Wiedźmin 3: potwory

+
Biorąc pod uwagę powyższy obrazek, zgaduję że najlepiej bedzie pomóc sercu drzewa i zrównać sierociniec z ziemią.
 
I tak już poznaliśmy sporo potworów. Przed premierą poznamy pewnie większość, a wolałbym zobaczyć je po raz pierwszy, grając w grę :p
 
Dwie kwestie:


Co to jest? Smok? Trochę za mały się wydaje. Stawiam na jakiegoś widłogona:


A to czyżby był Bies? I to w tym samym miejscu co na debut trailerze? Hmm. Mam wrażenie, że wygląda on inaczej i że jest mniejszy. Oby to nie był on :p W debut trailerze jego design mi się bardziej podobał.
 
@Qyzu' z głowy to bym stawiał na jakiś podgatunek latającej Wiwerny. Widłogon ma inny ogon, jak sama nazwa wskazuje.
Jeśli chodzi o tego Biesa, też będą różne odmiany. Podobizna tego powyżej widoczna jest bodajże również na nieoficjalnej mapie artystycznej świata.
 
@Qyzu' z głowy to bym stawiał na jakiś podgatunek latającej Wiwerny. Widłogon ma inny ogon, jak sama nazwa wskazuje.
Jeśli chodzi o tego Biesa, też będą różne odmiany. Podobizna tego powyżej widoczna jest bodajże również na nieoficjalnej mapie artystycznej świata.
Wiwerna to to na pewno nie jest. W takim razie Smok.
 
Widziałeś smoka w dwójce? Przecież są ogromne.
W sumie racja, że nie są :p A ten wydaje się podobnych rozmiarów, faktycznie. Aż się nie mogę doczekać walki z czymś takim (chyba, że będzie się dało wybrać inaczej). Szybki jest, skurczybyk.
 
Ten smok to pewnie smok skalny, który występował w uniwersum. Było wspomniane że nie dorasta do dużych rozmiarów :)

---------- Zaktualizowano 15:19 ----------

Natomiast te "bioluminescencyjne" syreny mogą być kaniami.
 
Przecież morda podobna do mordy wiwerny królewskiej, model podobny do jedynkowego, wiwerna jak nic.
 
To jest przecież wiwerna, niewiele większa od konia.
Porusza się całkiem inaczej niż wiwerna, znacznie szybciej i ma całkiem inne skrzydła. Do tego w gameplay'u Geralt powiedział, że zwykle wierny nie są aż takich rozmiarów jak tamta z PAX. A ta jest jeszcze większa.
 
Wiwerny królewskie nie osiągają takich rozmiarów. Poza tym ta jest mniejsza, ma tylko większe skrzydła. NO I SPÓJRZCIE NA JEJ RYJ i porównajcie z królewską, jest bardzo podobny.
 
Top Bottom