Wiedźmin 3 roślinność do redkita

+
Wiedźmin 3 roślinność do redkita

Witam,
Czy jest jakaś możliwość na import modeli drzew oraz roślinności z wiedźmina 3 do Redkita, ponieważ po wypakowaniu w folderze z drzewami znajdują się pliki o rozszerzeniu srt , czyli speedtree, ale importując je redkitem nie tworzy się żaden nowy mesh, i moje pytanie brzmi, czy da się w jakiś inny sposób wydobyć te drzewa z wieśka, nie chodzi mi tutaj o programy typu 3d ripper DX?
 
Wiedźmin 3 roślinność do redkita

Witam,
Czy jest jakaś możliwość na import modeli drzew oraz roślinności z wiedźmina 3 do Redkita, ponieważ po wypakowaniu w folderze z drzewami znajdują się pliki o rozszerzeniu srt , czyli speedtree, ale importując je redkitem nie tworzy się żaden nowy mesh, i moje pytanie brzmi, czy da się w jakiś inny sposób wydobyć te drzewa z wieśka, nie chodzi mi tutaj o programy typu 3d ripper DX?
Tu jest właśnie problem spakowanego SpeedTree w formie pliku .srt nie da się rozpakować do edytowalnego modelu 3D i znowu go spakować do .srt dostosowanego do Wiedźmina 2, więc jak już można jedynie stworzyć swoje własne drzewa i rośliny, szczególnie, że SpeedTree posiada bardzo dużą bibliotekę gotowej roślinności, jest to bardzo proste. Można też dodać roślinność jako normalny model 3D, tak jak większość krzewów i traw w Wiedźminie 2.
 
Top Bottom