Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

+
jak to jest z tym kurierem, dzis rano kolo 6 dostalem na maila info ze paczka przygotowana do wysylki, ale pozniej juz nic nie napisali. Mam w tym mailu numer paczki ale jak go wpisuje w opcji sledzenia przesylki na cdp to nic nie wychodzi po za ,,bledny numer przesylki'' Czy jesli paczka nie dotrze do jutra to moge dostac zwrot kasy i kupic poprostu w zwyklym sklepie?
 
jak to jest z tym kurierem, dzis rano kolo 6 dostalem na maila info ze paczka przygotowana do wysylki, ale pozniej juz nic nie napisali. Mam w tym mailu numer paczki ale jak go wpisuje w opcji sledzenia przesylki na cdp to nic nie wychodzi po za ,,bledny numer przesylki'' Czy jesli paczka nie dotrze do jutra to moge dostac zwrot kasy i kupic poprostu w zwyklym sklepie?

Wg informacji z infolinii CDP mają jakiś tam problem z aktualizacją danych, bo dużo paczek w końcu wysyłają. Na 99.99% jutro wszystko dotrze, nie licząc opóźnień niezależnych od CDP, np. awaria samochodu, obstrukcja kuriera, atak hiszpańskiej inkwizycji itd.:)
 
Mój egzemplarz właśnie dzisiaj oficjalnie wysłał do mnie komputronik, więc nic tylko czekać na DHL-a.
 
Na stronie DPD nie działa kod do śledzenia paczki, jeżeli jutro nie przyjdzie to niech ludzie z działu sprzedaży cdp.pl przygotują się na niezły ochrzan.

Z tego co wiem, to koło jedenastej mają paczki do nas zacząć trafiać, aczkolwiek rozumiem Twoje obiekcje, bo jestem w tej samej sytuacji.
 
Moja tez nie ma statusu, zawsze miałem aktualizowany status, nawet z samym tekstem jak paczka odebrana godzina 16:00 itp A tutaj głucho, zobaczymy czy będzie jutro czy w inny dzień :p
 
Wieczorem mieliśmy móc sprawdzać gdzie jest nasza paczka a tu jak jest prawie 22:40 tak dalej nie można. Nic, pozostaje czekać do jutra ;) Ale według mnie na 99% wszyscy dostaną ;) Nie martwcie się moi mili!
 
Zamawiał ktoś preorder na stronie gram.pl?.Martwie się troche o to o której mniej więcej możesz przyjść paczka.Ponieważ w mailu dalej mam oczekiwanie na premiere.
 
Uhm... Godzina 10:20 a ja nadal nie mogę "Śledzić Paczki" na cdp.pl. "Nieprawidłowy numer przesyłki" Nie dobrze :/
 
No dobra, jakies oficjalne stanowisko jaki nakład gry jest kopnięty? Wiele osób potwierdza, że z płyt nie da się zainstalować. Chciałem dziś nabyć, ale nie wiem czy kupic w Empiku, Saturnie czy jeszcze gdzieś indziej?
 
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!
Właśnie doszedł kurier :D
Niby nie kolekcjonerka, ale i tak to uczucie... Czekać na grę od 3 lat i teraz trzymać ją w ręce... Nie do opisania :D
 
Top Bottom