Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
przemeo97 said:
W następnej części można by było zrobić tak że tworzysz własnego wiedzia i głównym bosem będzie Geralt Scaliłam. Proszę, przed założeniem nowego tematu,używać opcji "szukaj".Polecam również przeczytanie Regulaminu i samouczka.zi3lona


W takiego Wiedźmina to ja bym raczej nie zagrał. Po prostu bym nie wytrzymał do końca. Nie, lepiej trzymać się Geralta.
 
ja bym chciał wybór miedzy yenfer/ i triiss otwarty swiat w wiedzminie skonczylo by sie jak w gothicu3 lagami wiecej bossów i zeby savy z wiedzmina2 mozna bylo imporotwac tak jak te z 1

Bardzo proszę o staranniejsze formułowanie wypowiedzi - jak na razie piszesz bardzo niezrozumiale.
zi3lona
 
MultiMindman said:
A co wy na to, by muzyka do W3 była częściowo tworzona przez zespół pokroju Opeth?
Ja tam tesknie za tymi kobzowatymi dzwiekami z jedynki, za tymi lekko melancholicznymi i sielankowymi melodiami i za tą melodią podczas dialogów nocą bodajże.

BTW. Ja bym chciał żeby akcja w trójce tak mnie nie poganiała, żeby można było się po prostu powłóczyć i czasem nie mieć nic do roboty jak to było w wiedźminie pierwszym ;p w dwójce miałem trochę wrażenie że ktoś mnie za fraki ciągnie krzycząc, że mam wszystko szybko pozałatwiać bo nie zdążę. W jedynce czasem nie miałem pojęcia co robić, albo zrobiłem i jedyne co pisało w dzienniku zadań to "czekaj na dalszy rozwój wydarzeń" no i czasem się zdarzało że póki przypadkowo gdzieś nie poszedłem to czekałem i 2 godziny ;p ale przynajmniej nie czułem się poganiany, mogłem wszystko zrobić wtedy kiedy miałem na to ochotę, i w swoim tempie, całkowicie po swojemu. I chciałbym żebyście wymyślili coś by w jakiś sposób zlikwidować wszystkie niewidzialne ściany, można się wkurzyć gdy widzę że się zmieszczę pomiędzy dwoma drzewami a tu się okazuje że coś niewidzialnego znajduje się pomiędzy nimi i muszę iść na około.
 
greeks said:
O ile pamiętam ani Triss ani Yenefer nie nosiły mieczy...
Gratuluję domyślności... xD
Gościowi chodziło chyba o "między", ale że on i ortografia się wzajemnie wykluczają (patrz: posty jego) to wychodzą takie perełki.
 
Mnie jeszcze nadszedl pomysl by w grze trochę ograniczyć przekleństwa jeśli są zbędne, albo zamienić tak by brzmiały bardziej naturalnie :p np:
UWAGA WULGARYZMY!
"toż to po-kurwa-ezja!", mogło by być zamiast tego "Ja pierdole! Dałeś rade!" albo zamiast "co się tu w pizde palec wyprawia" gdy Loredo to mówi, to odnoszę wrażenie że on się zastanawia jakiego przekleństwa użyć, a przeklinanie jest przecież naturalne i o tym się myśli, i poprostu się przeklina ;p nigdy pozatym nie spotkałem się ze sformułowaniem "w pizde palec" więc brzmi to dla mnie trochę dziwnie, mógłby krzyczeć "Co się tu do chuja wyprawia?!" albo "Co się tu kurwa dzieje?!"
Jeśli ktoś miałby jakieś przeciwwskazania do mojego pomysłu to z radością ich wysłucham(a raczej przeczytam ;p)
 
maciej2801 said:
Wiedźmin 3 to Nilfgaard i odbicie Yen.
ja tez to samo

drugi post:

maciej2801 said:
O ile pamiętam ani Triss ani Yenefer nie nosiły mieczy...

Sorki pomyłka ja pisałem ze wybór taki jak w wiedzminie1 był z Shani i Triss zeby był w Wiedzminie3

trzeci post:

maciej2801 said:
Ja bym chciał wybór miendzy triss/ yenfer
-odwiedzić nilfgard
-wiecej potworów to tyle

scalam
szypek
 
ser-ek said:
Gratuluję domyślności... xD
Gościowi chodziło chyba o "między", ale że on i ortografia się wzajemnie wykluczają (patrz: posty jego) to wychodzą takie perełki.
Wystarczy nie użyć emoty w zdaniu i od razu biorą mnie za idiotę...
 
Magister, po raz kolejny przypominam, że:
- należy korzystać z opcji "edytuj" (a nie pisać posta pod postem)
- zdania zaczynamy od wielkiej litery
- istnieje coś takiego jak interpunkcja...
- ... oraz ortografia...
... a jeśli nie masz pojęcia o żadnej z w/w rzeczy, korzystaj ze sprawdzania pisowni. Każda nowoczesna przeglądarka taką opcję ma. Jednego warna za niechlujstwo i brak szacunku do współrozmówców / forumowiczów już zarobiłeś. Zaraz dostaniesz drugiego, jeśli dalej będziesz tak postępował. Ostrzegam.
 
Hmm co ja bym chćiał W wiesku3 no to tak:
-Uratowańie Yenfer wybór jak pisał magister Triss/Yenfer
-Grafika zostaje system walki też
-Chciałbym mantikore zobaczyć
- Nilfgard
- Zobaczyć pozostałych wiedzminów i szkołe letho lub Wiedzminów ze szkoły Żmiji

drugi post

To tyle

Scaliłam posty. Proszę używać opcji "edytuj", zamiast pisać posta pod postem. Robisz to po raz kolejny i wydaje się, że zupełnie świadomie, biorąc pod uwagę treść drugiego posta. Jeżeli sytuacja będzie się powtarzała, spodziewaj się oficjalnych ostrzeżeń
zi3lona
 
Łoboże, ile to się spamu w tym wątku zebrało. Cała strona, aż jarzy się czerwonością od dopisków moderatorów. Żeby jednak samemu nie produkować spamu i trzymać się tematu dodam, iż chciałbym znów zobaczyć pozostałych wiedźminów, a także by Geralt nie był jedynym kontrolowanym przez nas bohaterem.
 
W wiedźminie 3 chciałbym zobaczyć :
-Nilfgard
-Pozostałych wiedźminów
-Nowe potężniejsze bossy
-Więcej potworów tak jak w 1 i zwierza domowych czy dzikich
-Myślę również o powrocie tajemniczego maga azara javeda który np przeżył z nami po walce w nieznanych okolicznościach który na końcu gry pomaga nam z resztkami oddziałów salamandry wygrać wojnę z nilfgardem
-uratowanie pomysł magistra58 wybór pomiędzy Yenfer/Triss
-Zwiększenie agresji potężnych wrogów mocniejsze wulgaryzmy tak jak w 1 w 2 geralt był spokojniejszy
-Grafika tak niech zostanie i system walki
Ale to co najgorsze było w 2 nie dawajcie tego do 3 potwory takie jak zgnilec czy pożeracz zwłok to nie pasuje do gry jeszcze zanudza.
 
Jak będzie możliwość odwiedzenia pałacu Emhyra to nie wiem czemu widziałbym jego komnatę całą z bursztynu z tym słońcem na herbie kojarzy mi się jako syn boga słońce :)
 
A mnie ciekawi czy będą jeszcze jakieś odwołania do naszego świata i literatury. (Tak jak żuraw we Flotsam lub motyw na polach w W1)
 
RedpowerPl said:
A mnie ciekawi czy będą jeszcze jakieś odwołania do naszego świata i literatury. (Tak jak żuraw we Flotsam lub motyw na polach w W1)
Na bank. Jeżeli będzie Nilfgaard to pewnie będzie podobny do Moskwy lub Sankt Petersburga.
 
Top Bottom