Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

+
@Drzemor

Przepraszam, ale nie rozumiem. Przecież pytanie właśnie dotyczyło kupowania samego klucza do GOGa, prawda? Na G2A sam klucz jest tańszy niż w sklepie internetowym.
 
Przepraszam, ale nie rozumiem. Przecież pytanie właśnie dotyczyło kupowania samego klucza do GOGa, prawda? Na G2A sam klucz jest tańszy niż w sklepie internetowym.

Dokładnie, masz racje, aktywacja go (klucza kupionego na g2a) na platformie GOG da identyczną zawartość jak byś kupował grę bezpośrednio w sklepie GOG, tylko przez takie strony pośredniczące można kupić grę o wiele taniej.
 
No i git. Kupiłem z tą dodatkową opcją G2A SHIELD, żeby w razie czego można było reklamować, ale z tego co widzę to wszystko chodzi, gra się ściągnęła i uruchomiła bez problemów. W sumie to nie spodziewałem się, że można mieć Wieśka za taką cenę, relatywnie nie tak długo po premierze. Pewnie ma to związek z tym, że odbywa się to bez zbędnych pośredników, jeśli GOG jest CDProjektu. G2A tez spoko, nie dawno odkryłem i od tamtej pory zawsze sprawdzam, czy nie mają jakichś lepszych cen danych gier. Ostatnio na łikendowej wyprzedaży udało mi się dorwać Max Payne 3 za 23zł w przeliczeniu na złotówki. W sklepach jest nadal drogo, koło 60zł. No i można kupowac bez Vat'u, z tego co zauważyłem w trakcie.
 
Pytania odnosnie kupna gry

Mam kilka pytan odnosnie kupna:
Planuje kupic gre na Originie (digital), jak to sie ma do innych platform typu gog / steam? zgaduje ze do steama nijak ale z tego co wiem kody goga i origina sa w jakis sposob powiazane - jak to dziala?
dodatkowo chce wiedziec czy cala zawartosc dodatkowa do pobrania i cale wsparcie techniczne bedzie tam dostepne?
 
Hej,

Spodziewałem się, że będzie można kupić Krew i wino osobno, tak jak kupiłem sam dodatek Serca z kamienia. Jednak wygląda na to że jedyną opcją nabycia nowego dodatku jest Expansiona pass, który zawiera obydwa dodatki. Trochę dziwnie się czuję, tak jak bym niepotrzebnie drugi raz płacił za Krew i wino... :( Z drugiej strony skoro ponoć nowy dodatek zawiera 3x więcej treści (30h gry vs 10h gry) to cenę 25$ za Krew i wino w porównaniu do 10$ za Serca z kamienia można uznać za uczciwą.

No chyba że się mylę i jednak będzie opcja tańszego kupna samego Krwi i wina?

Pozdrawiam!
 
Hej,

Spodziewałem się, że będzie można kupić Krew i wino osobno, tak jak kupiłem sam dodatek Serca z kamienia. Jednak wygląda na to że jedyną opcją nabycia nowego dodatku jest Expansiona pass, który zawiera obydwa dodatki. Trochę dziwnie się czuję, tak jak bym niepotrzebnie drugi raz płacił za Krew i wino... :( Z drugiej strony skoro ponoć nowy dodatek zawiera 3x więcej treści (30h gry vs 10h gry) to cenę 25$ za Krew i wino w porównaniu do 10$ za Serca z kamienia można uznać za uczciwą.

No chyba że się mylę i jednak będzie opcja tańszego kupna samego Krwi i wina?

Pozdrawiam!

Cześć,
Będzie można zakupić osobno dodatek Krew i Wino tak jak było to mozliwe przy premierze dodatku Serca z Kamienia.
Zachęcam do śledzenia informacji na naszej głównej stronie oraz portalach społecznościowych, o wszystkich detalach poinformujemy... wkrótce :)
 
Wiedźmin 3, promocja na steam.

Witam, czy jest w planie wydanie Wiedźmina 3 w promocji na steam, z okazji niedalekiej pierwszej rocznicy gry?
Z tego co pamiętam W3 było już w promocji za 30euro( -50%) , aczkolwiek ostatni raz na rozpoczęcie chińskiego roku, czyli w lutym :/
Pozdrawiam.
 
Mam pytanie. Kupiłem wcześniej pakiet dodaktów. Czyli teoretycznie czekam tylko na pobranie KiW.
Jednak teraz zobaczyłem że ten sam dodatek kosztuje 119 zł. czyli znacznie więcej niż spekulowano (w granicach 70-80zł).
Rozumiem że nie będę musiał dopłacać do KiW....
 
@Elhior, zwracaj uwagę na to czy piszesz we właściwym temacie ;) A co do twoich obaw, te 120 zł to cena za edycję limitowaną z dwiema taliami do Gwinta. Sam dodatek kosztuje właśnie jakieś 70 zł (cena z GOG.com).
 
@marcu56

Szanse są bardzo małe (aby nie powiedzieć zerowe - może w sklepiku wiedźmińskim albo jakiejś wersji GOTY, ale to byłoby niepodobne do RED'ów, chociaż i oni się wyraźnie zmieniają).

P.S. Widzę, że Hunt już się stał równie formalny w swych odpowiedziach jak sami RED'zi ;) .
 
No, ale co miałem napisać? :p W żadnej oficjalnej informacji nikt z REDów nie powiedział, że planują bądź nie planują wydawać tej talii, a to znaczy tyle że tak naprawdę nic nie wiadomo. Może wydadzą, a może nie? Czas pokaże.
 
Witam, zamawiając Krew i Wino zaznaczyłem opcję odbioru w paczkomacie, orientuje się ktoś czy będzie możliwość odebrania dodatku dnia 31 maja o godzinie 0? (tak jak to miało miejsce podczas premiery W3)
 
Powinna być do odebrania już 30 maja, ale nie wiem który sklep jak wysyła, zazwyczaj grę można odebrać przed premierą.
 
Mam pytanie, czy jeśli zamówiłem na GOGu pakieto dodatków (przed premiera Serca z kamienia) to czy ten komiks i rendery tez dostaję? I czy to http://www.redeemgwent.com/ to potwierdzone info? Mogę dostać za darmo te karty w wersji fizycznej? Jak to zrobić?

---------- Zaktualizowano 13:50 ----------

Zamówiłem na CDP.PL sorry ale na gogu tez mam
 
1. Tak, dodatki na pewno będą do odbioru z poziomu klienta GOG Galaxy lub bezpośrednio ze strony GOG, tak jak miało to miejsce z sercami. W końcu wydanie pudełkowe to tak naprawdę cyfrowa wersja z gry z fizyczną talią kart.
2. Nie dostaniesz ich za darmo. Trzeba je kupić co zresztą jest napisane w linku który podałeś, a sama strona ma służyć ZAREZERWOWANIU produktu dla ciebie i otrzymaniu kody do wykorzystania do zamówienia w sklepie Witcher Store
 
Aha, rozumiem, a to gdzie mogę te od Serc z kamienia? bo dodatek mam ale nic po za tym. szkoda że tych kart nie dają :D
 
Dlaczego mieliby dawać? Wyprodukowanie kart też kosztuje nie mówiąc już o wysyłce do różnych krajów. Dlatego masz do wyboru tańszą cyfrówkę bądź wydanie droższe z kartami. To tak jakby narzekać, że się kupiło edycję podstawową i nikt nie wpadł na to żeby dosłać za darmo elementy z kolekcjonerki.

Na tamtej stronie redeemgwent.com możesz również wybrać karty z Potworami i Wiewiórkami.
 
Top Bottom