Wiedźmin 3: potwory

+
W ogóle to ciekaw jestem czy całkowicie zmienił się design trolla, czy tylko trolle skalne będą tak wyglądać.

 
W ogóle to ciekaw jestem czy całkowicie zmienił się design trolla, czy tylko trolle skalne będą tak wyglądać.

No fajnie by było jak REDzi umieściliby kilka gatunków Trolli. Dodatkowa różnorodność, a design Trolla z W2 był IMO świetny. Te różne elementy (m.in. różne przedmioty codziennego użytku), których używał jako odzienia były bardzo ciekawe. Tak trochę jak z Lodowym Gigantem.

W ogóle fajnie jakby było dużo takich inteligentniejszych potworów, z którymi można porozmawiać i ich szkodliwość wcale nie była by taka oczywista, jak na przykład właśnie wspomniany wcześniej Troll z W2 czy Vetala z W1.
 
Rudy Łosiowaty Bies :) https://youtu.be/T1HG8Py6OPc?t=186

Czyli łącznie na gameplayach widzieliśmy trzy warianty. Oczywiście pod warunkiem, że ten pierwszy (z rogami jelenia) jeszcze obowiązuje i znajdzie się w grze.

Mam nadzieję, że ten pierwszy jeszcze obowiązuje i są po prostu różne gatunki, bo ten wygląda trochę jak jakiś dinozaur.


wiedziałem że gdzieś go widziałem.
 
Last edited:
Zadam teraz pytanie, które może się wam wydać idiotyczne, ale bardzo mnie nurtuje (możliwe, że ktoś odpowiedział na nie wcześniej, ale nie mam ochoty wertować 251 stron tematu, dlatego niech ktoś życzliwy odpowie :) ) - ile typów potworów znajdzie się w nowym Wiesiu? Strasznie mi zależy, by było na prawdę duuuużo typów potworów, gdyż bardziej "wczuję" się w klimat. Stokrotne dzięki za odpowiedź i przepraszam, jeśli pominąłem przez lenistwo :)
 
Mnie ciekawi tłumaczenie nazwy tego potwora (Shrieker! Jest za niego osiągnięcie.) , bo nie był to Bazyliszek, ani Kuroliszek... Najbardziej trafny jest Oszluzg, których pozostało bardzo mało
 
Top Bottom