Wiedźmin 3: potwory

+

Attachments

  • yrfh.jpg
    yrfh.jpg
    79.2 KB · Views: 486
Last edited:
@HuntMocy
Matko jedyna ja już się wystraszyłem, że REDzi giganta tak spaskudzili. Ale całe szczęście, że to tylko cyklop. :p Muszę natomiast powiedzieć, że nowy bies i leszy mi się spodobały widać po nich taką unikatowość. :D
 
@HuntMocy
Matko jedyna ja już się wystraszyłem, że REDzi giganta tak spaskudzili. Ale całe szczęście, że to tylko cyklop. :p Muszę natomiast powiedzieć, że nowy bies i leszy mi się spodobały widać po nich taką unikatowość. :D

Ja o ile rozumiem zmienienie kształtu poroża(to nowe ma pewnie mniej trójkątów) to nie jestem w stanie zrozumieć czemu ma jakieś plemienne wzorki(zygzaki) na skórze.
 
No tak, dla celów ochronnych. Ale ogółem to co było wcześniej było dobre więc nie rozumiem tego upiększania jego skóry. Mnie się stara wersja podobała bardziej (nowe rogi są okej)
Przecież jest kilka rodzajów biesa, ten fioletowy jest teraz w Velen albo koło Kaer Morhen.
 
Przecież jest kilka rodzajów biesa, ten fioletowy jest teraz w Velen albo koło Kaer Morhen.

Się trochę barwą różnią, ale wszystkie mają te zygzaki. A ten z nowego trailera jest chyba w tym samym miejscu co ten z jednego z debut trailerów więc najprawdopodobniej tak właśnie teraz wyglądają :p
 
Jeśli teraz każdy bies ma mieć takie wzorki i poroże, to meham. Pierwsza wersja wzbudzała u mnie znacznie większy respekt.

Poroże w sumie nie jest złe, zmiana do akceptowania. Ale te wzorki to lipa jest :| Wolałbym zwykłą szarą teksturę bez detali niż te wzorki jeśli poprzednia tekstura była zbyt szczegółowa.
 
Zwróćcie uwagę na krajobraz na tle którego są pokazywane. Zdaje się, że jest to odmiana spotykana na Skellige?
 
Pierwsza wersja Biesa zdecydowanie lepsza. Teraz wygląda to jak jakiś kolorowy potworek z gier typu Metin ;p
 
Top Bottom