Wiedźmin 3: postacie

+
Wiedźmin 3: postacie

Jak myślicie czy Jaskier i Zoltan pojawią się w Wiedźminie 3 i czy chcielibyście ich jeszcze zobaczyć? Bo ja szczerze nie wyobrażam sobie wiedźmina bez tej sympatycznej dwójki.
Zapraszam do tematu.

Ustaliliśmy, że tytuł tematu przeformułujemy na bardziej ogólny.
zi3lona
 
Wyszukiwarka..... please !!!! temat ciekawy, ale do poruszenia gdzie indziej :)

Tu: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22231-wiedzmin-3-sugestie-marzenia-i-pobozne-zyczenia/
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33796-wiedzmin-3-dziki-gon/
i jest jeszcze jeden o W3 :D

P.S W wywiadzie z GI o fabule, możemy dowiedzieć się że pojawią się postacie z poprzednich części.
 

RaV47

Forum veteran
SimonPiachu said:
Jak myślicie czy Jaskier i Zoltan pojawią się w Wiedźminie 3 i czy chcielibyście ich jeszcze zobaczyć? Bo ja szczerze nie wyobrażam sobie wiedźmina bez tej sympatycznej dwójki.
Zapraszam do tematu.

wątpie, nawet Keth dał nam do zrozumienia że wątki z poprzednich części nie będą kontynuowane, nie pojawią się żadne postacie z poprzednich gier a cała gra skupi się na wspomnieniach Zyvika.

yhh...
 

Keth

Ex-moderator
RaV47 said:
wątpie, nawet Keth dał nam do zrozumienia że wątki z poprzednich części nie będą kontynuowane, nie pojawią się żadne postacie z poprzednich gier a cała gra skupi się na wspomnieniach Zyvika.

yhh...

Oczywiście żart, ale by uniknąć jakiegoś nieporozumienia, ja nic takiego nie pisałem ;)
 
Będą gdzieś to było na jakimś wywiadzie że będą postacie z poprzednich części o Jaskrze i Zoltanie też coś było napisane że będą.
 
Rany !!!! Oglądać mi tu wywiad o fabule, bo jak słyszę niedomówienia w związku z postaciami z poprzednich osłon, to mnie ściska :)

Wywiad GameInformer ( ENG ): http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/02/13/the-story-of-the-witcher-3-wild-hunt.aspx

Spolszczony wywiad autorstwa goldiego: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/33998-news-nowe-wideo-na-stronie-magazynu-game-informer/page__p__928634#entry928634
 
Pisałem do pana Marcina w sprawie wątku z pytaniami o W3 i odpowiedział, że na chwilę obecną nie ma sensu zakładać temat, bo mają niewiele do powiedzenia ;) Czyli wszystko w swoim czasie, na razie GI i materiały prasowe przez jeszcze tydzień. Liczę na mocne zakończenie i wypuszczenie gameplaya z questem :)
 
Dla mnie Zoltan i Jaskier to tak samo ważne postacie jak Geralt. Zaczytując się książką wolałem wątki z nimi niż z w późniejszych tomach nadąsanym i sfochowanym Geraltem. Mam nadzieję, że ich nie pominą. Oczywiście czekam, aby ujrzeć Yennefer bo na nią czekam od 1-szej części gry ;)
 
Nie wiem czy Yenefer będzie dobrą postacią nie było jej a waga jaką ma w sadzę ciężka będzie do przedstawienia że tak powiem zielonym
 
W dwójce przecież są przerywniki jej poświęcona, a btw. Niech czyta chołota :D Książki zjadają swoją fabułą gry i tak jest zawsze ;) dlatego byłaby motywacja do czytania dzieł ASa dla zielonych.
 
Przerywniki w sumie ze dwa były a co do czytania w szkole próbują wymóc czytanie i kończy się to fatalnie wiec nie róbmy im tego .
 
kalif94 said:
Przerywniki w sumie ze dwa były a co do czytania w szkole próbują wymóc czytanie i kończy się to fatalnie wiec nie róbmy im tego .

Czym się kończy? Tym, że coraz więcej debili jest w kraju bo czytać nie potrafią. Jeśli ktoś nie wie, kim jest jakaś postać, to niech przeczyta książkę! Ta gra jest na podstawie książek, a nie odwrotnie. Im więcej nawiązań do szkoły tym będę szczęśliwszy (oczywiście jeśli będą to nawiązania pozytywne). Postacie typu Yenn, Ciri( na której pojawienie się szans chyba nie ma, Regis (który teoretycznie zginął, ale jest wampirem więc mógł żyć). AS stwierdził, że mógł się odrodzić), reszta kompanii Zoltana to są postacie z potencjałem i szkoda ich nie wykorzystać. Miłoby było gdyby szwędając się po Novigradzie spotkać znajome buźki np. Gnoma z kompanii Zoltana, który byłby np. Rzemieślnikiem i ze względu na stare czasy robiłby nam przedmioty za symboliczne sumki. Nie wykorzystać postaci Yen byłoby grzechem wobec świata Wiedźmina.
 
czytanie nie może im się kojarzyć z obowiązkiem bo nigdy nie sięgną po książkę zaś zmuszanie ich do przeczytania bo nie zrozumieją gry jest podwójne złe bo książka nie zyska ani gra poza tym Sapkowski tez nie skorzysta bo na komorne nie uzbiera :)
 
kalif94 said:
czytanie nie może im się kojarzyć z obowiązkiem bo nigdy nie sięgną po książkę zaś zmuszanie ich do przeczytania bo nie zrozumieją gry jest podwójne złe bo książka nie zyska ani gra poza tym Sapkowski tez nie skorzysta bo na komorne nie uzbiera :)/>
Widać, że Ciebie też
 
Top Bottom