Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

+
W poniedziałek prawdopodobnie zostanie wysłana i doręczona we wtorek, także bez obaw.

(zakładając, że sposób wysyłki to kurier).
 
O, właśnie mi się zmienił status gry na PS4 na "wysłany"(kurier) chyba zaczynają znów zmieniać statusy.
 
Ktoś miał nie mieć łikendu, bo wy nie możecie się paczki doczekać? Tam też pracują ludzie, nie tylko Wasi kłamcy i zdrajcy z CDPR.
Gdyby pół europy już nie grało to pewnie sytuacja byłaby mniej nerwowa, jeśli wszystkie paczki dojdą na czas to nie będzie flejmu :p
 
Gdyby pół europy już nie grało to pewnie sytuacja byłaby mniej nerwowa, jeśli wszystkie paczki dojdą na czas to nie będzie flejmu :p

Ale właśnie dlaczego jest flejm skoro jeszcze nic się nie stało, narzekajcie jak nie dostaniecie paczki na czas, bo teraz nie wiem o co wam chodzi.
 
Zaczynam się jednak troszkie martwić. Moje zamówienie EK do paczkomatów od 10:00 14.05 jest na pierwszym stanie "Przygotowane przez Nadawcę" - jeszcze nawet nie widziało Pana kuriera na oczy :(
Czy u kogoś EK jest na którymś z późniejszych stanów podróży do Paczkomatu docelowego?
 
Pamiętam jak mi wysyłali EK W2, wysłali rano a na południe kurier był u mnie z paczką :p Może tutaj będzie podobnie ;) Jakby do paczkomatów dzisiaj przed północą nie dotarło to można by to podsumować tak:
 
U mnie o proszę
ale kod i tak pewnie dostane dopiero Po 23 , będe w robocie to sie dowiem co i jak :D
 
Moja paczka została wysłana w sobotę o dziwo i niby jest przewidywalna dostawa na dziś... ale znając kurierów dostane ją jutro :)
 
O ile wierzyć informacjom na stronie InPostu, moja paczka z W3 już leży i czeka w paczkomacie, koło którego dziś przechodziłem w drodze do pracy. Ale odbiór będzie możliwy dopiero po północy jak dostanę sms-a.


EDIT: Info z fb CDP.Pl:

Ważna informacja dla wszystkich, którzy zamówili swój egzemplarz gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" do Paczkomaty InPost* - kod do odblokowania skrytki z cenną przesyłką otrzymacie tuż po 23! Czeka Was cała noc zabijania potworów!
* dotyczy zamówień, które zostały opłacone do 11 maja do godziny 20:00.
 
Last edited:
Czy slyszysz ten galop? To Twoj premierowy Wiedzmin, ktory zbliza sie juz do Paczkomatu. Kod odbioru otrzymasz tuz po godz. 23.00. Badz gotow!

Wychodzi na to, że już po 23 będzie można odebrać ;) takiego smsa przed chwilą dostałem.
 
Na cdp.pl moja kolekcjonerka ma status "wysłane", jednakże nie mogę jeszcze śledzić paczki, numer paczki jest po prostu nie aktywny jeszcze. Ponoć wieczorem (niby już jest wieczór) będzie można śledzić paczkę. Zamawiałem kurierem DPD. Przyjście mojej kolekcjonerki przewiduję na jutro do południa :)
 
Moja paczka oficjalnie jeszcze nie wyszła nawet z magazynu (kurier DPD), więc wiesz...
Kurier wiadomo, że ma czas do jutra, do wieczora by być na czas, ale mówię o tych co wzięli paczkomaty, a burzyli się, że premiery w sklepach o 23 i będą zmuszeni poczekać, bo oni odbiór godzinę później, a granie o 1, a teraz jest okej dla każdego. Same happy endy!
 
Top Bottom