Wiedźmin 3 - prośba o zapis

+
save z gry POMOC

Witam mam pytanie czy ktoś by poratował save z gry dokładnie chodzi mi o to aby save zawierał misje z letho :D teraz juz jestem trochę dalej i nie mam za bardzo czasu się cofać do początku gry chce aby w save postać znajdywała sie w novigradzie mogą byc początki .
 
Co prawda kilka osób pytało sie na PW ale wrzucę tutaj
Mój save z normalnego trybu, można powiedzieć Krew i Wino Ready.



-ukończone Serca z Kamienia
-główny wątek na ukończeniu (znajdź słoneczny kamień)
-większość POI wyczyszczona (zostały głównie kontrabandy na Skellige)
-Geralt z Yenn

Save 1.12 bez hotfixa

http://www44.zippyshare.com/v/3N1ggz7Y/file.html
 
Last edited:
Witam

Szukam zapisu
100% gry ukończone (łącznie z pytajnikami na mapie, wiedźmińskie eq itd.), serca z kamienia nie zostały rozpoczęte
Nilfgaard wygrał, Djikstra nie żyje, Temeria jest wolna
Ciri wiedźminka
Wszyscy którzy mogli przeżyli
Wybrano Yenneger
Dodatkowo:
Użyto autozapisu wiedźmina 2 w którym:
Król Kaedwen żyje, Saskia żyje, Letho żyje, ścieżka Rocha.
 
Szukam zapisu z nowej gry +

Witam. W wiedzmina grałem już 2x i niemal skończyłem gre na nowej grze + najwyzszym poziomie trudnosci ale niestety dysk siadl i save przepadly . Zalezy mi na saveach z nowej gry + bo kolejny dodatek chcialbym grac na mozliwe najwyzszym poziomie trudnosci jaki oferuje nowa gra + .

NOWA GRA + Ciri wiedźminka, Romans z Yennefer, Letho zyje. I co do pobocznych questów interesowałoby mnie, żeby Baron zył, Cerys byla krolowa Skiellige i ta kobieta z mysiej wiezy umarla wraz z jej ukochanym . Misje z serca z kamienia mogą być skończone bądź nie, nie robi mi to różnicy bo jestem w stanie przejść je ponownie .

Jesli savey nie beda spelnialy wymagan to i tak prosze o wrzucenie jak nie mi to moze komus innemu sie przyda WAZNE ZEBY BYŁY Z NOWEJ GRY + tylko opis tych decyzji jest wazny . Z góry dziękuje .
 
Last edited:
Zaginiony save - prośba o wrzucenie zapisu gry

Witam, mój problem wygląda następująco:
zniknął najnowszy zapis gry mojej dziewczyny, a poprzedni cofa ją o dobre kilkanaście godzin. Nie mam pojęcia, jak to się stało, ponieważ ani ona ani ja nie nadpisaliśmy tego save'a.

Prosiłbym o wrzucony save zawierający tuż przed lub w tym trakcie gry misje (ważne, by nie wyprzedzał wątku - szkoda mi dziewczyny na spoilery :( ):

Biały Sad - wszystko zrobione.

Wątek główny:

Krwawy Baron - wiemy, gdzie jest Tamara, nie wiemy, gdzie jest Anna, pomogliśmy Baronowi z porońcem (dobre zakończenie).
Keira Metz - w trakcie robienia zadania w jaskini [#PO OMACKU] - świeżo zakończona walka z golemem.

To najważniejsze - dobrze by było, gdyby misji pobocznych nie było za wielu ukończonych, ale nie będziemy narzekać - najważniejszy jest wątek główny.
WIEDŹMINI, liczę na Waszą pomoc! :)

PS Buziaki od mojej dziewczyny!
 
Witam
Szukam save gotowy do rozpoczęcia kamienie z serca wybory nie istotne tylko fajnie by było gdyby były zebrane karty z gwinta.
Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
 
Witam. Czy miał by ktoś save na ps4 po walce z imlerithem ( może być troszkę później albo wcześniej ale najlepiej by było tusz po walce ). Byłbym bardzo wdzięczny poprzednie zapisy nieopacznie usunąłem. Z góry dziękuje.
 
Last edited:
Czy wszyscy tutaj uważają, że w Wiedźmina 3 można grać tylko na PC...? (Poza smok7824) Czy po prostu nie są w stanie napisać, na jakiej platformie grają...? Mam dużo save'ów, ale na PS4.

Inna sprawa, że CDP RED spaprali sprawę z save'ami, wprowadzając ograniczenia co do ilości. Co to w ogóle za pomysł...? Mam miejsce na dysku to zapisuję. Co ich obchodzi ilość...?
 
Last edited:
Witam poszukuje save do Wiedźmina 3 po ukończeniu misji w białym sadzie ( Zebrany eq szkoły wszystkie misje zaliczone) Geralt jest na poziomie 6-8
 
Hejka, potrzebuje save'a z Novigradu chwilę przed rozpoczęciem zadania w Rezydencji Vegelbudów. Dotychczas robiłem prawie wszystkie misje poboczne. Poziom trudności nie jest jakoś mega ważny ale najlepiej jakby był średni. Jeśli ktoś posiada takiego save'a to proszę go o wysłanie na maila dszczotka15@gmail.com, z góry dziękuje :D
 
Jakby ktoś potrzebował zapisów w dowolnych momentach to mam parę na swoim chomiku.

Gra na najtrudniejszym poziomie trudności, świat bardzo ładnie wyczyszczony jak na dany poziom, misje wykonywane na zielonym "etapie", bardzo dużo schematów/przepisów, symulacja wyborów z W2 włączona - Letho, Sheala, Arjan żyją + bardzo dobry save z końcem prologu

http://chomikuj.pl/raelag1996/Dokumenty/Wied*c5*bamin+3+Droga+ku+Zag*c5*82adzie
 
Last edited:
Szukam zapisu po misji "Po omacku", około 8 lvl

Witam, szukam zapisu po misji "Po omacku" z Keirą (przed spotkaniem z wiedźmami), około 8 lvl (szermierka), ponieważ zdałem sobie sprawę że nie przeprowadziłem rozmowy o wyborach z dwójki i przez to gra mi narzuciła automatycznie sama - m.in. to że Letho nie żyje. W dwójce oszczędziłem Letho, Arjana, Sheale, Saskię i pomogłem Triss. Byłbym bardzo wdzięczny. Wersja 1.12
 
Szukam zapisu po przejściu całej gry, bez wykonania ani jednego zadania pobocznego i odkrytego pytajnika :) Podejrzewam, że może być ciężko, ale cóż, może ktoś coś :)
 
Dziś doszedł według mnie najlepszy mój save, 24 level przed zabraniem Umy do Kaer Morhen. Oczywiście grane na Drodze ku Zagładzie.

Na savie dostepne sa:

-możliwość wyboru związku (Teraz albo Nigdy i Ostatnie Życzenie są dostępne)
-możliwość wyboru losu Keiry
-możliwość wyboru co do tronu Skellige
-ulepszony zestaw Kota
-ulepszony zestaw Gryfa
-podstawowy zestaw Niedźwiedzia
-z schematów brakuje 2 mistrzowskich rzeczy ze Skellige oraz dostępnego w Kaer Morhen zestawu Wilka
-masa eliksirów, petard, odwarów i olejów
-po 4 największe mutageny
-101 tysięcy golda
-najlepszy sprzęt dla konia

http://chomikuj.pl/raelag1996/Dokum...dzie/Dogodny+zapis+99*25+*c5*9aWIATA+24+level
 
Last edited:
Top Bottom