Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

+
Dobra jakoś sobie poradziłem a prawie zawału dostałem mam nowe konto na cdp.pl ale moje zamówienie dalej stoi "oczekujące na płatność, no nic jutro do nich zadzwonie.

---------- Zaktualizowano 20:05 ----------

@Serek19 miałem dokładnie tak samo, weź zrób reset hasła na konto, dostaniesz linka na maila i ustawisz nowe :)

A nie będzie przypadkiem problemu w kwestii że fakturę otrzymałem na innego maila?
I jeszcze jedno pewnie to nic ważnego ale opłać zamówienie jest na szarym tle i kiedy w niego klikam pisze mi " Czas na dokonanie płatności został przekroczony"
 
Mam pytanko, sprawa wygląda następująco: mam zamówione pre-ordery edycji standardowej i do 27 (dzisiaj) jest ostatni termin ich płatności, jestem również zapisany na listę rezerwową EK, która rusza dopiero 28. Więc nie wiem do końca co mam robić, bo jeżeli zapłacę za standardową, a się okaże że dostanę też EK którą również muszę opłacić będę miał dwie gry. Jeżeli nie zapłacę za standardową w nastawieniu że dostanę EK a jednak będzie ich za mało żeby doszło do mnie to zostanę bez gry. Czy ktoś wie jak to wygląda z tymi płatnościami? Jakieś rozwiązanie, nie wiem może gdy przyjdzie EK z list rezerwowej do zapłaty pojawi się opcja o cofnięcie transakcji z edycji standardowej czy po prostu mam wała i albo mam dwie gry albo żadnej.
 
Wie ktoś może czy DLC będzie tylko w wersji cyfrowej? Chciałbym jednak dostać pudełko (tak, jestem z tych co kolekcjonują takie rzeczy). Posiada ktoś informację o wersjach pudełkowych?
 
Na chwilę obecną są tylko i wyłącznie cyfrowe. Może pojawią się jakieś limitowane wydania pudełkowe, ale nie nastawiałbym się.
 
Tak właśnie myślałem. Będę czekać bo nie chodzi już o jakąś tam edycję limitowaną a pudełko z kodem, płytą albo czymś tam innym. Nie rozumiem za bardzo tej cyfrowej dystrybucji (w sensie, że jak coś kupuje to w drodze ze sklepu chcę to wymacać i pooglądać... a tak kupuje, pogram i zapominam)
 


:p
 
@asdfasdfqwert w pudełku będziesz miał kod i będziesz mógł pobrać z gog.com
Bardzo dobra wiadomość! Ostatni raz miałem podpięty napęd optyczny w moim PC jakieś 3 lata temu dlatego ta odpowiedź jest pocieszająca.
Mimo wszystko mam bardzo podobne pytanie. Mianowicie opłaciłem EK i wybrałem dostawę kurierem co oznacza ze grę będę miał dopiero popołudniu. Instalacja gry z paru płyt DVD zajmie koszmarnie długo... czy w takim razie istnieje możliwość otrzymania linku/kodu do pobrania gry wcześniej np 19maja 00:01?
 
Jeżeli zamówiłeś grę w edycji pudełkowej w cdp.pl bardzo wątpię w to aby były dostępne jakieś kody. Zawsze możesz skontaktować się z działem obsługi klienta i zmienić opcję dostawy z kuriera na paczkomat.
 
Jeżeli zamówiłeś grę w edycji pudełkowej w cdp.pl bardzo wątpię w to aby były dostępne jakieś kody. Zawsze możesz skontaktować się z działem obsługi klienta i zmienić opcję dostawy z kuriera na paczkomat.
W wersji pudełkowej na PC bedzie również kod na gog'a by móc zrobić sobie "kopie zapasową" gry na kształt tego jak było z W2
 
Ktoś wie czy jeśli ktoś ma wersje wiedźmina na Originie to będzie preload? Kolega kupił i nie wie czy będzie miał taką możliwość.
 
Last edited:
@BlodyTraveler, żeby mieć grę na Steamie musisz ją kupić na Steamie. I na przyszłość, zanim założysz nowy temat, zorientuj się czy nie ma już takiego który by pasował tak jak w tym przypadku. Wątki zostały scalone.
 
wiedzmin 3 na PC, wersja pudelkowa a pobranie gry

Witam, chcial bym zakupic wersje pudelkowa Wiedzmina 3 ze wzgledu kolekcjonerskich (zbieram pudelka, mapy instrukcje itp) problem jest w tym ze nie mam w laptopie stacji dyskow. Mam do Was pytanie czy majac gre pudelkowa w srodku znajde cd key i tak jak w przypadku fify nie musze instalowac gry z plytki tylko wpisuje cd key w originie i gra pobiera mi sie przez niego?

Czy jednak wersja pudelkowa zobowiazuje mnie do instalacji z plytki? Prosze o szybka odpowiedz.

Pozdrawiam
 
Sorki za temat, jeszcze mam jedno pewnie glupie pytanko ale np jesli zakupie wersje pudelkowa na PS4 ale kupi mi ja brat w Polsce to moze mi wyslac jakis kod z pudelka zeby gre pobrac z PSN? czy jednka na PS4 majac wersje pudelkowa musze miec plytke a cyfrowa t PSN?
 
Sorki za temat, jeszcze mam jedno pewnie glupie pytanko ale np jesli zakupie wersje pudelkowa na PS4 ale kupi mi ja brat w Polsce to moze mi wyslac jakis kod z pudelka zeby gre pobrac z PSN? czy jednka na PS4 majac wersje pudelkowa musze miec plytke a cyfrowa t PSN?

Żeby mieć wersję z PSN na PSN musisz ją kupić, a jak pudełkowa to tylko płytka. ;)
 
Top Bottom