Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

+
hemle Podczas zmiany poziomu trudności z DM na mniejszy i wyjściu z menu powinno ci wyskoczyć ostrzeżenie, że zablokuje ci to zdobycie osiągnięcia. Jeśli tak się nie stało to znaczy, że nie masz się o co martwić. Dla pewności możesz zapisać sobie grę i zobaczyć, czy to to ostrzeżenie się pojawi.

Nie chcę pełnić roli moderatora, ale powinieneś to napisać w dziale o Wiedźminie 3, a nie w społeczności. Poświęcenie chwili by się zorientować co gdzie jest na forum nie boli.
 
hemle;n8137600 said:
na ps4 postanowiłęm odblokować ostatnie osiągnięcie które polega na przejściu gry na najwyższym poziomie trudności, chciałem zmienić poziom gry w gwinta i w opcjach zmieniłem niechcący poziom trudności gry na przedostatni ale nie wyszedłem jeszcze z menu tylko zmieniłem poziom gwinta po czym znowu wróciłem do zmiany poziomu trudności gry i zmieniłem na najwyższy pozostawając w opcjach. Czyli nie wznowiłem gry.
No więc pytanie, czy teraz jeśli ukończę gre to czy wbije mi sie to osiągnięcie czy powinienem zacząć gre od nowa (jestem już dość daleko ;/)

Po pierwsze - struktura forum naprawdę nie jest trudna do ogarnięcia więc na przyszłość upewnij się, że piszesz w odpowiednim miejscu.
Po drugie - pytaniu, które chcesz zadać zazwyczaj jest już poświęcony jakiś wątek na forum, więc dobrze byłoby go odnaleźć zamiast zakładać nowy.

Przeniosłem i scaliłem.
 
Zauważyliście, że zmiana poziomu trudności wcale nie jest konieczna?
Masz 10 level i Ci za łatwo? Przejdź się na Krzywuchowe Wzgórza i sprowokuj Leszego (wystarczy zioła zbierać). Za Łatwo Ci na 30 poziomie? Dostań się do Posiadłości Von Evereców albo weź się za co trudniejsze ze zleceń Kameraiusa.
Ponadto jeśli się kilka razy wybije stado potworów w tym samym miejscu to na jego miejsce pojawia się kolejne, coraz liczniejsze, sprytniejsze i w ogóle coraz bardziej wredne. Potwory oddalają się coraz bardziej od centrum swojego terytorium i po iluś demonstryzacjach już nigdzie przejść się spokojnie nie da.
Dla mnie zaletą gry jest to, że można naprzemiennie walczyć z łatwiejszymi i trudniejszymi przeciwnikami i że bywają niewrażliwi na poszczególne wiedźmińskie sztuczki.
Jednak ze względu na odrastające jak głowy Hydry stada postanowiłem, że nie zabijam, jeśli mi się to naprawdę nie opłaca.

Pozdrawiam,
Kacper
 
hemle;n8137600 said:
No więc pytanie, czy teraz jeśli ukończę gre to czy wbije mi sie to osiągnięcie czy powinienem zacząć gre od nowa (jestem już dość daleko ;/)
Dla świętego spokoju wczytaj se zapis przed grzebaniem w ustawieniach.
 
Załączam swoją przygodę kolejnego przechodzenia W3. Level Geralta 4 vs Skrzekacz. Najwyższy poziom trudności + włączone podwyższenie poziomu przeciwników. Ósme podejście. Bardzo trudno gościa podejść od tyłu. Ciekawostka - Geralt dwukrotnie traci kompletnie życie i z tym zerowym życiem biega przez kilkanaście sekund bazując tylko na "surowym mięsie" dostarczanym instant - chyba dożylnie :)

Link : https://youtu.be/GKjsgVaNMWg
 
Last edited:
Top Bottom