Wiedźmin 3: potwory

+
Dopuszczam. Tylko że redzi często-gęsto dawali do zrozumienia, a nawet mówili otwartym tekstem, że Geralt czegoś w grze nie zrobi, bo Geralt z książek tego nie robił. Dopuszczam też możliwość, że Geralt mógłby być elfią Geranią biegającą z łukiem. Szczęśliwie jeszcze nie jest.

Czyli wszsytkie wybory mordalne do wywalenia. Kurka. Trzeba zrobić wiedźmina z jednymi, słusznymi dialogami i walki ustawić, bo Geralt by nie przegrał żadnej, zrobić fabułę liniową, bo przecież Geralt nie ma 2 żyć. W sumie lepiej film zrobić, bo w grze ktoś może stać koło drzewa 2h, a przecież Geralt by tego nie zrobił.
 
A tak jeszcze do mordowania wszystkich syren - na pewno by się to ludziom powiodło, z tymi wszystkimi krakenami, trytonami, ryboludźmi, które też głębiny zamieszkiwały, i na pewno by nie pozwoliły na beztroskie mordowanie innych morskich żyjątek... (Lub po prostu na wypływanie ludzi na dalekie morze)
 
O nowym potworze - Botchlingu
Platkow-Gilewski. "Botchling to istoty, które przychodzą w wyniku poronienia. Podczas ciąży kobieta roni i porzuca ciało nienarodzonego dziecka nie nadając mu imienia. Istnieje wtedy szansa, że dziecko wróci do życia w formie botchlinga. "
( UWAGA SPOILER DOTYCZĄCY MISJI):
Botchling stanowi istotną część misji dotyczącej żony potężnego wojownika, który stracił dziecko.
To dziecko, w postaci potwora, atakuje i pije krew mieszkańców - Geralt jest zatrudniony, by pomóc.
Wybory będą następujące: przekonać wojownika by zaakceptował dziecko i udał się odprawić rytuał, by uratować dziecko lub zabić potwora i otrzymać wynagrodzenie. Oczywiście każdy wybór będzie miał swoje konsekwencje.
Kapkę zbyt oczywiste wybory. Mam nadzieję, że skrywają drugie dno.
 
Przyznaję, że ten krótki opis misji nie obiecuje nam wyboru między złem, a mniejszym złem tak znanym z Sagi. Dostrzegam tu jednak pewien potencjał. Być może wspomniany rytuał ma niepożądane skutki dla wojownika. Musielibyśmy wtedy zdecydować, czy powiemy mu całą prawdę, licząc się z tym, że może odmówić próby ratunku, czy też ukryć ją, co zwiększy szansę na ocalenie niewinnego dziecka.
 
O, Poroniec. A pamiętam jak kiedyś (ojeju, właśnie sprawdziłam, to było w lipcu 2013, jak ten czas leci) @Swooneb coś o nim pisał, to go uciszałam, żeby przypadkiem REDzi questu z tą kreaturą nie zrobili. :p Ciekawa jestem bardzo jak go przedstawią w grze.
 
O, Poroniec. A pamiętam jak kiedyś (ojeju, właśnie sprawdziłam, to było w lipcu 2013, jak ten czas leci) @Swooneb coś o nim pisał, to go uciszałam, żeby przypadkiem REDzi questu z tą kreaturą nie zrobili. :p Ciekawa jestem bardzo jak go przedstawią w grze.

Oby było tak creepy, jak się tylko da.
Niech jeszcze z Leszego zrobią Slendera i będzie cacy.
 
Jak ma być creepy to tylko i wyłącznie na wzór tego z bodajże Bestiariusza Słowiańskiego. Strach się bać normalnie:

 
W Bestiariuszu jest szereg takich "miłych" stworzeń :p Polecam każdemu zaopatrzyć się w tę książkę, świetnie zrobiona zarówno pod względem graficznym jak i tekstowym ;)
 
O, Poroniec. A pamiętam jak kiedyś (ojeju, właśnie sprawdziłam, to było w lipcu 2013, jak ten czas leci) @Swooneb coś o nim pisał, to go uciszałam, żeby przypadkiem REDzi questu z tą kreaturą nie zrobili. :p Ciekawa jestem bardzo jak go przedstawią w grze.
Poroniec to potworek z którego można ciekawego questa zrobić, cieszę się, że REDzi z niego skorzystali w taki sposób :p
 
Z levelami potworów wszystko w porządku, tylko szkoda, że są wyświetlane tuż obok nazwy. Jeszcze przed rozpoczęciem walki możemy dzięki temu ocenić swoje szanse na wygraną. Bez sensu troszku. Wolałbym zostać zaskoczony przez takiego, dajmy na to, porońca, który na oko będzie wyglądał nieszkodliwie, a w praktyce zdejmie mnie w dwie sekundy :p
Oby ta opcja miała możliwość wyłączenia.
 
Z levelami potworów wszystko w porządku, tylko szkoda, że są wyświetlane tuż obok nazwy. Jeszcze przed rozpoczęciem walki możemy dzięki temu ocenić swoje szanse na wygraną. Bez sensu troszku. Wolałbym zostać zaskoczony przez takiego, dajmy na to, porońca, który na oko będzie wyglądał nieszkodliwie, a w praktyce zdejmie mnie w dwie sekundy :p
Oby ta opcja miała możliwość wyłączenia.

Wyświetlaną ilość obrażeń i lvle potworów fajnie byłoby wyłączyć, ja też wolę grać w Wiedźmina bez tych dwóch rzeczy :p
 
Wyświetlaną ilość obrażeń i lvle potworów fajnie byłoby wyłączyć, ja też wolę grać w Wiedźmina bez tych dwóch rzeczy :p
Zakładam, że jest opcja wyłączenia takich informacji. W Wiedźminie 2 można było wyłączyć okienko z informacjami dotyczącymi walki, w grach takich jak Dragon Age 2/Inquisition też można wyłączać poszczególne elementy interfejsu.
W takim Thief (tym nowym) można chyba było wyłączyć dowolny aspekt, zostawiając w skrajnym wypadku pusty ekran z samym widokiem z pierwszej osoby.
 
Nie zastanawialiście się, że levele potworów wyświetlają się wtedy i tylko wtedy, jeśli się ich nauczymy z książek, bądź poprzez ich zabijanie? :) Wątpię, że taka informacja wyświetla się od razu na początku naszej gry ;)
 
Top Bottom