Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

+
A jest jakaś opcja dla Kowalskiego sprawdzić kiedy dostawa EK do jego miasta przyjedzie?
Raczej nie system podaję bardzo ogólnikową informacje, będzie tylko ,że paczka jest na magazynie przyjęta i czeka na wysyłkę. Potem 18 maja o 23 system wyślę do każdego smsa ,że jego paczka jest już w drodzę i poinformuje go nastepnym smsem już z kodem odbioru. Wtedy kurierzy jadą i to oni wysyłają smsa takim urządzeniem dla kurierów wyśle się autmatycznie po tym jak on zaksieguje ,że paczka jest już w paczkomacie. Troche to zamotałem ale ja tam mam słaby w tłumaczeniu na piśmie jestem :p

Edit:
A zapomniałem dodać jak nie dostaniecie smsa koło 23 to możecie już zacząć sie martwić, to znaczy najprawdopodobniej że wasza paczka wgl nie została przyjęta na magazyn (zagubiona) bądz inny dziwny wypadek.
Ale raczej tak sie nie stanie, bo jest taki nacisk na jutro ,że każdy będzie miał przeje.... jak coś zaginie :) nawet paczkami z wiedzminem rzucać nie można :p jak jajko trzeba na paletach układać , CDP dużo zabulił abyście dostali piękne niepogniecione pudełka :))

@Sybelle_ taka jest umowa z cdp nie inna, za złamanie jakiego kolwiek z zapisów jest raczej sroga kara z tego co wyczytałem.
 
Last edited:
Chcesz powiedzieć, że paczki będą rozwożone do paczkomatów dopiero po 23 w dniu 18 maja, a nie w ciągu dnia? Obrócą w godzinę? o_O I tak odbiorę rano, ale pytam z ciekawości :p
 
@auros123 Czyli jak ciągle mam u Was status "Przygotowana przez Nadawcę" to jeszcze nie czas na panikę, bo w weekend (a przynajmniej sobotę) też pracujecie? Dodam, że status ten pojawił się 13.05.2015 o 11:09... A tekst "Nawet paczkami rzucać nie możemy" bardzo pociesza... ale tylko tym razem. :cheers:

@Sybelle_ Kolega pisał parę stron wcześniej, że właśnie może być z tym problem, a jak nie zdążą to kolejne podejście dopiero o 6 rano jest...
 
@auros123 Moja paczka ma według strony , że jest przyjęta na sortownie.. i tak od 13:40.. w ogóle ma jakąś szanse na ten poniedziałek 23?
Dodam iz z Wawy (tam chyba jest ta sortownia) ma ok 500 km do mnie
 
Powiem szczerze, że dziwne zagranie ze strony cdp, że postawili taki warunek. Ja nie wiem ilu kurierów musiałoby jeździć żeby rozwieźć te 600 paczek w takim Wrocławiu, jak pisze auros. Mnie tam niespecjalnie zależy, ale jak nie zdążą na północ to wyczuwam sporą chryję, bo w końcu cdp dawał gwarancję na tę godzinę :p
 
@auros123 Czyli jak ciągle mam u Was status "Przygotowana przez Nadawcę" to jeszcze nie czas na panikę, bo w weekend (a przynajmniej sobotę) też pracujecie? Dodam, że status ten pojawił się 13.05.2015 o 11:09... A tekst "Nawet paczkami rzucać nie możemy" bardzo pociesza... ale tylko tym razem. :cheers:

@Sybelle_ Kolega pisał parę stron wcześniej, że właśnie może być z tym problem, a jak nie zdążą to kolejne podejście dopiero o 6 rano jest...

Taka sytuacja jest akurat z wiedźminem , że kilka osób jutro będzie bo zamiast to zrobić dzisiaj dla przykładu to też nie bo taki regulanim i takie warunki :p Dla jednych to dobrze bo chcą wiecej dorobić a mi tam ryba wole sobote mieć wolną :p
 
@auros123 Moja paczka ma według strony , że jest przyjęta na sortownie.. i tak od 13:40.. w ogóle ma jakąś szanse na ten poniedziałek 23?

Na logikę - jutro będą to wszystko szykowali do rozsyłki do miastach więc pewnie i jutro do danych miast pojedzie - i tak jesteś 3 etapy dalej niż ja. ;)

Taka sytuacja jest akurat z wiedźminem , że kilka osób jutro będzie bo zamiast to zrobić dzisiaj dla przykładu to też nie bo taki regulanim i takie warunki :p Dla jednych to dobrze bo chcą wiecej dorobić a mi tam ryba wole sobote mieć wolną :p

A co z etapem w którym jest przesyłka - powód do obaw? Wybacz, że tak męcze ale przynajmniej ktoś kto zna to od środka. :)
 
Ja opłaciłem kolekcjonerkę na CDP.pl, dostałem potwierdzenie, ale niepokoi mnie status zamówienia "Wstrzymany". Do pomocy pisałem 2 razy, ale nie dostałem odpowiedzi ._.
Zadzwoń do nich, na maile już trochę późno jest.
 
Na logikę - jutro będą to wszystko szykowali do rozsyłki do miastach więc pewnie i jutro do danych miast pojedzie - i tak jesteś 3 etapy dalej niż ja. ;)

Oby tak było, ale wolałem sie spyać @auras123 , miałem napisać coś ironicznego/ pseudo zabawnego ;) ale powiem, że mam nadzieje iz tobie też uda sie dostać paczke na czas
 
Na logikę - jutro będą to wszystko szykowali do rozsyłki do miastach więc pewnie i jutro do danych miast pojedzie - i tak jesteś 3 etapy dalej niż ja. ;)



A co z etapem w którym jest przesyłka - powód do obaw? Wybacz, że tak męcze ale przynajmniej ktoś kto zna to od środka. :)

Nie dokońca rozumiem co masz na myśli bo mam wrażenie ,że patrzysz na cdp.pl satus przesyłki a nie patrzysz jako inpost. Tak po chlopsku to będzie tak CDP to nadawca jak masz status na cdp.pl "wysłane" to znaczy że jutro kurierzy są z tym u nas na magazynach to jest ładnie pakowane na paletkach jak już my to w systemie przypiszemy to będziesz miał status w inpoście ,że czeka na kuriera który weźmie to do paczkomatu, potem o 23 masz smsa ,że kurier przejał paczke a jak dostarczy to masz smsa z kodem i że paczka jest dostarczona i masz 3 dni na odebranie.

Edit: To jest standardowa procedura, tylko że niektóre etapy przez te umowe są rozłożone w czasie jak są i o to sie pracownicy martwią bo żadko kiedy są takie dziwne akcje.
 
Last edited:
Patrze na paczkomat.pl czy jakoś tak czyli innymi słowy u Was i paczka ma opisany status czyli 1 z kilku... I to mnie trochę martwi bo albo nikt jej nie odebrał albo nie wiem co...
 
Nie dokońca rozumiem co masz na myśli bo mam wrażenie ,że patrzysz na cdp.pl satus przesyłki a nie patrzysz jako inpost. Tak po chlopsku to będzie tak CDP to nadawca jak masz status na cdp.pl "wysłane" to znaczy że jutro kurierzy są z tym u nas na magazynach to jest ładnie pakowane na paletkach jak już my to w systemie przypiszemy to będziesz miał status w inpoście ,że czeka na kuriera który weźmie to do paczkomatu, potem o 23 masz smsa ,że kurier przejał paczke a jak dostarczy to masz smsa z kodem i że paczka jest dostarczona i masz 3 dni na odebranie.

Edit: To jest standardowa procedura, tylko że niektóre etapy przez te umowe są rozłożone w czasie jak są i o to sie pracownicy martwią bo żadko kiedy są takie dziwne akcje.

Ja patrze na stronce paczkomaty.pl i tam mam punkt "przyjęta na sortowni".. jedyne co mnie nurtuje właśnie czy hmm palety z wieśkiem dojada do mojego miasta na czas..
 
Przesyłka jest już opłacona, a pech chciał, że w poniedziałek wyjeżdżam na dwa tygodnie w delegację :( Wie ktoś może czy pudełko z grą zawiera też kod na cyfrową wersję na GOGu? Jeśli nie to będę zmuszony ściągnąć grę z torrenta, bo na pewno nie wytrzymam tyle czasu...
:sad:
 
Last edited:
Przesyłka jest już opłacona, a pech chciał, że w poniedziałek wyjeżdżam na dwa tygodnie w delegację :( Wie ktoś może czy pudełko z grą zawiera też kod na cyfrową wersję na GOGu? Jeśli nie to będę zmuszony ściągnąć grę z torrenta, bo na pewno nie wytrzymam tyle czasu...
:sad:

Tak wersja PC w pudełku zawiera kod na GOG'a
 
Dzięki, pocieszyłeś mnie ;)
Super by było gdyby wysylali te kody przed premierą, żeby można było preloadować grę tak jak posiadacze cyfrowej wersji. No ale to raczej niewykonalne, bo sklepy musiałyby zaglądać do każdego pudełka i ręcznie spisywać kody.
 
@jaabaa - szkoda, że nie rozwiązali tego w taki sposób, że kody szły na maila (przypisane do adresu zamówienia) a do pudełka już nie łądować kodów. Wtedy i tak jedna gra pudełkowa = jeden kod, a dostęp byłby łatwiejszy. Tak to nie ma co liczyć na wcześniejszy dostęp, ale do 19 już niedaleko, czas szybko leci ;)
 
Witam, zamowilem preordera na PS4 ze sklepu PSN, gra juz pobrana, patch tez i pisze ze oczekiwanie na platnosc 16-20maj ja mam srodki w portfelu i moje pytanie brzmi czy musze cos sam kliknac zey zaplacic czy platnosc wykona sie automatycznie?
 
Witam, jakiś czas temu (11.05) zamówiłem w preorderze grę Wiedźmin 3 Dziki Gon + Steelbook, wczoraj na moje konto PayPal wpłynęły pieniądze i chciałem opłacić produkt, ale zauważyłem że steelbooki się już wyczerpały, czy to oznacza że moje zamówienie będzie pozbawione już tego dodatku? Ktoś się orientuje jak z tym jest?
 
Mam do Was jeszcze takie pytanie, w srode 13maja brat zakupil na cdp wersje pudelkowa na PC, zaplacil, dostal potwierdzenie zaplaty ale nie dostal juz zadnej informacji o wysylce, w sklepie pisali ze jak ktos zamwi do czwartku do 11:00 to ma pewnosc ze gra dojdzie do wtorku. Na koncie cdp w zamuwieniach ma status ,,w realizacji'' czy gra dojdzie do niego na wtorek, kiedy zostanie wyslana?
 
Mam do Was jeszcze takie pytanie, w srode 13maja brat zakupil na cdp wersje pudelkowa na PC, zaplacil, dostal potwierdzenie zaplaty ale nie dostal juz zadnej informacji o wysylce, w sklepie pisali ze jak ktos zamwi do czwartku do 11:00 to ma pewnosc ze gra dojdzie do wtorku. Na koncie cdp w zamuwieniach ma status ,,w realizacji'' czy gra dojdzie do niego na wtorek, kiedy zostanie wyslana?
Jaka forma dostawy? Kurier, paczkomaty?
 
Top Bottom