Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

+
Pytanie dotyczące Wiedźmin 3

Witam , od dzisiaj jestem posiadaczem gry Wiedźmin 3 . Gre zakupiłem w Media Markt , i dopiero teraz ją odpakowałem . I moje pytanie brzmi: Czy da się zainstalować grę bez używania kodu gog ?
 
@woltero, zanim założysz nowy temat, rozejrzyj się trochę po forum lub skorzystaj z wyszukiwarki, odpowiedni wątek zazwyczaj istnieje. Co do twojego pytania, tak, przypisanie gry do konta na GOGu jak również używanie GOG Galaxy jest całkowicie opcjonalne. Nie chcesz - nie musisz.
 
Dziękuje za szybką odpowiedź , pierwszy raz pisze w ogóle na jakimś forum przepraszam za kłopot . Mam już swoje lata i jedyna gra w jaką grałem to tibia . Mogli by mi Państwo powiedzieć jak zainstalować grę z płyty ? Przy autorun'ie kazuje mi instalować gog czego ja nie chcę , jak wchodze w dane płyty to są jakieś 2 setupy ale z rozszerzeniem .bin czego ja nie umiem otworzyć i muszę wybierać jakiś program z listy ale nie wiem jaki .
 
Przy autorun'ie kazuje mi instalować gog czego ja nie chcę , jak wchodze w dane płyty to są jakieś 2 setupy ale z rozszerzeniem .bin czego ja nie umiem otworzyć i muszę wybierać jakiś program z listy ale nie wiem jaki .
No to jest trochę tłumaczenia. Sądzę, że najlepiej by było ,,zawołać'' kogoś kto by to zrobił i wyjaśnił. Kolega? Albo jeszcze lepiej koleżanka?
 
Z tym będzie trudno ale pójdę do informatyka i powinien mi to zrobić :) Także dziękuję za odpowiedzi i chęci . Pozdrawiam :)
 
Z tym będzie trudno ale pójdę do informatyka i powinien mi to zrobić :) Także dziękuję za odpowiedzi i chęci . Pozdrawiam :)

Ja bym jednak radził ci się przełamać i wykonać standardową instalację z rejestracją gry. Bez tego tracisz wszystkie usprawnienia wprowadzone w poszczególnych aktualizacjach, 16 darmowych dodatków (w tym dodatkowe zadania), a co najważniejsze nie będziesz miał żadnej możliwości zagrania w dodatek Serca z Kamienia, który jest po prostu świetny.
 
Witam, nie wiem czy to tutaj powinienem pisać, ale mam problem z "serce z kamienia" Kupiłem dodatek, otworzyłem gog galaxy, wpisałem kod, pobrało się itd. i tyle, gra nie włącza się, w bibliotece gog nie ma "serca.." przy włączaniu pokjawia się na chwilę czarny ekran i wyskakuje pulpit, pisałem do cdp ale odpisali żeby skontaktować się z gog galaxy, napisałem do gog i czekam już jakiś czas i ospowiedzi nie ma. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże. Z góry dziękuję.
 
Legalne źródła Wiedźmina 3 - czyli gdzie kupić legalnie i najtaniej

Cześć wszystkim.
Chciałbym kupić legalnie Wiedźmina 3. Legalnie jednak nie oznacza że najdrożej. A temat nie jest oczywisty bo w chwili gdy piszę te słowa np. Steam sprzedaje za 60euro, na GOGu jest za 40euro a w sklepach stacjonarnych w okolicach 100zł. Do tego dochodzą aukcje ja ta poniżej...

http://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-pl-pc-box-nowe-wydanie-i5634288347.html

I bądź tu człowieku mądry. Więc pytania

1. Gdzie najbardziej opłaca się kupić sam Dziki Gon
2. Czy kupując w sklepach stacjonarnych można na nich uruchamiać darmowe dodatki?
3. Gdzie najbardziej opłaca się kupować Dziki Gon żeby mieć dostęp do wszystkich dodatków
4. Czy w aukcji jak powyższa można później dokupić (w empiku,mm itp) i doinstalować dodatki? Czy jest to niemożliwe?
 
4. Czy w aukcji jak powyższa można później dokupić (w empiku,mm itp) i doinstalować dodatki? Czy jest to niemożliwe?

Na aukcjach jak powyższa sprzedawane są tylko same pudełka z grą i dodatkami zawartymi w edycji podstawowej bez kodu na GOG.com. Kod ten nie jest potrzebny do uruchomienia gry, ale bez niego nie można w łatwy sposób aktualizować gry czy pobrać darmowych DLC. Radzę więc omijać takie aukcje.

Jeśli chodzi o dodatki takie jak Krew i Wino czy Serca z kamienia to można je zainstalować bez problemu na odpowiedniej wersji gry. Obecnie dostępna na GOG.com edycja Serc z kamienia wymaga gry w wersji 1.12
 
Last edited:
Serca z kamienia

Witam.
Proszę o informacje czy istnieje inna możliwość zakupienia dodatku na X1 niż zapłata kartą kredytową/paypal?
 
Wiesiek 3 z GOG. Warto ?

Witam.

Znalazłem na G2A taką ofertę:
https://www.g2a.com/r/witcher-3-gogg

Jest znacznie taniej niż wersja pudełkowa, czy Steam. Mam pytanie, czy warto kupować taki klucz i na jakiej zasadzie funkcjonuje GOG, czym się różni i czy wymaga instalacji jakiegoś dodatkowego softu ?
 
Możesz pobrać gre ze strony gog.com, albo przez clienta. Ogólnie jest to bardzo proste. Wraz z postępem rozgrywki jeśli posiadasz aplikacje to zdobywasz jakieś tam odznaczenia za przeróżne rzeczy. Sama apka pozwala Ci szybko i prosto zaaktualizować grę bez potrzeby robienia tego całkowicie ręcznie.
 
Nie wiem, czy Kolega to dostatecznie jasno wyraził, ale do pobrania gry nie jest wymagany żaden soft. Pobierasz paczki z plikami gry i instalujesz wersję (bez DRM) na dysku. Opcjonalny client działa podobnie jak Steam (są osiągnięcia, znajomi, wiadomości o grze, licznik czasu w grze, sklep), z tym że nie wymaga połączenia z Internetem. Obecnie platforma należy do CD Projektu Red, więc uważam, że warto kupić w tej wersji, głównie dla braku ograniczeń, ale też w celu wspierania rodzimej firmy. Poza tym dodatkowo do pobrania dostaje się takie bonusy jak tapety i ścieżka dźwiękowa.
;)
 
Top Bottom