Wiedźmin 3 problem z wejściem na drabinę

+
Wiedźmin 3 problem z wejściem na drabinę

Mam problem z Wiedźminem 3
Nie mogę w ogóle wejść na drabinę wciskam E i nic jak by bug nie wiem o co chodzi. Dodam że gra jest oryginalna i posiada wszystkie update do najnowszego oraz 16 DLC. Wiecie o co chodzi ?
Jest to misja ,,Od miecza głodu i zdrady" i trzeba znaleźć utopioną łudź
 
Zapytam dla pewności. Po wciśnięciu E, gdy Geralt chwyta się drabiny wciskasz strzałkę w górę by szedł?

Edit, wybacz nie przeczytałem ze zrozumieniem tego co napisałeś. Próbowałeś zmieniać lokacje? Czasem coś się tak wiesza. Ja też miałem problem z nieaktywnymi przedmiotami i przeważnie zmiana lokacji/medytacja pomagały. ;)
 
Last edited:
Wiem, wiem, już doczytałem. Spróbuj tym sposobem który napisałem. Ew. możesz wczytać wcześniejszy zapis, jak będziesz mieć szczęście to problem zniknie. :D
 
próbowałem medytacji, mapowania klawiszy, ponownego wczytania gry i nic :(

---------- Zaktualizowano 22:26 ----------

A czy misja ,,Od miecza głodu i zdrady" to DLC Serca z Kamienia czy ta misja jest standardowa ?

---------- Zaktualizowano 22:33 ----------

Tak to jest misja z dodatku Serca z Kamienia a ja jeszcze nie zacząłem grać w ten dodatek bo chce dokończyć główną fabułę.
Ta misja wymaga 36 poziomu a ja mam 24...... Może to przez to ??????? :(
 
Stań przy drabinie, przesuń myszką tak aby widzieć Geralda jak najbardziej z góry i wtedy naciśnij klawisz akcji nawet jeśli się nie wyświetla.
 
Top Bottom