Wiedźmin 3 różnice w wersjach pc xbox play

+
Status
Not open for further replies.
Wiedźmin 3 różnice w wersjach pc xbox play

W kwestii różnic zawartości w edycjach kolekcjonerskich CDPR wystosował oświadczenie:

Marcin Iwiński said:
Patrząc na gorące komentarze, uznałem, że zapowiedź dotycząca dodania do edycji kolekcjonerskiej dwóch talii kart do gry Gwint oraz mapy świata z tkaniny wymaga od nas szerszego komentarza.

Gracze zawsze są dla nas na pierwszym miejscu. Wersje naszych tytułów na PC są wolne od zabezpieczeń DRM, robimy wszystko, by zaoferować Wam bardzo atrakcyjne edycje naszych gier (standardowe lub kolekcjonerskie), a ponadto dostarczamy tę samą produkcję, niezależnie od platformy i wersji, którą kupicie. Mało tego, obiecaliśmy, że nie będzie żadnych ekskluzywnych DLC, niezależnie od platformy czy sprzedawcy – i podtrzymujemy to stanowisko. Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni w tym zakresie.

Nie zrozumcie mnie źle. Zdaję sobie sprawę, że te dodatkowe elementy mogą być pożądane przez fanów serii grających na innych platformach. Jednak jako że nie zgadzamy się na żadne ekskluzywne DLC dla danych platform czy sprzedawców i w ogóle inne formy zróżnicowania rozgrywki, poszukujemy innych rozwiązań, by wspierać naszych partnerów. Naszym zadaniem jest również dostarczanie specjalnych bonusów pre-orderowych dla niektórych sprzedawców na całym świecie, w tym komiksów, plakatów, opakowań lub medalionów. Zabawne, nie zauważyliśmy żadnych złośliwych komentarzy na temat różnic w tych przedsprzedażowych ofertach.

Jaki jest powód? Dlaczego to robimy? Potrzebujemy wsparcia partnerów, aby nasza gra była widoczna na całym świecie. Powinno to, mam nadzieję, przełożyć się na lepszą sprzedaż, co w konsekwencji pozwoli nam robić to, co robiliśmy przez ostatnie 10 lat. Mając środki na tworzenie świetnych RPG-ów, możemy jednocześnie trzymać się naszych wartości.

Jeśli nadal uważasz, że dodanie dwóch talii kart do gry Gwint i mapy świata w edycji kolekcjonerskiej dedykowanej konsoli Xbox One równa się zdradzeniu naszych wartości i niespełnianiu obietnic... Cóż, robi nam się smutno, ale ostateczna decyzja zależy od Ciebie. Wciąż mam nadzieję, że to, co oferujemy, jest unikalne i chcemy prosić o niewątpienie w to. Mamy więcej wspaniałych rzeczy do ogłoszenia w temacie Wiedźmina 3: Dziki Gon w najbliższych miesiącach i obiecuję, że nie będziecie rozczarowani (zgadza się, nie ma więcej ekskluzywnej zawartości).

Nie ma żadnych oficjalnych informacji odnośnie tego, czy będzie możliwość osobnego zakupienia mapy i kart (czyli na tą chwilę: nie). Redzi przyznali, że zastanawiają się nad sklepikiem z gadżetami, ale znów, nie ma żadnych oficjalnych zapowiedzi.

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom