Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

+
Tak, data jest jeszcze ustalana.

Nie jest ustalona? Z tego co wiem gdzieś na forum ktoś pisał o dwóch możliwych datach 10 maja albo 18 maja. Ale może rzeczywiście nie było oficjalnego potwierdzenia. Generalnie ja mam grę za GOGu i pokazuje mi na razie jej dostępność dopiero od 19 maja.
 
Nie jest ustalona? Z tego co wiem gdzieś na forum ktoś pisał o dwóch możliwych datach 10 maja albo 18 maja. Ale może rzeczywiście nie było oficjalnego potwierdzenia. Generalnie ja mam grę za GOGu i pokazuje mi na razie jej dostępność dopiero od 19 maja.
 
@Rustine Ale jak oni chcą to zrealizować z EK to nie mam pojęcia - przecież klucz jest w pudełku, a te otworzymy dopiero w domu... Czyżbyśmy po 2 klucze dostali albo zmieniło się i nie ma w pudełku, a takowe dostaniemy na maila?
 
Dzięki za info Rustine. Ja też mam nadzieję kaczor że będzie to dostępne na kilka dni przed premierą. Bo 40GB to dużo
 
Według statystyk steam średnia prędkość internetu w naszym kraju to 9mbps to te 45 GB trochu się będzie ściągało :D Osobiście mam EK opłaconą i ciekawi mnie co oznacza wpis, że dla każdego kto kupił wiedzmina będzie preload.
 
Last edited:
Witam, mam pytanie odnośnie zamówienia preordera z cdp.pl Pocztą Polską. #Mianowicie, czy paczka będzie wysłana odpowiednio wcześnie aby dostać ją w dniu premiery? Przy opcji odbioru w paczkomacie, kiosku lub kurierem jest zaznaczone że przesyłka dojdzie w dniu premiery, jednak przy zamówieniu PP takiej informacji nie ma... Powiem że obawiam się trochę mitycznej już terminowości PP(co lepsze, pracuje w Poczcie Polskiej właśnie :p). Czy ktoś z odpowiedniego działu cdp już wypowiedział się na ten temat?
 
Witam, mam pytanie odnośnie zamówienia preordera z cdp.pl Pocztą Polską. #Mianowicie, czy paczka będzie wysłana odpowiednio wcześnie aby dostać ją w dniu premiery? Przy opcji odbioru w paczkomacie, kiosku lub kurierem jest zaznaczone że przesyłka dojdzie w dniu premiery, jednak przy zamówieniu PP takiej informacji nie ma... Powiem że obawiam się trochę mitycznej już terminowości PP(co lepsze, pracuje w Poczcie Polskiej właśnie :p). Czy ktoś z odpowiedniego działu cdp już wypowiedział się na ten temat?
Jeśli nie napisali na stronie, że Poczta Polska dostarczy paczkę w dniu premiery to zapewne nie mogą tego zagwarantować. Paczki mają być nadane dzień przed premierą.
Poczytaj ten temat (jest o kolekcjonerce, ale wysyłka dotyczy wszystkich wersji pudełkowych)


http://forums.cdprojektred.com/thre...lekcjonerska?p=1601228&viewfull=1#post1601228
 
Witam, mam pytanie odnośnie zamówienia preordera z cdp.pl Pocztą Polską. #Mianowicie, czy paczka będzie wysłana odpowiednio wcześnie aby dostać ją w dniu premiery? Przy opcji odbioru w paczkomacie, kiosku lub kurierem jest zaznaczone że przesyłka dojdzie w dniu premiery, jednak przy zamówieniu PP takiej informacji nie ma... Powiem że obawiam się trochę mitycznej już terminowości PP(co lepsze, pracuje w Poczcie Polskiej właśnie :p). Czy ktoś z odpowiedniego działu cdp już wypowiedział się na ten temat?

Nie ma gwarancji, że otrzymasz w dniu premiery w przypadku PP. Jedna z osób pracujących w cdp.pl wypowiedziała się na ten temat w tym wątku.
 
Mnie ciekawi jedna rzecz, pisałem z tym pytaniem maila na cdp.pl ale ignorowali to pytanie. Zamówiłem EK na PC i Edycję standardową +steelbook na PS4 i się zastanawiam czy obie te rzeczy zostaną wysłane w tym samym czasie, a tym samym czy obie mają szansę dojść w dniu premiery.
 
@Rustine Ale jak oni chcą to zrealizować z EK to nie mam pojęcia - przecież klucz jest w pudełku, a te otworzymy dopiero w domu... Czyżbyśmy po 2 klucze dostali albo zmieniło się i nie ma w pudełku, a takowe dostaniemy na maila?

Ktoś powiedział, że pre-download jest dla nabywców EK?
 
Strona wstecz?

Teraz zauważyłem, że w pytaniu uwzględniono edycję kolekcjonerską. Ale odpowiedź jest albo trochę na wyrost, albo REDania szykuje jakiś magiczny sposób - w co watpię. W którymś z postów Marcina na interze była mowa wyłącznie o wersjach cyfrowych z GOG.
 
Teraz zauważyłem, że w pytaniu uwzględniono edycję kolekcjonerską. Ale odpowiedź jest albo trochę na wyrost, albo REDania szykuje jakiś magiczny sposób - w co watpię. W którymś z postów Marcina na interze była mowa wyłącznie o wersjach cyfrowych z GOG.

Stąd moje wątpliwości - nie wyobrażam sobie logistycznie tego inaczej niż żebyśmy 2 klucze do gog dostali (są tam klucze tymczasowe z powiedzmy tygodniem gry w bibliotece?) albo byłaby oprócz W3 wersja pre-download i do niej dostawalibyśmy klucze na maile ale to bardzo nierealne pomysły.
 
Top Bottom