Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

+
Pytanie o pudełko zewnętrzne paczki to tylko jedno z pytań (pozostałe pozostają bez jakichkolwiek odpowiedzi), a pytania zadałem bo chciałem się dowiedzieć kto / dlaczego / z jakim zamysłem - jako że dotyczy to mojej branży więc każda kompetentna odpowiedź o którą pytam, ma szansę dodać mi zawodowego doświadczenia.

Niestety raczej nie otrzymasz tu odpowiedzi na swoje pytania z bardzo prostej przyczyny. Skierowałeś je pod niewłaściwym adresem. Firma CDP.PL od dłuższego czasu jest zupełnie niezależnym dystrybutorem i to ona (a nie CDP RED) podjęła decyzję o produkcji pudełka w takim, a nie innym kształcie. Więc to do niej powinieneś je kierować.
 
Niestety raczej nie otrzymasz tu odpowiedzi na swoje pytania z bardzo prostej przyczyny. Skierowałeś je pod niewłaściwym adresem. Firma CDP.PL od dłuższego czasu jest zupełnie niezależnym dystrybutorem i to ona (a nie CDP RED) podjęła decyzję o produkcji pudełka w takim, a nie innym kształcie. Więc to do niej powinieneś je kierować.
Dziekuję za tą odpowiedź. Ale w takim wypadku gdzie powinieniem napisać te pytania? Przecież to forum dotyczy bezpośrednio wydania gry której moje pytania dotyczą, bardzo sugerująca jest też nazwa wątku w którym obecnie piszemy... chyba nie ma "jeszcze bardziej odpowiedniego" forum? Nawet pomijając kwestię pudełka Insider (tu się zgodzę, że "Redzi" mogli nie mieć na to wpływu) to wciąż pozostają jeszcze pozostałe pytania. Nie chce pisać na priva, bo są inni których też to interesuje (np. gracze karcianego gwinta) więc dobrze by taka odpowiedź pojawiła się "w końcu" też na forum publicznym i być może też przyczyniła się do wyciągnięcia jakichś wniosków przez producenta gry, aby w przyszłości wydania gry były jeszcze bardziej doskonalsze.
 
- dlaczego ktoś projektując pudełka na talie kart nie przemyślał faktu, że gracz będzie chciał je przechowywać w koszulkach?
- dlaczego ktoś projektując żetony do jednego zestawu kart z dodatku nie zachował ich wielkości w kolejnym zestawie?

Pytanie z puli dodatkowej: Skąd taki a nie inny rozmiar kart? Czy miał on na celu specjalnie utrudnić graczom znależienie dobrych jakościowo koszulek? ;)

Szczerze wątpię, aby ktoś z CDP RED tłumaczył się tutaj z podjętych decyzji handlowych. Podobnie jak nikt z Redów nie będzie się tłumaczył z grafiki na okładce. Na twoim miejscu spróbowałbym napisać do ich działu marketingu, ale raczej nie liczyłbym na szczegółową odpowiedź.
 
Krew i wino- jak pobrać bez paczek językowych?

hejka

przez moj prehistoryczny internet zależy mi na tym, by pobrać sam dodatek (7gb) a nie wiem czemu gog od razu pobiera mi wszystko, w tym paczki jezykowe, przez co robi się prawie 10gb. wie ktoś jak ten problem rozwiązać? bo wchodziłem wszędzie w gog galaxy i nie ma opcji wybierania tego co się chce :/
 
Nie korzystam z Galaxy ale z poziomu konta na GOG można pobierać pojedyncze pliki.
 
Serca z Kamienia Edycja Limitowana na PC

Witam,
Czy można jeszcze kupić dodatek Serca z Kamienia na PC w edycji limitowanej? Przeszukałem chyba wszystkie sklepy internetowe oraz sklepy stacjonarne w Gdańsku i nigdzie nie ma :(
 
Pytanie.
Na dysku, na którym mam zainstalowaną Wersję 1.10 i Serca z kamienia, jest 110 GB wolnego miejsca. Mimo to GOG nie chce ściągać uaktualnień i drugiego dodatku. Dlaczego?

Wiem, że można pobierać ręcznie, ale wolałbym sie nie rozmieniać na drobne :)
 
Trochę się zmieniło. Po weryfikacji plików pobrało 1.22, przy próbie uruchomienia błąd z ,,mutation hud", usunąłem więc mody z 1.10. Ale teraz się nie uruchamia ani z goga ani z exe - menadżer zadań pokazuje jednak uruchomionego Wieśka. Znam grę od 1.06 i tak się nie działo.
 
Wiedźmin 3 wersja BOX+SzK

Wygląda na to że dałem się naciać na wersję bez klucza ;(
 
Last edited:
Posiadam wiedźmina 3 wersje GOTY. Na pudełku jest możliwość pobrania dubbingu polskiego. Chcąc go pobrać na konsole pojawia sie komunikat, że nie może znaleźć tego w sklepie playstation store. Próbowałem na kontach regoinu USA, UK, PL.Jest to wersja gry CUSA 05574. Co zrobić żeby mieć polski dubbing?
 
Kiedy PS4 Pro i XBOX Scorpio będą już dostępne na rynku czyli gdzieś za rok mniej więcej Redzi powinni wydać Wiedźmina 3 Remaster :D
 
Kiedy PS4 Pro i XBOX Scorpio będą już dostępne na rynku czyli gdzieś za rok mniej więcej Redzi powinni wydać Wiedźmina 3 Remaster :D

Szczególnie, że nie można wydawać gier tylko na PS4Pro z pominięciem zwykłego PS4, a wszystkie patche upgradeujące na PS4Pro są darmowe.
 
A wiadomo może, czy gra na PS4 Pro będzie się czymś różniła (np. lepsze detale bądź płynniejsza rozgrywka itp)?

Nie będzie się różnić na pewno jeśli chodzi o grafikę. Już się pojawiła informacja o tym w prawie każdym serwisie. Jeśli chodzi o liczbę FPS-ów, to chyba nic jeszcze nie wiadomo na ten temat.
 
Jeżeli gra nie dostanie patcha pod PS4 Pro to nie będzie żadnych usprawnień (konsola działa wtedy w trybie oryginalnej PS4)

A nie dostanie o czym już wiadomo. Nigdy nie grałem na konsoli, więc nie wiedziałem jak tam wygląda sprawa ustawiania limitu klatek. Jeśli jest ustawiony odgórnie na sztywno, to faktycznie absolutnie nic się nie zmieni.
 
Top Bottom