Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

+
Wiele się czyta recenzji na temat wersji na ps4 , gra według praktycznie wszystkich jest znakomita i zasługuję na miano najlepszej gry RPG są jednak pewne obawy takie jak :choćby spadki animacji , doczytywanie się tekstur , i dość dziwną animację skoków Geralta , itp . Ale mam nadzieje , że patch w dniu premiery wyeliminuje część tych obaw i będziemy mieć do czynienia z arcydziełem ;).
 
Ale ci zależy @adventus.991 na tych dyszkach mi już one powiewają. Ważne żeby wersja PC chodziła dobrze, to jak ci zależy tak na średniej Meta, to może wtedy wersja PC osiągnie 95 albo więcej.
 
Do tych dyszek bym się nie przywiązywał, bo gry o zombiakach też mają takie oceny, a ja im daję 0 na 100 (liczy się subiektywna ocena). Myślę, że zrobimy własną ocenę około 20 maja.

SpazioGames 8,5/10
http://www.spaziogames.it/recension...iattaforma/17803/the-witcher-3-wild-hunt.aspx

Podsumowanie z translatora:
Wiedźmin 3 (...) nie jest w stanie znieść ogromnego ciężaru oczekiwań, które zostały utworzone wokół niego. Ta droga doprowadziła ich w ślepy zaułek i podważyła jakość produktu, który z pewnymi zmianami będzie spokojnie stać się klasykiem. To, że ich najnowsze dzieło jest tylko "dobre" jest trudne do zaakceptowania, ale wsparcie społeczności moderów pc (...) dobrze wróży na przyszłość. Kto wie, że rok od Wiedźmin 3 nie wyjdzie z kokonu, by stać się, co powinien być naprawdę.

Czyli niedoróbki są. Trzeba się z nimi samemu zmierzyć. Może jak w dwójce będziemy mieli 12 GB patch za rok... Myślę, że ocena i tak wysoka, a czy zasłużona?
Mam nadzieję, że W3 nie będzie najlepszą grą CDP. Mam nadzieję, że będzie najlepsza z dotychczas wydanych, a kolejne będą jeszcze lepsze. I dlatego z tych gorszych ocen mogą chłopaki i kobiałki z CDP wyciągnąć sporo nauki, by być jeszcze lepszymi, a fani nie powinni reagować jak fanboje na rzeczową, ale przecież lekką krytykę. W końcu kuźwa jakiś procent 8/10 tez musi być, choćby po to, żeby skrajne oceny odrzucić.
 
Last edited:
Podsumowanie z translatora:
Wiedźmin 3 (...) nie jest w stanie znieść ogromnego ciężaru oczekiwań, które zostały utworzone wokół niego. Ta droga doprowadziła ich w ślepy zaułek i podważyła jakość produktu, który z pewnymi zmianami będzie spokojnie stać się klasykiem. To, że ich najnowsze dzieło jest tylko "dobre" jest trudne do zaakceptowania, ale wsparcie społeczności moderów pc (...) dobrze wróży na przyszłość. Kto wie, że rok od Wiedźmin 3 nie wyjdzie z kokonu, by stać się, co powinien być naprawdę.
W przełożeniu na polski - skoro już zrobiliście grę na konsolę, to teraz zróbcie ją porządnie. Szkoda tylko, że pewnie większość tej pracy zostanie zrzucona na moderów.
 
Kolejna ósemka od SpazioGames

Gigantic, with a majestic world, a brilliant narrative, great dialogue and characters, The Witcher 3 fails miserably when it comes to pure gameplay. Its simplistic combat system and repetitive quest structure are a monster that even Geralt cannot kill.

Zarzuty co najmniej wydumane, biorąc pod uwagę ogólny odbiór gry przez innych recenzentów. W ogóle to chyba pierwszy taki przypadek gdzie krytycy skrajnie odmiennie oceniają te same aspekty gry, w sensie: fabuła - nudna / wciągająca, walka - koszmarna / płynna itd.
 
E! Osiem i pół!

Myślisz, że to ich uratuje? Stos już przygotowany, przykro mi bardzo.

EDYTA: Ha, ha, ci sami goście co narzekają na powtarzalne questy w W3 wystawiają 9,6 Skyrimowi, ech... nie wierze w coś takiego jak subiektywne opinie, bardziej w ignorancję, bo np. mnie filmy Ingmara Bergmana nudzą, ale nie krytykuję ich, po prostu przyznaję, że jestem na nie za głupi :D
 
Last edited:
Te dwa ostatnie portale, które dały 8,5 są mało znane i mają niską wagę na metacritic. Nie wpłynęły na średnią ocen ;)
 
Obrońcy dziewiątek! Ruszamy! Na stos! Na pochybel ***!

Ogólnie to widać, że niektóre argumenty takie trochę z dupy. Najbardziej mnie rozwalił Playstation Extreme, który twierdzi, że otwarty świat w tej grze to porażka, bo nie ma skalowania jak w Skyrim xD
 
Last edited by a moderator:
Jeżeli w pierwszym miesiącu po premierze gra utrzyma się na wszystkich platformach powyżej oceny 9.0 to będzie znakomity wynik moim zdaniem :)
 
Ale ci zależy @adventus.991 na tych dyszkach mi już one powiewają
Mi tez niby powiewają, gdyby nie było żadnej to nie wpłynęłoby to na mój hype. Ale tak czy owak wysoka średnia jest dobrą reklamą a i zależy mi, by gra się dobrze sprzedała i odniosła sukces artystyczny. REDom się należy. Liczenie dyszek sprawia mi przyjemność :D
 
oceny przypominają program Ugotowani, i idzie to jakoś tak:

Wszystko mi smakowało dlatego daje mocne 6/10

Podejrzewam ze jakby taki Skyrim albo inny AC czy WD, wychodziły po W3 to na pewno nie dostaliby takich ocen. Wtedy to były gry które były sufitem i nic nie było ponad, nie było sie do czego odnieść.. Teraz sufitem jest W3
 
Last edited:
Powinien zrobić przynajmniej "Port Report", gdzie opisuje ustawienia i performance gry. Robił tak dla większości ostatnich tytułów AAA.
No ale to oczywiście po premierze.

Obecnie ma sporo opóźnień z filmami, ze względu na jego problemy zdrowotne, więc realnie nie wiadomo jak szybko się on pojawi, ale pojawić się powinien według mnie.
Właśnie na "port report" mam jeszcze jako taką nadzieje. O tym, że nie zrobi normalnego odcinka WTF na temat Wiedźmina wspomniał już jakiś czas temu jako powód podając swoje umowy z GOG.
 
"Poza tym jest naprawdę nieźle – nie spodobało mi się tylko wymuszone przez „musimy zrobić grę dla tych, co w poprzednie części nie grali” popychanie mnie ciągle w stronę Yen, chociaż na różne sposoby dawałem znać, że mnie ona w ogóle nie interesuje (#teamtriss!)."

To już jest porażka jak dla mnie :)
 
Top Bottom