Wiedźmin 3 - prośba o zapis

+
Niestety nie mogę wgrać tego sava mam informację, że zapis należy do innego użytkownika jest jakiś sposób na to?
 
Last edited:
Hej zwracam się do was z prośbą o zapis po ukończeniu serc z kamienia , jeśli byłaby możliwość prosiłbym tez o powykonywane aktywności poboczne bo chciałbym ograć krew i wino a nie chce
mi się na nowo przechodzić całości z góry dziękuje :D
podeślijcie na e maila :
kubota4@o2.pl
 
Witam,
zwracam się z małą prośbą, nie dawno uznałem, że odpalę wiedźmina 3 ale okazało się, że wszystkie moje save zniknęły.
Czy byłaby szansa uzyskania od kogoś z forum save'a, która zaczyna Novigrad. Chodzi o 1 misję w novigradzie albo coś blisko niej.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Destruktor
 
Witam, jak w temacie
potrzebuję zapisu z NG+ tuż przed skellige, albo tuż po dotarciu tam,
zniknęły mi zapisy po przeinstalowaniu komputera a nie chce mi się wszystkiego tak starannie przechodzić znowu, chciałbym zacząć od tego momentu na którym skończyłem.
Chciałbym aby ten zapis miał dosłownie każdą możliwą misję poboczną wypełnioną(na nasz lvl, bez wysokolevelowych misji z czerwonym znaczkiem), bez romansu z Triss.
Zapis można wysłać na mail: mwitek1995@gmail.com
 

Guest 4365082

Guest
Siemka,

Mam taką samą potrzebę, chodzi mi o save z Wiedźmina 3 na PS4 właśnie mniej wiecej w tym momencie - Podstawa i Serce z Kamienia ukończone, Krew i Wino zaczęte, np. po tej walce początkowej z tym olbrzymem, żeby było kilka pierwszych pobocznych misji zrobionych..lub jeśli nie macie takiego save to bardzo bym prosił o cos najbardziej zbliżonego, do tego o co proszę.. Dzięki z góry i Pozdrawiam

Mój adres mail do wysłania save : manchesterunited9696@gmail.com
 

Guest 4365082

Guest
Ponawiam powyższą prośbę, znajdzie się coś? Jakiś zapis z mniej więcej tamtego momentu? Bardzo proszę o pomoc ! 🙁
 

Guest 4365082

Guest
Hej, temat jest cały czas aktualny, od wcześniejszych postów nie udało mi się znaleźć nikogo, kto poratowałby savem do Wiedzmina 3 na platrofrmie PS4. Czy znalazłaby się tutaj taka chętna osoba?
Najlepiej żeby był to save po ukończeniu podstawy, z rozpoczętymi dodatkami, chociaż inne zapisy jakieś zbliżone też by mi pasowały, bo nie mam kompletnie żadnego zapisu.

Bardzo proszę kogos kto gra/grał na PS4 i ma zapisy stanu gry o pomoc. Nie mam jak skonczyc gry, gdyz wszystkie moje savy przepadły.

Pozdrawiam.
 

Guest 4365082

Guest
Prośba cały czas aktualna, znajdzie ktoś taki zapis ;( ?? Na ps4.
 
Witam ,
szukam zapisu gry , tuż przed misją '' Akt I: Velen - Sprawy rodzinne (cz.2) '' liczę na pomoc.
 
Cześć!
Jestem kompletnym nowicjuszem jeśli chodzi o przygody Geralta. Początek mojej podróży z tym jakże interesującym bohaterem rozpocząłem od 3 części gry (nie czytałem sagi).
Jako nowy użytkownik nie mogę stworzyć nowego tematu więc zapytam tutaj: czy istnieje jakiś sposób na "naprawę" moich relacji, z którąkolwiek z czarownic? Wyznałem miłość Triss nie mając w ogóle świadomości, że później będę miał okazje to samo z Yenn... co oczywiście zrobiłem (czas w fabule gry pomiędzy spotkaniem Triss i Yenn jest OGROMNY). Skutek tego jak zapewne wiecie był opłakany: przypięły mnie do łóżka i zostawiły na pastwę Jaskra :( Biorąc pod uwagę, że nie znałem wcześniejszych relacji między bohaterami jak i wyniku wyznania miłości każdej z nich nie chciałbym kontynuować dalszej przygody bez flirtowania z czarodziejkami...
I tutaj pojawia się pytanie dotyczące wątku tego tematu: czy na PS4 da się w jakiś sposób "wgrać" sejwa?
 
Witam mam prośbę czy ktoś by chciał mi udostępnić sejw z gry Wiedźmin 3 przed zadaniem dorwać Juniora w którym baron żyje ponieważ mam błąd na moim zapisie w którym Patrol mnie nie zatrzymał i Zaprowadził na Statek Radowida i przez to nie mogę zrobić zadania Teraz albo nigdy a się o tym zorientowałem po ukończeniu Novigradu Fabularnie i nie mam jak się cofnąć do tego etapu gry.
 
Hej,
Czy ktoś wie może czy gdzieś znajdę save'y Wiedźmina 3 na xbox'a ?
Będę ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
 
Last edited:
Heh, nigdy nie lubiłem grać Ciri. Mam prawie tysiąc godzin gry na liczniku, a utknąłem w głupiej walce z Wiedźmami na Łysej Górze. Odnoszę wrażenie, że balans gry w NG+ jest mocno rozchwiany: niektóre walki przechodzi się spacerkiem, a niektóre dają tak w kość, że szkoda gadać.
W tym przypadku Wiedźmy ściągają mnie na kilka strzałów, a ja chyba mam kij od szczotki zamiast miecza. Czy byłby ktoś uprzejmy pomóc mi z moim problemem i oklepać te głupie lampucery? Imleritha później Geraltem już sam załatwię.
Mój sejw tuż przed walką
Thanks from mountain :)
 
Top Bottom