Wiedźmin 3: potwory

+
Pan raczy żartować z tym lataniem pod wiatr. Latawiec to może wisieć w miejscu, gdyż składowe siły nośnej wiatru i siły człowieka ciągnącego linkę w dół się równoważą. Żaden ptak na dalekie dystanse nie będzie leciał pod wiatr. Nawet samoloty tracą znacznie więcej paliwa lecąc pod wiatr.
Po drugie wyspa Spikeroog jest położona w zachodniej części archipelagu, więc wszelkie gryfy lecące ze wschodu lądowałyby raczej na wyspach położonych bliżej kontynentu, a nie robiły dodatkowe kilometry.
Więc pozwolę sobie jednak pozostać przy teorii, że młode gryfy przylatują zza oceanu.
 
Tak coś mi się nie zgadzało, ale nie chciałem się wychylać, bo jeszcze bym na ignoranta wyszedł i parodię matfiza :p
 
Takie cudo trafiło właśnie do CDP. Ciekawe, czy można wymienić za figurkę z EK? :D









Czy to cudo, które trafiło do studia CDP RED, przedstawia nam nową wersję południcy? Było to gdzieś napisane? Ja bym tak obstawiał, sądząc po wianku i dość jasnej karnacji. Muszę przyznać, że podoba mi się ta nowa wersja.
 
Czy to cudo, które trafiło do studia CDP RED, przedstawia nam nową wersję południcy? Było to gdzieś napisane? Ja bym tak obstawiał, sądząc po wianku i dość jasnej karnacji. Muszę przyznać, że podoba mi się ta nowa wersja.

Nie, to jest legendarny Rus - brat Lecha i Czecha, założyciel państwa rosyjskiego. Ma sierp w ręku. ;)
 
@P ATROL
Ten screen z "Miecza przeznaczenia" jest dość niewyraźny, nawet oglądając trailer klatka po klatce ciężko się dokładnie przyjrzeć. Do tego jęzor widzimy u zupełnie innego potworka. Swoją drogą jest to świetny koncept wg mnie :).

Nie, to jest legendarny Rus - brat Lecha i Czecha, założyciel państwa rosyjskiego. Ma sierp w ręku. ;)

Gdyby nie wianek, to może nawet bym się przekonał do tej koncepcji :p.
 
Ta na tym screenie ma przecież taki długi jęzor :p W sumie faktycznie jest taki długi, że może być wzięty za coś innego :D
 
Skoro jak twierdzi bestiariusz w Wiedźminie 1, barghesty idą w awangardzie forpoczty Dzikiego Gonu, to może te "kryształowe" pieszczoszki Eredina to właśnie nowa wersja barghestów?
 
Last edited:
No właśnie myślałem, że to nowa wersja barghestów (zresztą napisałem u góry), ale z wyglądu jak teraz patrzę, to bardziej zmutowane psożółwiojaszczurokontrubery.
 
Ładnie im on wyszedł. Tylko ta klata kojarzy się z odwłokiem jakiegoś pająka... Trochę zbyt gładkie w każdym razie. Mógłby zapuścić dłuższe futerko.
 
:'( Czyżbyście chcieli mi powiedzieć, że nadal nie wypuszczą mantikory? Teraz na pewno wypuszczą mantikorę!
 
Top Bottom