Wiedźmin 3 - prośba o zapis

+
Save do wiedzmina 3 - Velen

Szukam save do wiedzmina 3 bez zadnych modow, dodatków, z aktu 1 Velen moze byc nawet z aktu 1 w novigradzie. Nie zalezy mi w ogole na roznych decyzjach wiedzmina. Chce poprostu save czystego z misji ktore wymienilem. Pozdrawiam.
 
Last edited:
Witam :)

Czy ktoś posiada na PS4 save najlepiej ok. Akt 2 i bez wyznania miłości do Triss?

pozdrawiam!
 
cześć,
nie poratowałby mnie ktoś save-m na PC z zadaniem "Niech żyje sztuka" lub "Poeta w opałach".
Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam.
 
witam poszukuje save W3:goty z momętu po przybyciu wiedzmina na wyspe skelige, już po uratowaniu pismaka itp?lewe 15-16 może akurat?
 
Ma ktoś zapisy z Gość w Corvo Bianko? Interesują mnie tylko te po spotkaniu z Regisem, ale przed dotarciem do Corvo Bianko.
Chciałbym obejrzeć zakończenie z Ciri - cesarzowa i wiedźminka, Yennefer oraz Triss. :exasperation:
 
Witam Potrzebuje save z Gry Wiedźmin 3 ( Edycja GOTY) (ukończona podstawka)

Witam potrzebuje save z Gry Wiedźmin 3 (Edycja Goty)

najlepiej żeby był to save od kogoś kto ma edycje Goty lub posiada 2 dodatki do gry


oczywiście najlepiej żeby był to Save z ukończoną podstawką lub (podstawką i Serca z kamienia )

i dobrze by było zeby osoba która mi dała tego save miała zakończenie

- Geralt jest z Yennefer
-Ciri żyje
-Keria żyje
- Radowid nie żyje
- Redania wygrała Wojne ale Redanią rządzi Dijkstra / lub Emhyr Wygrał wojnę
- Baron wyjechał z Velen


a i mam pytanie czy jeśli dostanę save od kogoś kto miał Wiedźmina 3 + Serca z kamienia a ja mam Edycje Goty ( gra + dodatki) to będzie ten save kompatybilny?

nie wiedziałem gdzie umieścić więc umieściłem w tym dziale w razie błędu proszę o przeniesienie



---------- Zaktualizowano 15:41 ----------

ok dzięki a mogę link do tego wątku?
 
Last edited by a moderator:
to podeślji save

---------- Zaktualizowano 18:03 ----------

mozesz ten zapis na uplodera (chyba tak to sie nazywa) wrzućić najlepjej na mega uploader

---------- Zaktualizowano 18:05 ----------

dzięki i mam nadzieję ze tam nic nie umieściłeś

---------- Zaktualizowano 18:28 ----------

a masz save z aktualnej wersji gry?

a i jak przełozyć ten save do zapisów z gry?

---------- Zaktualizowano 18:30 ----------

poniewaz jak chce skopiowac to wyskakuje mi błąd 0x80004005

mógłbyś przesłąc ten plik na innym uploderze?
 
Last edited:
Wypakuj plik zip na pulpit > a dwa pliki co będą w środku wklej do Dokumenty\The Witcher 3\gamesave <- do tego folderu
 
nie moge bop mi tenbłąd wyskakuje

a nie masz save z wersji 1.31?

---------- Zaktualizowano 18:47 ----------

bo jak bys mił to przeslji tego
 
Witam, otóż ostatnio dosyć przypadkowo usunął mi się wiedźmin wraz z moim całym dorobkiem: savami :( Miał bym prośbę , do uprzejmych forumowiczów o zapis gry jak najbardziej zbliżony do mojego ostatniego zapisu lub ,częściowo zbliżony bo nie chce mi się od nowa przechodzić gry.
Mianowicie chodzi o dodatek Krew i Wino, podstawka wraz z dodatkiem serca z kamienia została ukończona w 100% wraz z wszystkimi zadaniami pobocznymi i znajdzkami, w dodatku krew i wino odkryłem wszystkie znaki zapytania i ukończyłem w 80% zadania poboczne, fabułę ukończyłem na rozpoczęciu misji "Pogłos", i tu bym prosił, aby fabuła nie była pchnięta dalej, bo fabuła jest najlepszym smaczkiem wiedźmina :) Prosił bym aby chociaż w jakimś większym/ mniejszym stopniu zapisy były zbliżone do opisu :) Z góry dziękuje za poświęcenie chwili na przeczytanie tego postu :)
 
witam zrobiłem formata kompa i straciłem save mógłby mi ktoś podrzucić, przed wykonaniem zadania ostatnie życzenie, jak geralt znajduje sie w skellige
wiedzmin 3 v1.12

Keira Metz odesłana bez zapisków do Kaer Morhen
baron jak i jego żona żyją
skurwiel żyje
teraz albo nigdy wyznałem miłość triss
pomoc w zabiciu radowida
z góry dziękuje
 
Last edited:
Szukam życzliwej osoby której chciałoby się wysłać save sprzed misji &quot;w sercu lasu&quot;

Witam,

Tak jak pisałem w temacie, przeszedłem grę już 3 raz i brakuje mi jednego trofeum które można uzyskać przechodząć zlecenie "w sercu lasu" w odpowiedni sposób. Ja niestety nie mam już tego save'a bo nie mam ps+ i zapisują mi się tylko ostatnie save'y i nie chce mi się przechodzić gry kolejny raz. Jeśli znajdzie się ktoś kto akurat jest na tym etapie gry gdzie jeszcze nie wykonał tego zadania i jeszcze chciałoby się temu komuś zgrać save na pendriva i przesłać mi np na mail, byłbym bardzo wdzięczny! Chętnie pomogę też w problemach związanych z przechodzeniem W3 i dodatków.

Pozdrawiam
elgato313@gmail.com
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom