Wiedźmin 3 - prośba o zapis

+
Wiedźmin 3 - prośba o zapis

Witam, jeśli zły dział to z góry przepraszam. Poszukuję zapis stanu gry do wiedźmina III, w pewnym momencie zawiesił mi się komp i wywaliło mi wszystkie save:/, jeśli jest jakaś dobra dusza w stanie podzielić się plikiem z misji głównych na skellige, badałem jakiś ogród na skellige z yen.
 
Podaj mi swój email, to CI wyśle. (akurat idealnie trafiłeś, bo jestem w momencie, w którym musze pojechać do tych ogrodów do yen)
 
Dziekuje bardzo za save'a

---------- Zaktualizowano 14:00 ----------

nie moge wczytac zapisu, brakuje mi jakiejs paczki DLC
 
Wejdź w gog,galaxy koło przycisku play jest more. Kliknij
Potem configure i powiny był wszystkie dostępne dlc na samym dole. Pozaznaczaj je po kolei i zainstaluj
 
ok, działa , jeszcze raz dzieki za pomoc, jakby posiadał ktoś również save z skellige z tris (olewajac yen) bym taki przygarnal :) rowniez
 
Wiedźmin 3 - prośba o zapis

Witam wszystkich serdecznie. Jak wiemy Wiedźmina można przejść na masę różnych sposobów. I każdy pewnie gra w niego inaczej. Ja skończyłem grę z romansem z Triss oraz z trójkątem i chciałbym teraz zakończyć z Yenn (a jak wiadomo żeby wybrać Yenn nie można się z Triss wiązać). Ja niestety już nie posiadam zapisu gry z przed wieży w której możemy chędożyć się z rudowłosą pięknością, więc nie mogę na swoim zapisie wybrać teraz Yenn (chyba że grałbym od początku a po raz 3 już mi się nie chce całej gry przechodzić na razie :D ) . I w tym miejscu mam do was pytanie i automatycznie prośbę mógłby ktoś udostępnić swój zapis gry w którym wiążemy się z Yenn, jeśli takowy posiada ? Miejsce zapisu ? Fajnie by było już gdzieś tak pod koniec gry, najlepiej przed bitwą o Kaer Morhen albo podczas zbierania sojuszników do tej bitwy :) (wtedy ma się duży wpływ jeszcze na zakończenie gry). No to chyba tyle, bardzo proszę o pomoc.

P.S: Wiem że mógłbym zakończenie to obejrzeć na yt (i w końcu zrobię to w ostateczności) ale sami dobrze wiecie że lepiej grać niż oglądać ;)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
 
Mogę cię poratować zapisem zaraz przed zakończeniem ostatniej misji fabularnej w grze (znaczy przed "startem" tejże misji). Chcesz taki?

Dodatkowo, co rozumiesz przez ten duży wpływ? Sama bitwa tak czy siak kończy się tak samo, a to, czy jest jakiś sojusznik czy nie, to tylko malutka różnica w rozgrywce. No chyba, że chodzi ci o to, iż po tej bitwie jest dużo decyzji, które wpływają na zakończenie, wtedy owszem, masz rację.
 
Last edited:
Pierwsze odpowiem na to drugie pytanie. Tak chodziło mi o decyzje które możemy podejmować po samej już bitwie. Wybacz za niedoprecyzowanie mojej wcześniejszej wypowiedzi :) . Co do twojego zapisu to wolałbym jednak z troszkę wcześniejszego etapu rozgrywki, nie posiadasz takowego ? Jeśli nie to trudno i za taki też byłbym wdzięczny. Z góry dziękuje kubolmem, a jeśli jakiś inny pomocny i życzliwy gracz miałby zapis z przed bity o Kear Morhen albo okolic tego miejsca w fabule to bardzo proszę o wiadomość.
 
Last edited:
Na jaką platformę?
Imo z przed samego finału to trochę szkoda. Raptem jedna scenka z Yen, ale brak wszystkich innych smaczków.
 
Niestety innego nie posiadam. Zresztą przypomniałem sobie, że w tej grze wybrałem samotność dla Geralta, to tym bardziej nie pasuje.
 
WIedźmin 3 - prośba o zapis

Drodzy forumowicze,

w skutek dość dramatycznych wydarzeń straciłem save'y z wiedzmina, a wygrane miałem 70h. Chciałbym zapytać czy jest wśród Was osoba, która mogłaby mi pomóc i przesłać plik z zapisem porównywalny do tego (oraz mniej więcej w tym samym miejscu), który utraciłem?

Główna fabuła: Najbrzydszy człowiek świata.
Jak mi się wydaje istotne rzeczy poboczne:
> Ostatnie życzenia wykonane i "rozpoczęty" romans z Yennefer
> Teraz albo nigdy: dałem Triss odpłynąć
> Keira Metz odesłana bez zapisków do Kaer Morhen
> żona Barona nie żyje
> skurwiel też nie żyje
> zadanie spisek nie wykonane (przynajmniej na razie)
> dużo kart do gwinta (Jaskier podczas balu; karty z questów Zoltana; te z misji starzy znajomi)

Zdaję sobie sprawę, że jest ogrom zadań pobocznych i możliwości poprowadzenia fabuły na różne sposoby, ale bardzo zależy mi na "czasie". Jak pomyślę, że przez utratę save'a mam przechodzić grę drugi raz (w tym cały biały sad trzeci raz, bo już raz musialem restartować rozgrywkę), to trochę odechciewa mi się. Dlatego wydaje mi się, że łatwiej będzie odtworzyć to co utracone z fabułą popchniętą znacząco do przodu (oczywiście wcześniejsze stany gry, te "sprzed", chociaż to też pojęcie względne, Skellige, też wchodzą w grę).
 
Last edited:
WIedźmin 3 - prośba o zapis

Witam potrzebne mi są pilnie Save z dobrym zakończeniem do Wiedzmina3 trafiło mi sie te złe ;/rmoże ktoś podesłać przed rozmowa z ciri w wieży jeśli ktoś ma to niech podeśle może być nawet przed walka z eredinem.
 
Last edited:
Tutaju masz mój save tuż przed ostatnią misją, wszystko już przygotowane, starczy tylko iść na statek :)
http://www.speedyshare.com/e4pPY/ManualSave-100b2c-7df2c000-477566.sav


Ciri zostaje wiedźminką
Geralt jest z Triss
Radowid wygrywa wojnę
Cerys rządzi Skellige

95% aktywności pobocznej wykonane, zostały do zrobienia tylko 2 zlecenia wiedźmińskie + te zlecenia z DLC które wyszły później, + misje związane z gwintem (wogle nie grałem w gwinta)


A i polecam grać na poziomie trudnym, ja grałem na normalnym ale Geralt w tym momencie był już tak wyboostowany( 35 lvl, mistrzowski set gryfa), talenty do szermierki + troche do znaków), że nawet ostatnia walka była dla mnie troszkę zbyt łatwa.
 
WIedźmin 3 - prośba o zapis

Witajcie,
niestety ale dzięki GoG galaxy straciłem zapis gry podczas robienia formata. Byłem pewien,że jak wszystkie tego typu programy ma ono zapis w chmurze "cloud save" ale niestety jak widać nie ma tego. Interesuje mnie zapis na ok 25-30 lvlu oraz na misjach głównych takich jak : Łysa Góra , Ostatnie przygotowania czy "przez czas i przestrzeń" czyli ostatni AKT 3.

Jeżeli ktoś jest w stanie taki save wysłać to będę wdzięczny. Oczywiście jeżeli ktoś ma zapis jedynie pare misji wstecz,również chętnie przygarne
Email : wassilllo@wp.pl
 
@wassilllo Zdaje się że jestem w posiadaniu takiego zapisu ;) 30 LVL : http://www70.zippyshare.com/v/ffQeJU4r/file.html
Mój ostatni, czeka na weekend ;)

Zrobiłem błąd bo zrobiłem parę zadań ponad LVL przed popłynięciem za "Świetlikiem", myślałem że już nie ma powrotu ;), jak coś to mam też zapis przed Wyspą z tymi zadaniami ponad LVL, zawsze to trochę więcej exp ;)
 
Last edited:
Top Bottom