Wiedzmin 3- problemy z grywalnoscia

+
Siema. Kilka lat temu kupilem wiedzmina i dzialal mi plynnie na srednich detalach, na wysokich tez mozna bylo spokojnie grac, ale rozgrywka nie byla perfekcyjna. Przeszedlem gre z obydwoma dodatkami bez problemow. Kilka dni temu postanowilem znowu przejsc gre, ale nie moglem jej uruchomic, kiedy wciskalem "play" na gog galaxy nie bylo zadnej reakcji i jak zauwazylem wiele ludzi ma ten sam problem. Przewertowalem mnostwo stron w temacie i w koncu po kilku dniach udalo mi sie uruchomic gre poprzez wylaczenie zintegrowanej karty graficznej w moim laptopie. Teraz gra sie uruchamia bez problemow, ale nie da sie grac, trzeba czekac ok 10 sekund, albo wiecej na nawet najmniejszy ruch kamery i to na najnizszych detalach, takze nie ma mowy o zadnej grze w takich warunkach. Od czasu kiedy wiedzmin dzialal mi perfekcyjnie nie wprowadzalem zadnych powaznych zmian w laptopie, jak probowalem naprawic gre, to zainstalowalem Windows Software Development Kit i zaznaczylem tam opcje "force wrap", ktos pisal, ze strasznie piluje mu to procesor, dlatego o tym wspominam.
Ktos ma pomysl jak to ogarnac?
Pare wazniejszych parametrow mojego laptopa:
System: Windows 8.1
Procesor: i7-4710HQ 2.50 2.50 GHz
RAM: 16GB
Karta graficzna: GF GTX 860M 4GB DDR5
 
Spróbuj uruchomić grę bez Galaxy i zobacz wtedy. Coś mi się kojarzy, że któraś z nowych funkcji w Galaxy zaczęła powodować takie problemy. Ja z niego nie korzystam, więc nie pamiętam która konkretnie niestety.
 
Top Bottom