Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

+
A nie dostanie o czym już wiadomo. Nigdy nie grałem na konsoli, więc nie wiedziałem jak tam wygląda sprawa ustawiania limitu klatek. Jeśli jest ustawiony odgórnie na sztywno, to faktycznie absolutnie nic się nie zmieni.

Też nigdy nie grałem, ale zastanawiam się nad zakupem ps4 więc zacząłem się tym interesować :) Co ciekawe podobno gry na Scorpio nie bedą wymagały patchy by odczuć różnicę w fps (a przynajmniej na to wskazuje parę artykułów)
 
Karty do Gwinta w wersji pudełkowej "Serce z Kamienia"

Cześć, ostatnio przy liczeniu kart, które mam w pudełku z dodatku Serce z Kamienia wyszło, że kart scoia'tael mam 69, natomiast kart Potworów 72 (odjęłam po 5 kart dowódców, kart pomocy i karty wyniku). I tu się nasuwa moje pytanie, czy to są wszystkie karty? Nie jest ich po równo? Na pudełku piszę "2 talie 154 karty i 2 żetony", od tych 154 kart odjęte są 2 karty pomocy i 1 karta wyniku?
 
GOG - STEAM - ORIGIN - zgodności kluczy

Witam serdecznie

Mam podstawę gry Wiedźmin 3: Dziki GON na witrynie GOG. Czy, jeśli zakupię/otrzymam klucz do dodatków "Serce z kamienia" i "Krew i Wino" z innej platformy, będę mógł bez problemu zainstalować i uruchomić rozszerzenia? Jeśli nie, czy mogę wymienić klucz przykładowo ze STEAM na klucz do GOG?
 
mischa012;n7062750 said:
Witam serdecznie

Mam podstawę gry Wiedźmin 3: Dziki GON na witrynie GOG. Czy, jeśli zakupię/otrzymam klucz do dodatków "Serce z kamienia" i "Krew i Wino" z innej platformy, będę mógł bez problemu zainstalować i uruchomić rozszerzenia? Jeśli nie, czy mogę wymienić klucz przykładowo ze STEAM na klucz do GOG?

Klucza ze Steama nie wymienisz na GOG-owski. Ale po co tak kombinować? Masz przecież mnóstwo możliwości zakupienia dodatków poza Steamem z normalnym kluczem GOG i to w atrakcyjnych cenach.

 
Wiedźmin Dziki Gon gra Roku

Sprawa wygląda tak spory czas temu kupiłem Wiedźmina Dziki Gon. A dodatki oddzielnie a w tamtym Roku. Pojawił się na moim koncie na gogu. Wiedźmin 3 w edycji rocznej. Czy ktoś z użytkowników Forum miał taką sytuacje?
 
terie;n7678730 said:
Sprawa wygląda tak spory czas temu kupiłem Wiedźmina Dziki Gon. A dodatki oddzielnie a w tamtym Roku. Pojawił się na moim koncie na gogu. Wiedźmin 3 w edycji rocznej. Czy ktoś z użytkowników Forum miał taką sytuacje?

Tak, to normalny stan rzeczy. Każdy dostał upgrade ze standardowej wersji do GOTY, które masz dostępne na GOGu jako osobną pozycję.
 
Szincza;n7681180 said:
Tak, to normalny stan rzeczy. Każdy dostał upgrade ze standardowej wersji do GOTY, które masz dostępne na GOGu jako osobną pozycję.
Dzięki za odpowiedz i życzę miłego dnia.
 
Mam okazję odkupić podstawową wersję gry (bez żadnych dodatków). Czy będę miał dostęp do wszystkich dodatków czy muszę je zakupić osobno?
 
Top Bottom