Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

+

Tares

Forum veteran
serrio?
nie będzie możliwości np. 18 maja ściągnięcia gry i poczekania do 19? wtF?

Możesz podać przykład gry w wersji pudełkowej, która ma opcję wcześniejszego ściągnięcia? Nie pytam złośliwie. Po prostu jeszcze się z takim przypadkiem nie spotkałem.
 
mała pomoc dot. kupna preorderu

Witam , chcialbym sie dowiedziec czy w wersji pudelkowej preorderu bede mial klucz do sciagniecia gry , poniewaz nie mam napedu dvd w lapku , a chcialbym dostac wieśka w pudełku.
 
Na gog mam wersję eng. Rozumiem, że to jest ta, którą trzeba ściągnąć, a potem będzie polski language pack? Czy też wersji polskiej jeszcze nie ma?
 
Dostałem niedawno odpowiedź,że jak się kupi cyfrową wersję gry na cdp.pl to już można pobrać,ale nie dowiedziałem się jak.
Ktoś podpowie?
 
Ktoś Cię oszukał. CDP.pl nie wysyłało jeszcze kodów.

Jeśli nie jesteś pewien, to nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Pojawił się pre-load na Steam/GOG (jutro oficjalnie ale już dziś można sciągać), a także gameplay z XBOXa.

Ja niestety nie sprawdzę co i jak, bo czekam na kuriera z moją kolekcjonerką. Dla "pudełkowiczów" chyba jednak predownloadu nie przewidzieli.

---------- Zaktualizowano 20:34 ----------

Przepraszam, nie doczytałem, że chodzi o cdp.pl, a nie gog.com. Zwracam honor.
 
Dostałem niedawno odpowiedź,że jak się kupi cyfrową wersję gry na cdp.pl to już można pobrać,ale nie dowiedziałem się jak.
Ktoś podpowie?

Również dołączam się do tego pytania. Jak to jest z wersją kupioną na cdp.pl Osobiście żadnego kodu nie otrzymałem. Preorder opłacony.
 
Również dołączam się do tego pytania. Jak to jest z wersją kupioną na cdp.pl Osobiście żadnego kodu nie otrzymałem. Preorder opłacony.

Tak jak napisałem wcześniej. CDP.pl nie wysyłało jeszcze kluczy. Przynajmniej ja mojego nie otrzymałem.
Preload aktualne dostępny jest dla wersji z gog.com (kupionej tam bezpośrednio) i steam.
 
Ma pytanie. Planuje kupic Wieska a jestem obecnie w Anglii. Czy ang wersje pudelkowe zawieraja inne wersje jezykowe czy jestem skazany na GOG/Steam?
 
Ma pytanie. Planuje kupic Wieska a jestem obecnie w Anglii. Czy ang wersje pudelkowe zawieraja inne wersje jezykowe czy jestem skazany na GOG/Steam?

Zawierają na pewno polski język.
Konfiguracja reszty jest trochę inna w zależności od kraju.
 
Top Bottom