Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

+
Czy ktoś otrzymał już kod na GOG-a z okazji premiery na GTXy od NVIDII? :) Ktoś już próbował go wbić? Czy też można dopiero od 10.05?

Kupiłem sobie na allegro ten kod za niecałe 80 zł, w sumie zakup bez sensu bo mam zamówioną grę w cdp.pl. Po otrzymaniu kody od allegrowicza wpisałem go na stronie nvidii i bez problemu dodałem grę do konta gog.
Zakup motywowałem traumatycznym przeżyciem jakie zgotuje sobie 19 maja oczekując na kuriera, po przerzuceniu 5 czy 6 płyt zmarłbym na zawał widząc ile zajmuje pierwsza łatka... do tego nudzi mi się jak cholera bo jeszcze kilka tygodni będę na zwolnieniu. Brak cierpliwości kosztuje :s
Mam tylko nadzieję, że gog nie zrobi mnie w bambuko i nie będzie można pobrać gry wcześniej.
 
Last edited:
Dzwoniłem do działu - prawdopodobnie (!) będzie możliwość pre-loadu. Spodziewać się jej jednak należy 18.05
 
Myślicie, że kioski ruchu się wyrobią z paczkami (często mają do odebrania już rano), czy jednak lepiej wybrać kuriera? ;d

Ta niestety w rodzinnej miejscowości, nie ma paczkomatu (ten ból...) :(
 
Zakup-sprawdzenie

Witam, kilka miesięcy temu zapisałem się do listy dodatkowej edycji kolekcjonerskiej. Gdzie mogę sprawdzić swoje zamówienia, zapisy, zrezygnować z nich, zmienić dane itd?
 
@michel87 Zamówienia możesz sprawdzić na stronie sklepu CDP.PL. Jeśli chodzi o listę rezerwową z EK to musisz jeszcze poczekać, osoby które zamówiły kolekcjonerkę mają czas do 27 kwietnia na wpłatę. Potem ich rezerwacja ulega anulowaniu, jeżeli nie dokonają płatności i na ich miejsce wchodzą osoby z listy rezerwowej.
 
Witam.

Zwróciłem się już z zapytaniem do supportu PayPal, odpowiedź dostanę w ciągu 24h, ale chciałbym zapytać tutaj - może dostanę odpowiedź szybciej.
Pytanie skierowane jest do osób posiadających konto bankowe i konto na PayPal.
Moje konto bankowe jest założone na dane Piotr Marek X ( gdzie X to moje nazwisko), a konto PayPal Piotr X ( gdzie X to moje nazwisko). I tutaj moje obawy.
Czy transakcja (przelew) dojdzie do skutku? Bo z tego co zrozumiałem, moje konto PayPal powinno mieć identyczną nazwę jak to bankowe. Jednak to pierwsze było założone wcześniej, stąd podałem tylko pierwsze imię i nazwisko.
Do poniedziałku nie ma dużo czasu, a już mam wrażenie, że trzymam rękę...sami wiecie w czym.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.






Edit. - Dla osób, którym może się kiedyś ta informacja przydać. Pieniądze dojdą na swoje miejsce, gdy ktoś będzie miał podobną sytuację do mojej.
 
Last edited:
Mam dwa pytania:

1. Gdzie można kupić zestawy przedpremierowe - steelbook i koszulkę z W3 razem ze zniżką - obiło mi się o uszy, że w Media Markt i Media Expert, ale na ich stronach nie ma takich produktów. Na razie nie miałem czasu podskoczyć do jednego czy drugiego sklepu, by samemu się*zorientować.
2. Czy kod z karty graficznej NVIDIA jest kodem na GOG do późniejszej rejestracji? Z tego co się*orientuję, to dostaje się*kartę zdrapkę i trzeba ściągać ze strony producenta kart graficznych. Jak to działa?
 
1. Gdzie można kupić zestawy przedpremierowe - steelbook i koszulkę z W3 razem ze zniżką - obiło mi się o uszy, że w Media Markt i Media Expert, ale na ich stronach nie ma takich produktów. Na razie nie miałem czasu podskoczyć do jednego czy drugiego sklepu, by samemu się*zorientować.
Na pewno w Media Markt i w Saturnie. Na stronach internetowych rzeczywiście nie ma ani słowa, ale w każdym sklepie powinny być.
 
Zniżka cenowa Wiedźmina 3 w Europejskim PS Store (właściwie jej brak)

Witam,

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego posiadacze PS4 w Europie chcąc zamówić Wiedźmina 3 poprzez PS Store, muszą zapłacić pełną cenę, gdy gra jest taniej na każdej innej platformie oraz w Stanach?
Nie chcę tutaj brzmieć jak ktoś komu jest żal wydac pare euro więcej i wesprzeć tym CDPR, ale jeśli decydujecie się na to, aby gre sprzedawać taniej, to albo wszędzie, albo nigdzie.
Tym bardziej że zniżka dotyczy (z tego co znalazłem):
Xbox marketplace (EU, bo o dziwo tutaj sytuacja się odwraca, w US nie mają taniej)
Steam
GOG.com
US PlayStation Store


Brak na tej liście Europejskiej odsłony sklepu Sony. Dodam również, że kontaktowałem się z supportem Sony i zostałem poinformowany, że to nie oni sa odpowiedzialni za tę cene, a wydawca gry.*
Myślałem także, że jest to po prostu kwiestia czasu, ale mineło juz ładnych pare dni, a zniżki, season pass oraz motywu dalej "u nas" brakuje....





*- Cytat z odpowiedzi jaką otrzymałem od Sony: "Pricing can be changed on the store at any time. Pricing is set by the publisher of the game and then added to the Store by the PlayStation Store team."
 
Witam,

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego posiadacze PS4 w Europie chcąc zamówić Wiedźmina 3 poprzez PS Store, muszą zapłacić pełną cenę, gdy gra jest taniej na każdej innej platformie oraz w Stanach?
Nie chcę tutaj brzmieć jak ktoś komu jest żal wydac pare euro więcej i wesprzeć tym CDPR, ale jeśli decydujecie się na to, aby gre sprzedawać taniej, to albo wszędzie, albo nigdzie.
Tym bardziej że zniżka dotyczy (z tego co znalazłem):
Xbox marketplace (EU, bo o dziwo tutaj sytuacja się odwraca, w US nie mają taniej)
Steam
GOG.com
US PlayStation Store


Brak na tej liście Europejskiej odsłony sklepu Sony. Dodam również, że kontaktowałem się z supportem Sony i zostałem poinformowany, że to nie oni sa odpowiedzialni za tę cene, a wydawca gry.*
Myślałem także, że jest to po prostu kwiestia czasu, ale mineło juz ładnych pare dni, a zniżki, season pass oraz motywu dalej "u nas" brakuje....





*- Cytat z odpowiedzi jaką otrzymałem od Sony: "Pricing can be changed on the store at any time. Pricing is set by the publisher of the game and then added to the Store by the PlayStation Store team."
Faktycznie cena jest ustalana przez producenta ale producent musi wykupić licencje do konsol i pewnie ponosi jakieś inne koszta co jest wliczane w końcowe koszta gry. Sony nie kłamie ale prawdy nie mówi bo to oni dyktują ceny gier na konsoli w końcu to ich konsola. A za ceny na PC dziękujemy Gabenowi i jemu podobnym i "naszym kochanym piratą" xD
 
Faktycznie cena jest ustalana przez producenta ale producent musi wykupić licencje do konsol i pewnie ponosi jakieś inne koszta co jest wliczane w końcowe koszta gry. Sony nie kłamie ale prawdy nie mówi bo to oni dyktują ceny gier na konsoli w końcu to ich konsola. A za ceny na PC dziękujemy Gabenowi i jemu podobnym i "naszym kochanym piratą" xD

W takim razie dymaja europejczykow rowno... w Stanach w PlayStation Store Wiedzmin 3 kosztuje $53.99... w Europie 64.99 euro, chore...
 
W takim razie dymaja europejczykow rowno... w Stanach w PlayStation Store Wiedzmin 3 kosztuje $53.99... w Europie 64.99 euro, chore...
Może dlatego że w Europie PS4 jest bardziej popularne i to jest powodem. Choć nie wiem na pewno a może unia narzuca jakieś dodatkowe koszty np. podatek od gry opartej na słowiańskim świecie xD Co by to nie było, to mogą to robić bo gry się sprzedają .
 
Cześć!
Mam pytanie- zamówiłem W3 w preorderze na stronie cdp.pl (zwykła edycja, niestety), dostałem informację, że należy ją opłacić do 27. Orientuje się ktoś, czy wpłaty dokonane właśnie 27. zostaną zaakceptowane? Innymi słowy- czy należy zapłacić do 27. włącznie? I jeszcze druga kwestia- wiadomo czy steelbooki są nadal dostępne? Zamawiam na cdp.pl dlatego, że właśnie na steelbooku Novigrad mi zależy, a przy zamówieniu jest informacja o limitowanej ich ilości.
Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że post znajduje się we właściwym temacie ;)
 
Witam serdecznie.
Mam pytanie do REDów. Jak wygląda sytuacja z darmowymi kluczami do gry przy zakupie kart GForce 9xx ?
Jestem od niedawna posiadaczem takiej karty i nie dostałem klucza mimo oferty sprzedawcy na sklepie, który zastrzega że będzie obowiązywać do wyczerpania zapasów... No i jak się zacząłem upominać od kilku dni to mi powiedziano, że już nie mają więcej na stanie i klucza nie otrzymam.
Czy ktoś wie jak wygląda rzeczywista sytuacja z kluczami? Czy też po prostu zwyczajnie jestem zbywany, a sprzedawca ma dalej informację na stronie internetowej aby celowo podkręcać sobie sprzedaż kart graficznych.
Nie ukrywam, że kupiłem tą kartę graficzną głównie z myślą o wiedźminie... dlatego bardzo proszę o odpowiedź

pozdrawiam

P.S. @Marcin Momot Czy mogę te kwestie braku klucza reklamować u NVidii? IMHO sprzedawca nie postępuje zbyt uczciwie...
 
Last edited:
Skoro napisali że do wyczerpania zapasów to widocznie się wyczerpały. Powinni jednak usunąć informację ze strony skoro promocja już nie obowiązuje.
 
Top Bottom