Wiedźmin 3: potwory

+
Szkoda ogona, no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. Te z W1 faktycznie mi się lepiej podobały jeśli chodzi o design, obydwie.
 
Ale przecież ogon jest :p

View attachment 11011
"To" nie jest ogon... nie zauważyłeś herów na klacie i na brodzie? Toż to facet, na dodatek nie przyzwoity, bo nie ubrany... a co każdy facet ma między nogami? Aaa...

Któregoś z twórców na prawdę poniosła wyobraźnia... To coś z tak wielkim łbem (i ciężkimi rogami... przecież ta głowa powinna się temu potworowi ukręcić przy jakimkolwiek szybszym zwrocie)) tak cieniutkie (wąskie) skrzydła nie mogły by unieść. Rozumiem jeszcze, gdyby potwór tylko wyskakiwał, na krótko w powietrze, albo ślizgiem i szybkim zwrotem atakował "zwierzynę". Ale to, to latać nie powinno.
 
Last edited:
"To" nie jest ogon... nie zauważyłeś herów na klacie? Toż to facet, na dodatek nie przyzwoity, bo nie ubrany... a co każdy facet ma między nogami? Aaa...

Swoją drogą włosy u gada są zaskakujące :p Chociaż może Wiwerna to nie do końca gad :p
 
Swoją drogą włosy u gada są zaskakujące :p Chociaż może Wiwerna to nie do końca gad :p
Wiwerna to jest Gad. Poprostu Redzi MUSIELI dodać efekt włosów... gówniany microsoft, gówniana nvidia....
Jak Ci wszyscy (sony także) głupi producenci mieszają i psują krew konsumentom...


#jedynasłusznawywerna
Tak powinna wyglądać Wiwerna czy Vywerna (jeden pies) albo nawet jeszcze mniejszy łeb (coś jak latający potwór z ekranizacji Władcy Pierścieni)

A tak właśnie wyglądała w W1


BO NIE MOGŁO TO WYGLADAĆ NORMALNIE, BO NVIDIA, BO WŁOSY,...:facepalm:
 
Last edited:
Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że owa wyverna nie latała.

Dokładnie tak, za wielkie cielsko, za mała powierzchnia skrzydeł. Przecież to wygląda idiotycznie! Jakby pozbawić kurczaka wszystkich piór i kazać mu latać. Rozumiem, że wszystkie potwory w fantasy nie muszą być tworzone z myślą istnienia w rzeczywistości (np. smoki w życiu nie oderwałyby się od ziemi, w Panie Lodowego Ogrodu ciekawie rozwiązano ten problem), ale powinny przynajmniej wyglądać jak potwory, nie kurczaki.
 
Last edited:
Dokładnie tak, za wielkie cielsko, za mała powierzchnia skrzydeł. Przecież to wygląda idiotycznie! Jakby pozbawić kurczaka wszystkich piór i kazać mu latać.

I tu nie chodzi o nadmierną szczegółowość, ta Wiwerna swoim ciałem wydaje się krzyczeć: Jestem nielotem!
Mogłaby się wznosić na chwilę, jakieś skoki wykonywać, wiatr robić tymi skrzydłami i by było okej, ale jak lata to zaczyna się myśleć, że coś tu nie gra :p
 
Może zwykła wiwerna będzie tak wyglądać i tylko ta królewska jest wybajerzona?

A ta z początku gameplaya z 26 stycznia to nie jest aby zwyczajna właśnie? Pojawia się na ekranie dosłownie na moment, ale zdaje się, że to właśnie pospolita wersja. Rogów brak i mniejsza jakaś.
 
Ani baranie rogi, ani pióra nie pasują do drakonida. Nie miałbym w sumie nic przeciwko podobnym hybrydom gadów i ssaków, gdyby chodziło o innego potwora, bo wygląda to ciekawie. Ale mówimy o wiwernie:
W klatce, wybitnie dla niego za ciasnej, leżał zwinięty w kłębek jaszczur, pokryty ciemną łuską o dziwnym rysunku. Gdy dziobaty stuknął w klatkę tyczką, gad zaszamotał się, zazgrzytał łuskami o pręty, wyciągnął długą szyję i zasyczał przeszywająco, demonstrując ostre, białe, stożkowate zęby, silnie kontrastujące z niemal czarną łuską dookoła paszczy.

No i weź spróbuj powtórzyć poniższą sztukę z takim kikutem jaki Redzi dali nowej "wiwernie"
(...) potwór wytrącił mu ją jednym ciosem łapy, zwinął się i smagnął go kolczastym ogonem, zamieniając ospowaty policzek w krwawą miazgę.
 
@BeksaLala
A tam szukam, oglądałem na slow-mo i postanowiłem się podzielić bo wg mnie wygląda to dość komicznie.
W grze nie zauważysz, to są ułamki sekund.
W samym gameplayu jest sporo małych, normalnie niezauważalnych niedociągnięć, ale kto by się tym przejmował.

---------- Zaktualizowano 22:58 ----------

@SMiki55
Racja, racja. Ja na początku myślałem że to jakiś wypasiony kuroliszek.
Myślę że Ciri miałaby REDom co nieco do powiedzenia na temat tej wiwerny.
 
A ta wiwerna specjalnie nie jest taka duża. Animacja latania ma za mało machania skrzydłami, ale sama wiwerna, nie dość że wielka bo królewska to jeszcze obżarta. Po jej zabiciu Geralt mówi że jest ponadprzeciętnie wyrośnięta.
 
A ta wiwerna specjalnie nie jest taka duża. Animacja latania ma za mało machania skrzydłami, ale sama wiwerna, nie dość że wielka bo królewska to jeszcze obżarta. Po jej zabiciu Geralt mówi że jest ponadprzeciętnie wyrośnięta.

Ona nie jest zła moim daniem, to kawał ładnego potwora, tylko ma ciało nielota a lata :p
 
Faktycznie, zapomniałem, że przecież wiwerna jest w Sadze opisana. W dodatku w W1 jest zrobiona całkiem zgodnie z opisem :p
 
Top Bottom