Wiedźmin 3 - prośba o zapis

+
Witam ponownie. ;)
Jako, że nowy początek gry nadpisał mi autosave`y z końcem W3 potrzebuje save`a po zakończeniu do NG+ - wybory z tego co wiem nie mają znaczenia ale duża ilość kasy mile widziana + koniecznie ostatni poziom rynsztunku kota (przyda się też wilka ale to nie jest najważniejsze) no i jak najwięcej eliksirów byłoby mile widziane.
Ps. Lvl tak 35-40 chętnie żeby było, a przynajmniej na rynsztunek kota.

Nie dość, że nie mogłem tego tematu znaleźć, to widzę co chce widzieć... :V Wybaczcie zły dział drodzy Niebiescy ;x
 
Last edited:
Witam ponownie. ;)
Jako, że nowy początek gry nadpisał mi autosave`y z końcem W3 potrzebuje save`a po zakończeniu do NG+ - wybory z tego co wiem nie mają znaczenia ale duża ilość kasy mile widziana + koniecznie ostatni poziom rynsztunku kota (przyda się też wilka ale to nie jest najważniejsze) no i jak najwięcej eliksirów byłoby mile widziane.
Ps. Lvl tak 35-40 chętnie żeby było, a przynajmniej na rynsztunek kota.
37LVL, wszystko właściwie porobione (poza 1 znakiem zapytania, przez bug), cała alchemia (poza odwarami z dopplera i sukubba) jest, w skrzyni wszystkie wiedzminskie mistrzowskie rynsztunki, troche złota, troche glifów etc
http://megawrzuta.pl/download/fafba039d7ced66e12125f932635d184.html
 
Export save-a

Witam.

Mam trochę nietypowe pytanie... czy mogę w jakiś sposób exportowac save z xboxa aby użyć go na PC? Zacząłem grac na konsoli, przeszedłem już spora część gy (jestem na etapie zbierania ekipy). Nie chce używać save-a z internetu, bo chciałbym ,żeby przeniosły się też moje wybory, ustawienie postaci oraz ekwipunek. Czy jest to możliwe? Jeżeli nie to czy ktoś ma save z PC na tym poziomie gry na około 23 levelu, bez większości questów pobocznych?
 
Ziomek wielki dzięki już sądziłem że nie odzyskam, mam tylko jedno pytanko jak to dobrze wgrać?? bo chyba nie wystarczy żebym wrzucił cały ten plik w witcher 3 saves?
 
Poszukuję zapisu:
1) z zimowego epilogu w Białym Sadzie (najlepiej początek)
2) z podróży Geralta między światami (jak wyżej)
 
Czy ktoś ma save z tej ostatniej sceny zakończenia(Tej gdzie rozmawiają w białym sadzie) i mógłby gdzieś wrzucić do ściągnięcia?
 
Last edited:
Stracone zapisy stanu gry

Witam, nie wiem czy to jest odpowiedni dział ale mam dużą prośbę do forumowiczów. Straciłem wszystkie zapisy stanu gry przez błąd na dysku SSD. Niestety z tego dysku nie da się ich odzyskać więc licze na to, że ktoś podzieli się swoimi. Interesują mnie savy z Novigradu, Zadania Dorwać Juniora, Skarb Sigiego Reuvena lub okolice tych zadań. Nie jestem zwolennikiem przechodzenia gier kilka razy od początku zwłaszcza, że czasu na granie też nie mam za dużo. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny do pomocy :)
 
Save do W3

Witam potrzebuje save do wiedzmin 3 przed wypłynieciem na skellige na GoGu pokazuje mi ze mam 18% a niestety padł mi dysk i nie mam starego zapisu gry a na gogu niestety nie ma zapisu w chmurze. Bede wdzięczny jak ktos wrzuci mi save :D
 
Wiedźmin 3 Dziki gon: Save

Witam.
Formatowałem komputer i niestety usunąłem całą zawartość moich save'ów z wiedźmina, bardzo bym prosił gdyby ktoś mógł podesłać mi linka z savem z aktu 1 Stosy Novigradu. Był bym bardzo wdzięczny.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Poszukiwanie zapisu gry jak najbardziej podobnego do utraconego.

Witam, poszukuję zapisu gry jak najbardziej podobnego do tego który utraciłem po formacie.
Między innymi
-LVL 36~39
-Zakończona fabuła
-zrobione 60% gry
-Romans z triss
Decyzje:
-Bożątko zostaje w domu.
-Zabicie Keiry
-Zabicie Juniora
-Pomoc w ucieczce triss i magów
-Zabicie Rodowida i objęcie strony Rocha
-Opowiedzenie sie po stronie Cerys w Skelige
-Na końcu Ciri żyje i zostaje wiedzminem
Czym bardziej podobny save tym lepiej :p
Pozdrawiam
 
Witam

Poszukuję save po ukończeniu wątku głównego. Jak najbardziej smutną końcówkę z w miarę zrobionymi taliami do gwinta (zwłaszcza talia północy - miałem prawie wszystko) i rynsztunkiem wilka lub niedzwiedzia (mistrzowskie) i spora ilością odwarów. Pamiętam, że Ciri zniknęła, a Geralt został w chacie otoczny przez potwory. Romans z Yen. Miałem rynsztunek niedźwiedzia, baron zginął, miałem większość odwarów i eliksirów.

Zacząłem grać w śerca z kamienia,a le postać wykreowana przez Redów mi się nie podoba. Straciłem zapisy. Jeśli to ważne miałem grę na Steam.

Bardzo prosze o pomoc. Mój mail: dusi@gazeta.pl

pozdrawiam
 
Czy ktoś mógłby udostępnić save'a?

Witam serdecznie,
Niedawno zrobiłem format całego komputera, będąc święcie przekonanym, że zapisy z Wiedźmina 3 zapisują się w chmurze. Gdy kupiłem dodatek i odpaliłem po raz pierwszy grę prawda okazała się jednak inna i straciłem 110 godzin gry. Wiem, że mogę zacząć dodatek bez ukończenia gry, ale Wolałbym zagrać na savie z wykonanymi zadaniami głównymi i pobocznymi.

I tutaj pojawia się pytanie:
Czy ktoś ma save'a w którym,
nie zabił Letho, Keiry, zabił Radowida, wybrał Cerys na królową, baron się powiesił
i ma zrobione większość lub wszystkie questy poboczne oraz ukończył fabułe?
Jeżeli jest ktoś taki, będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam,
Black
 
Witam Wszytkich

Niestety jestem kolejną osobą, która straciła wszystkie save'y z PS4. Byłbym bardzo wdzięczny za przesłanie zapisu z ukończoną grą (wątek główny oraz zadania poboczne). Decyzje nie mają większego znaczenia, ponieważ i tak chciałem zacząć NG+. Troche grosza oraz jakis ekwipunek bardzo mile widziany :)

Mój e-miail to: pobojski@o2.pl

Z góry dziękuje i pozdrawiam.
 
Posiada ktoś save, w którym pojawia się poborca podatkowy? Wzbogaciłem się legalnie i u mnie się on nie pojawia :p. Z góry dzięki
 
Top Bottom