Wiedźmin 3: potwory

+
Jak tanie retoryczne to musze odpowiedzieć :] Wersje mocno zmienione mają na przykład dodatkowe lub inne specjalne ataki. Jedną z odmian modelu wiwerny jest widłogon, który atakuje kolcami na końcu ogona.
@blooddragon.538
Czy tego typu potwory będą ustawione tylko w specjalnie wyznaczonych miejscach/questach, czy np. "10% utopców jest większa, brzydsza i ma dodatkową umiejętność szarży"? Oczywiście nie mam tutaj na myśli bardzo specyficznych wersji potworów takich jak wspomniany widłogon, lecz o bardziej popularnych przeciwników takich jak wilki (wilk alfa), utopce (topielec), czy też jakieś inne "ulepszone wersje" potworów takich jak upiory, południce, trupojady itd. występujących "naturalnie" tzn. poza questami itd.?
 
Ciekawym co poczynili w kwestii Bruxy, dawno temu pisałem na ten temat. W W2 Bruxa wygląda jak upiór i nie rożnie się niczym od zjaw, do tego unosi się nad ziemią... A zgodnie z książkowym opisem była to urodziwa kobieta o bladej twarzy figurą i wzrostem przypominająca człowieka.
Przylgnęła do grzbietu delfina w wyschniętej fontannie, obejmując omszały kamień drobnymi rękami, tak białymi, że wydawały się przezroczyste. Spod burzy splątanych czarnych włosów błyszczały wlepione w niego ogromne, szeroko otwarte oczy koloru antracytów. (...) Stworzenie przyklejone do grzbietu delfina obracało za nim maleńką twarzyczkę o wyrazie nieopisanej tęsknoty, pełną uroku, który sprawiał, że wciąż słyszało się pieśń (...)
"Rękopis znaleziony w smoczej jaskini. Kompendium wiedzy o literaturze fantasy" Andrzeja Sapkowskiego
Bruxa - Za dnia jest to normalna z pozoru niewiasta, wiodąca normalną z pozoru egzystencję, mogącą mieć męża i nawet dzieci. Nocą natomiast bruxa transformuje się w upiornego ptaka(albo nietoperza) i atakuje ludzi, wysysając z nich krew.
Tak więc jak będzie z nią w W3, o ile się pojawi.
 
Ciekawym co poczynili w kwestii Bruxy, dawno temu pisałem na ten temat. W W2 Bruxa wygląda jak upiór i nie rożnie się niczym od zjaw, do tego unosi się nad ziemią...
W W3 takie potwory jak Nekkery czy Endriagi mają te same modele co w W2 więc pewnie z Bruxą niestety będzie to samo i będzie niestety wampirem o wyglądzie i zachowaniu upiora.
 
z Bruxą niestety będzie to samo i będzie niestety wampirem o wyglądzie i zachowaniu upiora.

To, że Redzi dysponują gotowym modelem Bruxy (który to model jest reskiniętym upiorem) nie oznacza, że zaimplementują go w trójce. Endriagi i nekkery nie wywoływały kontrowersji swoimi aparycjami, Bruxa natomiast tak. Do trzech razy sztuka.
 
To, że Redzi dysponują gotowym modelem Bruxy (który to model jest reskiniętym upiorem) nie oznacza, że zaimplementują go w trójce. Endriagi i nekkery nie wywoływały kontrowersji swoimi aparycjami, Bruxa natomiast tak. Do trzech razy sztuka.

Obyś miał rację :)
 
Endriagi i nekkery nie wywoływały kontrowersji swoimi aparycjami, Bruxa natomiast tak.
No cóż - alchemia oraz mechanika Kościanego Pokera również miały bardzo wyraźny feedback. Wszyscy wiemy, jak REDzi z niego skorzystali :horse:.
 


Te pokraki (Vesemira nie liczymy) to wg GameStara Ghule.
 
Last edited:
Prosiliśmy wielokrotnie o nie wstawianie screenów z gamestara, są one chronione prawem autorskim. Nieprzestrzeganie tej zasady zmusi nas do wyciągnięcia konsekwencji.
 
Widzę, że południca w W1 miała zaszytą gębę, ale jak język dostatecznie urósł to w końcu się przebił

Tak gwoli ścisłości, to to jest Celina, północnica :p
Swoją drogą, ciekawe, czy nvidia opracowała dla nich również system TonguePhysics
 


Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał, ale Wyvernę Królewską mogliśmy zobaczyć już na SoD. Dopiero teraz się kapnąłem.
BTW. ciekawe czy ten dym/para wodna, które widać w tle nadal jest w grze?
 
Obejrzałem jeszcze raz mapkę w wersji zoomowanej i wyłapałem kolejne nowe potwory. Pod mieściną "the mire" na południu są jakieś zielone, żabowate monstra bawiące się szczątkami ludzi. A na jednej z gór ard skellig spaceruje sobie jakiś biały dinozaur :p

Interesująca jest wystająca z jaskini pod Oxenfurtem łapa.
Powiększyłem i faktycznie, jest to łapa. Będę wiedzieć, żeby nie wchodzić do tej simby... Tfu, simpy.
 
Last edited:
Top Bottom