Wiedźmin 3: potwory

+
Nie wiem czy to dać tu czy pod system walki, ale w nowym 35 minutowym gameplayu (https://www.youtube.com/watch?v=xx8kQ4s5hCY&list=UUzybXLxv08IApdjdN0mJhEg) potwory są perfidnie za słabe. Wiem, że to dlatego żeby grający nie zginął podczas prezentacji i żeby ta się nie przedłużała, no ale bez przesady... Wilkołak podczas pełni ginie szybciej niż Ghul w Wiedźminie1 i to bez modów. Ta jego śmieszna regeneracja nic mu nie daje bo jesteśmy w stanie go znuke'ować na 4 strzały :F. Na hardzie to powinna być walka na bite 5 minut.

Skoro wiesz, że jest to poziom prezentacyjny to czemu marudzisz
 
@Fartuess jak sam zauważyłeś - to była rozgrywka pod publikę, na potrzeby prezentacji.
Poza tym podejrzewam, że na wilkołaka będzie można natknąć się w różnych sytuacjach. A jak się na niego natkniesz w lesie, w nocy, podczas pełni, bez "srebrnej petardy" - to uwierz mi na normalu będzie ciężko, a na hardzie, to mielibyśmy przesrane :D

Tak mówią Redzi i ja im wierzę :D miodnie..
 
Design "Pań Lasów" jest fenomenalny! Tak obrzydliwie naturalistyczny, że aż piękny! :)
Nie mogę się doczekać żeby usłyszeć ich polskie wersje.
 
Water Hag - Topielica, dla przyjaciol Marzanna :)

Te trzy Baby Jagi to mogą być Podagi. Podaga - w religii slowianskiej kobiecy demon, nazwa laczona z wyrazem palic. Cos jest na rzeczy, jeśli się wezmie pod uwagę ilość swiec w chatce babci Jaska.
 
Dlaczego Pani Lasu traktujecie jako potwory? Jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby Geralt miał z nimi walczyć, a więc robią bardziej za NPC'ta.
 
Zastanawiam się, czy podwodny potwór oraz latająca syrena to jeden i ten sam gatunek.

I mnie również nurtuje ta kwestia, mam nadzieję, że będą to dwa odrębne gatunki. Biorą pod uwagę Trochę poświęcenia koncepcja żeby je połączyć jakoś do mnie nie przemawia...
 
Dlaczego Pani Lasu traktujecie jako potwory? Jak na razie nic nie wskazuje na to, żeby Geralt miał z nimi walczyć, a więc robią bardziej za NPC'ta.
Widziałeś co jedna z Pań Lasu miała w torbie? Wystarczający powód, aby traktować je jako potwory. Będą z całą pewnością do ubicia. Wybór pomiędzy nimi a Duchem Lasu. No chyba, że zbytnio nie lubisz dzieci ;D ;D ;D
 
panie lasu do ubicia będą na bank. Mnie nurtuje tylko jedna kwestia. Ten cały cyrulik co odcina sobie ucho powiedział że w wiosce żyją prości ludzie, którzy szukają ochrony przed niebezpieczeństwami na bagnach. Zastanawia mnie to, czy gdybyśmy jednak spróbowali się dogadać z duchem lasu i spróbować uratować dzieci, zabijająć wiedźmy, to czy czasem mieszkańcy nie stracili by wówczas ochronę wiedźm przed, na dajmy na to, lokalnymi niebezpieczeństwamii? Jak widać jednak na moczarach oprócz potworów mamy do czynienia również z bandytami, Okolica w cale przyjazna nie jest, Zastanawia mnie to czy nasza ingerencja i zabicie tych widźm nie spowoduje, że wioska zostanie po jakimś czasie doszczętnie zniszczona lub ograbiona przez bandytów jako konsekwencja wyboru. Byłoby to wielce prawdopodobne. A może to duch lasu (bardzo tajemnicza istota) przejmie kontrole nad społecznościa lokalną lub sam dokona zniszczeń.Ciekawe czy ten duch lasu ma jakiś związek z tym zabijanym wilkołakiem i czy aby na pewno musimy go zabijać? Hmm strasznie ciekawy quest i tak wiele rozwidleń możliwych. Gamplay super mega klimatyczny, nie moge się doczekać kiedy sam będę przechodził do tego questa :p
 
Z tego co kojarzę już dość dawno ten quest został opisany dokładnie z tymi wyborami na jakiejś stronie. Tylko teraz nie wiem jakiej.
 
Skoro wiesz, że jest to poziom prezentacyjny to czemu marudzisz

Ponieważ to dla mnie nadal kpina. Skoro podczas pełni był taki słaby, to jak go zaatakujesz rankiem to go zgarniesz na hita? Skoro mają takiego pro gamera to mogliby dać chociażby na mediumie, żeby pokazać cokolwiek z systemu walki. A tak to muszę w ciemno wierzyć, że na maksymalnym poziomie trudności już go nie znuke'uję bezproblemowo. Po W2 jestem nauczony, że nie powinienem ślepo ufać, że wszystko będzie ok.
 
Fartuess, nie nie mogli. To jest demo które musiało się zmieścić w 40 minutach, bo było przygotowane z myślą o pokazach zamkniętych dla dziennikarzy. Więc jeśli poziom byłby wyższy to demo nie trwało by 40 minut a ponad godzine conajmniej. Nawet końcówke musieli skrócić żeby się zmieścił pokaz w czasie. Jedyna szansa jest taka że w dziennikach deweloperskich zobaczymy wyższy poziom.
 
Ja zawiodłem się na duchu lasu. Dostaliśmy gadające, czerwone gniazdo endraig... Ale nawet nie o wygląd chodzi. Spodziewałem się że wyśle przeciwko nam cosik więcej niż parę takich samych robali :( chociaż można liczyć na to, że to tylko ze względu na łatwy poziom trudności i potrzebę skrócenia prezentacji do minimum :p
 
Top Bottom