Wiedzmin 3 , serca z kamienia.

+
Status
Not open for further replies.
Wiedzmin 3 , serca z kamienia.

Witam możliwe ,że odpowiedź na moje pytanie padła już na forum, aczkowlwiek na forum nie było mnie od premiery wiedźmina , wyciągnołem paczkę z paczkomatu i świat zniknął :) ale do rzeczy. Nie ma mnie teraz w kraju , kupiłem konsole i wiedźmina jeszcze raz , na PC który został w polsce mam savy , wiem że nie da sie tego przenieść ani nic , pytanie jest takie , jak to wygląda z dodatkiem , jeżeli nie ukończyłem histori na konosli , mam przegrane kilka godzin 8 lvl bodajże. Mogę zagrać na tym etapie w dodatek bez żadnych przeszkód? NIe chce mi sie już po raz 3 przechodzić wiedźmina nie mam na to zwyczajnie czasu. Nie mogę znaleść odpowiedzi wiem że przeciwnicy w dodatku mają 30+ lvl , zostaną oni zeskalowani do mnie czy może ja zostane zeskalowany do nich wraz z lvl i itemami? Dziękuje z góry za pomoc i odpowiedzi.
@remek21 Dzięki wielkie to jest właśnie to o co mi chodziło. To kupuje znowu i lece grać :D
 
Last edited:
Jest to niewykonalne, zalecany poziom dla serc z kamienia to 32, ale mam dobrą wiadomość z menu gry możesz rozpocząć dodatek, poprzez rozpoczęcie nowej gry, i wyborze serc z kamienia, Garet będzie na 30lv+ z dopakowanym ekwipunkiem.
 
Skoro wyjaśnione to zamykam. Na przyszłość jednak @auros123 trochę się rozejrzyj po forum zanim założysz nowy temat, bo na ogół już taki istnieje. W tym wypadku dosłownie parę tematów niżej.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom