do tego driady powinny się pojawić, Carmen z Vincentem albo chociaż sama Carmen, Shani, Talar z moich typów odnośnie pierwszej części to chyba tyle. :D

YHY- najlepiej wszyscy na raz :)

A te psy, z których nie dałeś rady wytopić sadła też powinny się pojawić?
 
Ja to bym chciała Vincenta, Shani i Talara - lokacje do spotkania postaci odpowiednie, bo będzie i Oxenfurt, i Wyzima, i na pewno spotkamy po drodze temerskich partyzantów, no ale nie nastawiam się na nic, żeby potem się nie rozczarować.
 
Ja to bym chciała Vincenta, Shani i Talara - lokacje do spotkania postaci odpowiednie, bo będzie i Oxenfurt, i Wyzima, i na pewno spotkamy po drodze temerskich partyzantów, no ale nie nastawiam się na nic, żeby potem się nie rozczarować.
Z Wyzimy będzie tylko pałac - więc spotkanie tam Vincenta i Talara jest raczej wątpliwe. Temerski szpieg w nilfgaardzkim pałacu? Natomiast brak Shani w Oxenfurcie byłby mocno dziwny.
 
YHY- najlepiej wszyscy na raz

A te psy, z których nie dałeś rady wytopić sadła też powinny się pojawić?

Wojna, wielki otwarty świat a przede wszystkim zwieńczenie historii Geralta, więc według mnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wszystkie ważniejsze postaci z poprzednich części też się gdzieś przewijały, choćby na ułamek sekundy jak
Zygfryd w W2
:D
 
Wojna, wielki otwarty świat a przede wszystkim zwieńczenie historii Geralta, więc według mnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wszystkie ważniejsze postaci z poprzednich części też się gdzieś przewijały, choćby na ułamek sekundy jak
Zygfryd w W2
:D

Wstawianie postaci z poprzedniej bajki to stąpanie po kruchym lodzie. Jednym fanom będzie za mało, innym będzie za dużo. No i trzeba by dopisać do nich trochę bardziej rozbudowane questy bo spotkanie z np. Shani w karczmie i wymiana paru zdawkowych uprzejmości tylko by fanów wkurzyła. No i tym milionom nowych graczy trzeba by tłumaczyć skąd my tą Panią znamy :).
 
Rębaczy to raczej u Redańczyków. Pewnie czerwoni będą szukali wszelkich sił na odparcie inwazji czarnych. Szczególnie jak zostaną sami na północy.
 

Attachments

  • zoltan.jpg
    zoltan.jpg
    132.6 KB · Views: 35
  • jaskier.jpg
    jaskier.jpg
    65.3 KB · Views: 36
  • tris1.jpg
    tris1.jpg
    332.5 KB · Views: 36
  • triss2.jpg
    triss2.jpg
    172.4 KB · Views: 33
  • jaskier2.jpg
    jaskier2.jpg
    90.5 KB · Views: 35
Top Bottom