Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

+
Ja prawie skończyłem, jestem przy zakończeniu. Nie będę spoilerować, ale poza zakończeniem i kilkoma sytuacjami gra jest denna.

8/10 - za przeważającą przeciętność i sprawy techniczne(grafika, błędy, bugi, pomijanie pewnych scen)

Fajną sprawą są liczne nawiązania do książek innych autorów :)
 
Ja prawie skończyłem, jestem przy zakończeniu. Nie będę spoilerować, ale poza zakończeniem i kilkoma sytuacjami gra jest denna.

8/10 - za przeważającą przeciętność i sprawy techniczne(grafika, błędy, bugi, pomijanie pewnych scen)

Fajną sprawą są liczne nawiązania do książek innych autorów :)

To jakaś prowokacja z twojej strony? ;)
 
Walka w Willi Morskiej Wiedźminów, Vesemir ginie. Mi pomagali Ves, Roche, Triss, Yen. Djiskra się nie zgodził, bo tak nie inaczej go potraktowałem. Ciri postanawia zaatakować Gon. Avallac'h pomaga Ciri podczas gry. Ciri podróżuje na Skellige, Velen, Skellige i Wyspę Mgieł(czy coś w ten deseń).

Junior, który kąpie się z nagimi ciałami kobiet - King. Królewna Śnieżka - Ciri. I pewnie wiele więcej.

Tylko wyraziłem swoją opinię.

---------- Zaktualizowano 16:57 ----------

Jaskier był porwany, ale dało radę go ocalić. Mogłeś też zabrać Ciri do Emhyra, zamiast do Zamczyska. Emhyr Cię ogólnie zatrudnia.

Kuszę Geralt dostaje od Vesemira. Przeprowadzona zostaje Próba Trawy(połowicznie). Umyr to Avallac'h. Co jeszcze chcecie wiedzieć?

---------- Zaktualizowano 16:58 ----------

Może powinienem opowiedzieć Wam jak możecie zapolować na Filipę? Albo co dzieje się z czarodziejami w Novigradzie?

Od kogo Redzi znowu zgapili fabułę? 8/10, gra była bardzo dobra. Jako rozrywka, powtarzam. Dalsze spoilery? Tylko pytajcie, zanim zacznę końcówkę.
 
Last edited by a moderator:
A może powiedziałbyś coś, co nie zostało wcześniej wymyślone na forum, co, cwaniaczku? (Lub jak kusza od Vesemira, podana przez samych REDów) Albo czego nie dałoby się wywnioskować po trailerach?
Lul, obvious troll
 
Może to, że możecie zadecydować swoimi działaniami kto zostanie władcą Skellige? Że w pewnej misji palicie noworodka? Że można się przebrać w ciuchy Yen z Lambertem i Eskelem? Że Eskel też spał z Sukkubem? A może chcecie posłuchać o tym starym kapeluszu Vesemira, co się z niego naśmiewali? Czy o tym jak Ciri wpadła w szał po śmierci Vesemira i prawie wszystkich pozabiła(o dzięki, Avallac'h).
Słucham, co jeszcze?

---------- Zaktualizowano 17:02 ----------

A może powiedziałbyś coś, co nie zostało wcześniej wymyślone na forum, co, cwaniaczku? Albo czego nie dałoby się wywnioskować po trailerach?
Lul, obvious troll

Weź mnie nie obrażaj, tylko zadaj konkretne pytania. Odpowiem Ci. Dawaj, ale uważaj. I przeczytaj co napisałem, nie da rady wywnioskować tego wszystkiego :) Skończyłe prawie całą grę, licząc główne zadania poboczne. Szkoda Ci, że tak szybko? Nie martw się, zagram jeszcze kilka razy, bardziej na spokojnie :)
 
Last edited by a moderator:
No właśnie daje radę, bo większość z tego albo była powiedziana, albo nie jest dużym spoilerem, albo jest przewidywalna choćby po nazwach utworów. To z wybieraniem króla akurat było i przewidywalne, i wydaje mi się, że było raz podane. I nie obraziłem cię ani razu.
 
Obraziłeś. Ja decyduję.


Zadaj konkretne pytania, cwaniaku(prawdziwy). Co chcesz wiedzieć? Opowiem Ci co wiem, bo wszystkich możliwości nie ukończyłem.
Nie, nie można przelecieć Ves ponownie, ale można ją ocalić przed nieudaną zasadzką(lekkomyślną) na Nilfgaardczyków. Co chcesz wiedzieć?

---------- Zaktualizowano 17:06 ----------

Co ty chcesz wiedzieć?
Że kochasz się z Yen dwa razy, raz(wydarzenia teraźniejsze gry) w Zamczysku, a raz w Skellige?
Że Triss całuje Cię w ogrodzie(zadanie główne-poboczne)? Czy może to, że Yen używa nekromancji przez co narobiła sobie kolejnych wrogów - zniszczyła święty ogród?


Wiesz jak umiera Vesemir?

Jak łapią Ciri i ciągną ją w kierunku portalu, wpada i walczy vs 2, nie pamiętam imion, ale ważni antagoniści. Jednego odpycha sposobem, z druim walczy. Ledwo co daje radę, drugi już idzie po Ciri. Tak więc odpycha ją Aardem poza zasięg i sam zostaje rozbrojony. Następnie użyty do zaszantażowania Ciri by się poddała. Robi to. Vesemir wyznaje jej, że zawsze mu się podobało to, że się nie słuchała(wcześniej zabronił jej się poddać). Wyciąga nóż, atakuje. Zostaje zabity poprzez skręcenie karku. Ciri wpada w szał.

Potem, na pogrzebie: Geralt zapala stos, Ciri zawija Vesemirowski amulet ze stosu.
 
Last edited by a moderator:
Dobra, koniec dyskusji. Idź udawać fajnego gdzie indziej. Nie obraziłem cię i gdzieś mam twoją ewentualną dyskusję, nie dajesz żadnych spoilerów, których nie dałoby się przewidzieć, a po wycieku całej fabuły dawno już temu uwierz mi, nikogo nie zaszokujesz. Życzę powodzenia z denerwowaniem innych użytkowników.
 
Lambert w grze jest taki trudny przez niepogodzenie się z poświęceniem jego życia za ojca. Bowiem ten tłukł go i matkę, aż w końcu wpadł w tarapty i ocalił go wiedźmin. Lambert był nagrodą.

Eskel narzeka na niemożność znalezienie sobie kobiety przez bliznę. Śmieje się, że na balu przebierańców miał najlepsze powodzenie u kobiet w całym swoim życiu. Vesermir sam próbuje odczarować przeklętego(myślą, że to może być Ciri), ale niestety nie udaje mu się. Zdobywa za to cenne informacje. A wycieku nie czytałem, więc nie wiem co tam jest buaahahah

Następne jest polowanie z Ciri.
 
Last edited by a moderator:
@eru3, była na początku tematu prośba żeby nie rzucać chamskimi i nieoznakowanymi spoilerami. Pochowałem co się dało, a na przyszłość zastanów się co piszesz. Odpowiadasz na zarzuty innego użytkownika? Ok, ale nie psuj przy okazji zabawy innym, którzy być może zajrzą do tego tematu w poszukiwaniu recenzji - zdradzanie wątków fabularnych to nie recenzja.
 
Najlepszą recenzją gry niech będzie fakt, że wczoraj uruchomiłem grę o 19, a przed chwilą ją wyłączyłem, bo trzeba szykować się do pracy. Rzadko kiedy gra tak mocno mnie wciąga. Może to być tylko moja opinia, ale dialogi w tej grze są fantastycznie poprowadzone, zaznaczam, że gram w wersji angielskiej, ze względu na genialną robotę Charles Dance'a w roli cesarza Nilfgaardu. Historia, jak to w "Wiedźminach", fantastyczna. No co tu dużo mówić, panowie z CD Projekt Red, odwaliliście kawał świetnej roboty, ta gra to arcydzieło, godne zwieńczenie przygód Geralta. Ja ze swej strony już zamówiłem season pass na dodatki, bo jestem pewien, że mnie nie zawiedziecie.
 
Patrząc na metacritic to najlepszą platformą dla Redów okazała się być ta, na której debiutują ;) Tam nawet użytkownicy jacyś bardziej umiarkowani i niewiele oszołomów co wystawia 1/10.
 
Na PC na razie najsłabszy user score, głównie przez kolesi, którzy piszą, że gra jest spektakularna i jest kandydatem do gry roku, ale CDPR ich oszukał bo downgrade i grafika jest tragiczna, więc 0/10.
Metacritic to metacritic xD.
 
@hellcaretaker

No zabawne właśnie. "Gra jest super, ale uważam, że był downgrade, więc 0/10". Ale ogólnie ludzie się zachwycają Wiedźminem. Na takim 9GAG (gdzie wiedźmina było wcześniej tyle, co kot napłakał) co drugi post jest teraz o Dzikim Gonie. Pojawiła się nawet propozycja, żeby użyć pancerzy Gonu do Skyrim jako mody.
 
Top Bottom