Wiedźmin 3: questy i konsekwencje decyzji (pomysły)

+
Można by jak już zastosować to w przygodach dodatkowych, nie łączonych z fabułą. Tak jak to było w W1
Jednakże ja nie widzę specjalnej potrzeby odtwarzania zdarzeń z książki. Jak kto woli
 
Myślę, że to nie będzie miało sensu. Trochę poświęcenia to wspaniała historia(nie tylko ze względu na oczko), i niech taką pozostanie w książce. Wolałbym co najwyżej jakieś nawiązania, typu odnaleźć jej grób w lesie :) To by było coś.
 
Last edited:
Biorąc pod uwagę, że gra jest w jakiś sposób 'kontynuacją' książki, to powtarzanie jej historii raczej nie ma sensu. Tym bardziej, że wreszcie kolejne części sagi ukazują się po angielsku i coraz więcej osób kojarzy wcześniejsze przygody Geralta. Dajmy się wykazać REDom w tworzeniu równie dobrych opowieści ;)

Widziałbym to najwyżej jako nawiązanie, może pokazanie konsekwencji tych przygód? Pasuje do ogólnej koncepcji gry.

Edit: A wyobraźcie sobie nagle typowy przerywnik z retrospekcją która dotyczy jakiejś historii z KSIĄŻKI, a nie decyzji podjętej wcześniej w GRZE. Szkoda tylko, że takie coś nie przejdzie - spoilery dla graczy, którzy jeszcze nie czytali sagi. :( (chyba, że dodać przy rozpoczynaniu gry wybór: czytałem/nie czytałem, aby nikomu nie zdradzić przypadkiem co w książkach)
 
Last edited:
Spoilery dla nieczytających? :p W Dzikim Gonie będzie ich jak mrówków. I tak największy jest już w W1,
Geralt zginął.
 
Last edited:
Spoilery dla nieczytających? :p W Dzikim Gonie będzie ich jak mrówków. I tak największy jest już w W1, Geralt zginął.
Nie zginął tylko porwał go Dziki Gon, tym samym poświęcając się dla Yenny.
 
Już dawno chciałem założyć ten temat,a od kiedy zamknęli główny wątek wieśka stwierdziłem że będzie można o tym pogawędzić [...]
Wypadało chociaż wyszukiwarki użyć przedtem.... Odpowiedni temat już istnieje, scalam.
 
Wypadało chociaż wyszukiwarki użyć przedtem.... Odpowiedni temat już istnieje, scalam.
Ale te tematy były o różnych sprawach. :eek: Jeden dotyczy zrobienia filmu animowanego na temat Wieśka, a drugie na odtworzenie w grze niektórych przygód (jako grywalne questy, przynajmniej tak zrozumiałem) z sagi.
 
Ale te tematy były o różnych sprawach. :eek: Jeden dotyczy zrobienia filmu animowanego na temat Wieśka, a drugie na odtworzenie w grze niektórych przygód (jako grywalne questy, przynajmniej tak zrozumiałem) z sagi.
To już kwestia wtórna, co konkretnie będzie ekranizowane. To jest temat dla filmów animowanych, a dla filmów aktorskich temat mamy tutaj: http://forums.cdprojektred.com/threads/24882-Film-o-Wiedźminie-czyli-dlaczego-okazał-się-klapą (ewentualnie osobne tematy dla już powstających filmów fanowskich).
 
Yyy, Szypek co ty bierzesz? (tak to był sarkazm) XD Czegoś nie rozumiem, co ma film do gry? Przecież jemu chodzi o grywalne przygody, które byłyby wplecione w grę Wiedźmin 3 (jako wspomnienia z Sagi), coś jak te grywalne momenty Altairem, w grze AC Revelations, więc nie rozumiem jak to się łączy z jakimkolwiek filmem?
 
Yyy, Szypek co ty bierzesz? (tak to był sarkazm) XD Czegoś nie rozumiem, co ma film do gry? Przecież jemu chodzi o grywalne przygody, które byłyby wplecione w grę Wiedźmin 3 (jako wspomnienia z Sagi), coś jak te grywalne momenty Altairem, w grze AC Revelations, więc nie rozumiem jak to się łączy z jakimkolwiek filmem?
No to od kiedy jakikolwiek element gry nazywamy "ekranizacją"...? Trzeba się wyrażać po polsku, a nie po polskiemu, to nie będzie problemów potem :p

Przenoszę do działu z pomysłami - tak czy siak, używanie wyszukiwarki obowiązuje.
 
Chciałbym wdzieć w grze ( jako oczywiście wątek bardzo poboczny ) spotkanie wiedźminów, na którym ustalają co i jak i pomagają sobie rozwiązać jakąś ważną dla nich sprawę - kilka takich epickich misji, gdzie finalnie jeden z nich ginie. No i podczas następnego spotkania wszyscy ponurzy, z rozpaczą stwierdzają że ich fach wymiera - [ może nie sam fach tylko osoby go wykonujący ] i coś muszą z tym zrobić, pada propozycja jedna z wielu aby z pomocą magów stworzyć nowych rekrutów przyczyniając się do przetrwania "Zabójców Potworów", co odblokowywało by np. pozycję proponowania dołączenia do Szkoły Widźminów jakimś młodzieńcom. Taki fajny smaczek i np. żeby ciężko było na tą misję trafić bo tylko przez określony ułamek dnia i w różnych miejscach moglibyśmy spotkać kogoś związanego z zadaniem.
 
Chciałbym wdzieć w grze ( jako oczywiście wątek bardzo poboczny ) spotkanie wiedźminów, na którym ustalają co i jak i pomagają sobie rozwiązać jakąś ważną dla nich sprawę - kilka takich epickich misji, gdzie finalnie jeden z nich ginie. No i podczas następnego spotkania wszyscy ponurzy, z rozpaczą stwierdzają że ich fach wymiera - [ może nie sam fach tylko osoby go wykonujący ] i coś muszą z tym zrobić, pada propozycja jedna z wielu aby z pomocą magów stworzyć nowych rekrutów przyczyniając się do przetrwania "Zabójców Potworów", co odblokowywało by np. pozycję proponowania dołączenia do Szkoły Widźminów jakimś młodzieńcom. Taki fajny smaczek i np. żeby ciężko było na tą misję trafić bo tylko przez określony ułamek dnia i w różnych miejscach moglibyśmy spotkać kogoś związanego z zadaniem.

Hahahaa za dużo Assassina :D
 
No, no... Śmierć Vesemira poruszyłaby mnie chyba w równym stopniu jak np. śmierć Triss:eek:
Niestety, tej ostatniej wróżę najgorsze. Nie życzę, ale wróżę. Bo wydaje mi się, że gdy pojawi się Yennefer, Triss jakoś poświęci się za nią, uratuje. Po czymś takim nie mielibyśmy przynajmniej problemów z wyborem ukochanej, jak w W1 :p No chyba że znów pojawi się Shani, i wyrzekniemy się dla niej Yen :whistle:
 
Top Bottom