Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Ja mam taką prośbę aby te same mutageny dało się grupować... mam ich straaasznie dużo a że wszystkie są takie same (małe zwykłe duże i te z potworów) to ciężko się połapać gdzie co jest, tymbardziej kiedy jest ten bug, że trzeba wkładać i wyciągać mutageny
 
To czego mi brakuje to tryb areny na wzór tego z W2. Walka przedstawiona w W3 o wiele bardziej pasowałaby do areny niż ta w W2.
 
Pobożne życzenia:

- oczekuję na możliwość dodania znaczników na mapie świata z własnym opisem. Ile razy to mi się zdarzało, że byłem w jakiejś jaskini gdzie czekał na mnie np. katakan 10 poziomów wyższy od mojej postaci i byłem zmuszony brać nogi za pas. Później na odpowiednim poziomie już nie wiedziałem, która jaskinia to była i ją pominąłem. I tak kilkanaście razy podczas gry.

- dodajcie w dużych DLC przynajmniej jakieś wzmianki o postaciach z poprzednich częsci (Iorverth, Saskia) jeśli już tak bardzo upieracie się, aby ich w ogóle nie było.
 
Last edited:
Przy skokach z wysokości trzeba przy lądowaniu nacisnąć klawisz odpowiedzialny za skok. Wtedy Geralt zrobi przewrotkę i nic mu się nie stanie (chyba, że wysokość będzie baaardzo duża) ;)

Wiem wiem, nauczyłem się ;) Ale jeżeli Geralt skacze na płaskim do przodu, a potem wzdycha i traci HP to już jest trochę dziwne.
 
Pierdoła, ale nie wiem czemu chodzi mi to po głowie od pierwszego Wiedźmina:
- skrzyżowane miecze na plecach Geralta - jeden na ludzi, drugi na potwory. Nie, oba na potwory.
 
Na mapę Geralda trafiają znaki zapytania bo np. przejrzał tablicę ogłoszeń w pobliżu a w ogłoszeniach nawet nie było mowy o tych miejscach.
Można by dodać ogłoszenie "Nie chodź w te miejsca, Ci którzy poszli nie wrócili" które urealniałoby dlaczego pojawiają się znaki zapytania. Fajne byłoby też to że idziemy właśnie tam, gdzie ludzi ostrzega się aby nie chodzili.

---------- Zaktualizowano 10:19 ----------

Mimo że to teoretycznie ostatni Wiedźmin, to obawiam się że firma nie wypuści fabuły równie mocnej i będzie musiała wrócić do wątku Geralda i skorzystać z popularności serii.
Dlatego już teraz mam pomysł na Główny Cel Wiedźmina IV: Odtworzenie szkoły/szkół Wiedźmińskich, zdobywanie książek i ekwipunku dla nowych adeptów, zdobywanie dzieci Niespodzianek (ciekawe wybory moralne). Wreszcie Geralt mógłby coś zbudować zamiast tylko niszczyć i zabijać... :)
 
N
Mimo że to teoretycznie ostatni Wiedźmin, to obawiam się że firma nie wypuści fabuły równie mocnej i będzie musiała wrócić do wątku Geralda i skorzystać z popularności serii.
Dlatego już teraz mam pomysł na Główny Cel Wiedźmina IV: Odtworzenie szkoły/szkół Wiedźmińskich, zdobywanie książek i ekwipunku dla nowych adeptów, zdobywanie dzieci Niespodzianek (ciekawe wybory moralne). Wreszcie Geralt mógłby coś zbudować zamiast tylko niszczyć i zabijać... :)

Po pierwsze - Geralta, nie Geralda.
Po drugie - Niby po co Geralt miałby chcieć stworzyć na nowo wiedźmińską szkołę? Los wiedźmina jest ciężki i wątpię by Białowłosy komukolwiek go życzył, a po tym co przeszedł raczej nie chciałby igrać z przeznaczeniem i bawić się prawem niespodzianki. Nie wspominając o tym, że nikt o zdrowych zmysłach nie odda dzieciaka na wiedźmina dobrowolnie, niby jak miałby pozyskiwać rekrutów?

Dla sporej części osób grających w wiedźmina Dziki Gon był pierwszym kontaktem z uniwersum.
Ergo spora część konsumentów nie jest z Geraltem tak zżyta, jak ludzie tu, na forum, z których niemal wszyscy znają sagę na wylot. Nowy bohater w kolejnej części serii nie jest więc ruchem ryzykownym, do wątku Białego Wilka wracać zatem nie trzeba.
 
Last edited:
Mi w Wiedźminie 3 brakuje następujących rzeczy:
- lepszego sortowania w ekwipunku (waga, cena, przeczytane książki/notatki)
- dodatkowe kategorie na notatki/książki/zioła/rzeczy
- wstawiania na mapach własnych notatek
 
Oficjalnie nic jeszcze nie wiadomo. Natomiast jest jasno powiedziane, że Dziki Gon to koniec historii Geralta.
 
Dzięki za tą informację.

Co do tej pewności to bym nie przesadzał. Geralt już raz zmartwychwstał więc może ponowić ten trik.
 
Dzięki za tą informację.

Co do tej pewności to bym nie przesadzał. Geralt już raz zmartwychwstał więc może ponowić ten trik.

Że co?!
Stary, jeśli to się okaże spoilerem, to obiecuję że cię znajdę... Chociaż wciąż nie wierzę, że ktoś mógłby coś takiego zrobić...

Proszę moda, żeby się temu przyjrzał.
 
Last edited:
Pobożne życzenie:

Porszę pokornie również o poprawienia balansu, bo dziwnie się robi gdy grupka niewyszkolonych wieśniaków (najwyższy poziom trudności) paruję moje ciosy równie skutecznie co nilfgardzki gwardzista w ciężkiej płytowej zbroi. Absurd!

Zmniejszcie obrażenia od IGNI z naciskiem na "ciągły" płomień. Wykupienie całej lini tego znaku + większy mutagen zmienia Geralta w niezwyciężonego nawet na nagłej śmierci.
 
Last edited:

Że co?!
Stary, jeśli to się okaże spoilerem, to obiecuję że cię znajdę... Chociaż wciąż nie wierzę, że ktoś mógłby coś takiego zrobić...

Proszę moda, żeby się temu przyjrzał.
Przecież on tylko przypuszcza bazując na książkach, wyluzuj porty.
 
Chciałbym aby dodano więcej kart do gry w gwinta i może stworzyli dodatkowych przeciwników/turnieje.
Jedną kartę chciałbym aby została zmodyfikowana: Emiel Regis zasługuje na o wiele więcej niż marne 6 bez żadnych dodatków. Sprawiedliwie by było 15 albo chociaż 10 z dodatkiem np przywracania karty. Vilgefortz też by się przydał może w DLC?
 
I Angouleme, jedyna zapomniana z druzyny (wspomniana tylko w 1ce). Dac jej 6 a Regisowi 10. Vilgefortzowi dac 15(albo niech bedzie, ze dowodca nowej talii).
 
Wcale się nie zdziwię jeśli w drugim dodatku w Toussaint dostaniemy nową talię (albo i dwie) oraz jakieś nowe zadania związane z tą grą. Takie rozmarzone, bogate i wiecznie podchmielone miasteczko bardzo sprzyja rozrywkom hazardowym ;)

A co do definitywnego końca historii Geralta to raczej się będą tego trzymać. Nie chodzi o to że nie byliby wstanie zrobić dalszego ciągu z nim w roli głównej, po prostu nie chcą. Geralt swoje przeżył i najwyższa pora żeby sobie wreszcie odpoczął. Rozsądne jest zakończenie historii kiedy jeszcze pozostawia lekki niedosyt zamiast wyciskać ją do ostatniej kropli tak długo jak długo jest popularna. Pierwsze odsłony Call of Duty czy Assassin's Creed cieszyły się dużym uznaniem, a dzisiaj po zapowiedzi każdej nowej części od razu pojawia się zalew komentarzy w stylu "rzygam już tym, zrobiliby coś innego". Dzisiaj wielu z was domaga się kolejnych przygód Geralta, ale za parę lat też byście już mieli dość. Dłuższa przerwa i powrót do tego świata kiedyś z nowym bohaterem o całkiem nowej historii i umiejętnościach ma znacznie więcej sensu.
 
Dłuższa przerwa i powrót do tego świata kiedyś z nowym bohaterem o całkiem nowej historii i umiejętnościach ma znacznie więcej sensu.
Dobrze gada, polać mu! :cheers2::cheers2::cheers2::cheers2:
Ja już mam dość Geralta po pierwszej części (w sumie to już po książkach), chcę customizowanego bohatera, nawet nie musi być wiedźmin, po prostu no more that sztampa pls....
 
Last edited:
Pierwsze odsłony Call of Duty czy Assassin's Creed cieszyły się dużym uznaniem, a dzisiaj po zapowiedzi każdej nowej części od razu pojawia się zalew komentarzy w stylu "rzygam już tym, zrobiliby coś innego". Dzisiaj wielu z was domaga się kolejnych przygód Geralta, ale za parę lat też byście już mieli dość. Dłuższa przerwa i powrót do tego świata kiedyś z nowym bohaterem o całkiem nowej historii i umiejętnościach ma znacznie więcej sensu.

Rzygają tylko fanboje :p Większość nieprzychylnych komentarzy znajdziesz głównie na polskich forach, sytuacja ma się nieco inaczej na zagranicznych. Nie mówię oczywiście że tam jest porządek i nikt nie wylewa kwasów na CoD'a czy AC, ale jest go zdecydowanie mniej. Wychodzi z tego śmieszne zjawisko, niby wszyscy narzekają a praktycznie każda kolejna część CoDa( przy AC się nie wypowiem) bije jakieś rekordy sprzedaży.
 
Top Bottom