Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Piękne marzenia, może tak będzie, ale czasami jest tak, że np. dwa tygodnie po wypuszczeniu gry twórcy mówią sobie "Mogliśmy jeszcze dodać taki mechanizm, a to tu przestawić wtedy było by ładniej" No, ale gdy nie da się robić w nieskończoność.
 
Ja bardzo bym chciał:
-aby wygląd obrazu po wypiciu eliksiru kot był bliższy w1 niż w2
-jeśli pojawią się jakieś ekrany ładowania to niech będą to jakieś fajne arty takie jak w w1
-żeby geralt mógł pić eliksiry zawsze i wszędzie
-więcej misji dotyczących potworów takich jak a la bestia,vincent i carmen,troll ogólnie takich które nawiązywałyby do epoki romantyzmu
-mniej polityki bo od niej sparszywieć można a więcej zadań koncentrujących się na osobistym życiu geralta
-jakieś zadanie z leuvaardenami które tłumaczołyby dlaczego jeden z członków tego rodu (declan) pomogł nam w1 rozprawiać się z salamandrą w akcie .Wyjaśnić co nim powodowało kto za nim stał i jaki interes mógłby mieć wtedy nilfgaard w związku z salmandrą(destabilizacje temerii,monopolizację tamtejszego handlu czy też może nakaz samego cesarza aby pomagać geraltowi zwalczać jego wrogów.W końcu w w1 jest wspomniane że za zniszczenie baz salamandry odpowiada wywiad nilfgaardziki choć mogę się mylić
-możliwość zmiany kolorystyki interfejsu(te kolory kłują moje oczy)
-jakieś efektowne combosy łączące ataki mieczem i znakami
-Krew która się leje i rozbryzga we wszystkie strony
-jakieś zadanie z ekologami którzy zawiązaliby tajną organizację w której protestowali przeciwko zabijaniom pewnej grupy potworów i mającą chronić pewne inne gatunki
-jakaś nowa fajna minigierka może wyścigi konne skoro geralt może jeździć na koniu
-medytacja jak dla mnie przy ognisku ale możliwość stworzenia go przez geralta np. kloc drewna X znak igni
-jakieś zadanie ze snem nawiązujące do incepcji na które geralt miałby ograniczony czas wykonania
 
Ja bardzo bym chciał:-aby wygląd obrazu po wypiciu eliksiru kot był bliższy w1 niż w2

To już chyba było potwierdzone w wywiadzie.

-mniej polityki bo od niej sparszywieć można a więcej zadań koncentrujących się na osobistym życiu geralta

też potwierdzone

-jakieś efektowne combosy łączące ataki mieczem i znakami

Również potwierdzone

-Krew która się leje i rozbryzga we wszystkie strony

Widać na trailerze (nie bądźmy psychopatami, nie wiem co ludzie mają z tą krwią wszędzie, to już się robi nudniejsze niż ta "słowiańskość", na punkcie której wszyscy mają na forum w teamie REDów obsesję :mean:)

-jakaś nowa fajna minigierka może wyścigi konne skoro geralt może jeździć na koniu

Wyścigi potwierdzone (widać w trailerze)

-jakieś zadanie ze snem nawiązujące do incepcji na które geralt miałby ograniczony czas wykonania
-jakieś zadanie z leuvaardenami które tłumaczołyby dlaczego jeden z członków tego rodu (declan) pomogł nam w1 rozprawiać się z salamandrą w akcie .Wyjaśnić co nim powodowało kto za nim stał i jaki interes mógłby mieć wtedy nilfgaard w związku z salmandrą(destabilizacje temerii,monopolizację tamtejszego handlu czy też może nakaz samego cesarza aby pomagać geraltowi zwalczać jego wrogów.W końcu w w1 jest wspomniane że za zniszczenie baz salamandry odpowiada wywiad nilfgaardziki choć mogę się mylić
-więcej misji dotyczących potworów takich jak a la bestia,vincent i carmen,troll ogólnie takich które nawiązywałyby do epoki romantyzmu
-jakieś zadanie z ekologami którzy zawiązaliby tajną organizację w której protestowali przeciwko zabijaniom pewnej grupy potworów i mającą chronić pewne inne gatunki

http://forums.cdprojektred.com/threads/1360-Pomysły-na-questy-do-Wiedźmina-3/page25
 
Ja chciałbym się dowiedzieć co jest na południu, za Nilfgaardem, z kim/czym mają południową granice.
PS. Ktoś wie czy A. Sapkowski planuje jeszcze napisać jakąś książkę dot. Wiedźmina?
 
@DTST tego to pewnie nawet AS nie wie. Sezonu Burz nie miało być, w ogóle nic o Geralcie po sadze już nie miało być. A tu proszę.
 
Ja chciałbym się dowiedzieć co jest na południu, za Nilfgaardem, z kim/czym mają południową granice.
PS. Ktoś wie czy A. Sapkowski planuje jeszcze napisać jakąś książkę dot. Wiedźmina?
Na południu? Bardziej mnie ciekawi co jest za górami na północy i wschodzie :hmm:
 
Coś na wskroś sawanny. W końcu sam Geralt stwierdza w opowiadaniu "Granica możliwości", że wie, że gdzieś na południu żyją konie w czarno-białe paski.

I wgl Sapkowski powinien jeszcze wrócić do tego uniwersum. Może opisać świat człekokszałtnych ryb, Zerrikanię, wszystko pod Nilfgaardem, itd.
 
Last edited:
Nie wiem, czy ktoś z zacnych przedmówców już o tej konkretnej rzeczy wspominał ale... Moim pobożnym życzeniem jest, aby w "trójeczce" można było dostać w swoje ręce sławetny krasnoludzki sihil, na którym starodawnymi krasnoludzkimi runami wyryto prastare krasnoludzkie zaklęcie wiadomego brzmienia! :)
Przysięgam, że choćby był to najsłabszy oręż w grze, nie rozstałbym się z nim aż do samego końca!
 
Nie wiem, czy ktoś z zacnych przedmówców już o tej konkretnej rzeczy wspominał ale... Moim pobożnym życzeniem jest, aby w "trójeczce" można było dostać w swoje ręce sławetny krasnoludzki sihil, na którym starodawnymi krasnoludzkimi runami wyryto prastare krasnoludzkie zaklęcie wiadomego brzmienia! :)
Przysięgam, że choćby był to najsłabszy oręż w grze, nie rozstałbym się z nim aż do samego końca!

Dokładnie to, co pisze tu, niżej. :D
W sygnie. xd
 
Ja mam jeszcze Zbroję Kurka (to nie literówka :troll:), Aeorndight i Mój Sihil za ubicie 10 potworów oraz wszystkie fajniejsze zbroje i miecze z 2. Jak będzie przenoszenie EQ to będę bogaty. Albo będę miał fajne pancerzyki. Swoją drogą pobożnym życzeniem byłoby, żebyśmy mogli w Wieśku 3 ulepszyć nasz zestaw z W1 (zbroja Kurka, Sihil i Aerondight) i zrobić z nich OP przedmioty dla użytku przez Gerwanta (Coś jak w Dawn of War 2 Chaos Rising: Nasze poprzednie przedmioty po finałowej walce z W1 były strasznie zniszczone, ale nadal mają w sobie wielką moc i możemy je zanieść do Kowala z Podgrodzia (Kowal z Podrgodzia > Geralt^Yennefer^Ciri^Regis^Borch^Jaskier^Inne fajne postacie), który korzystając ze swoich supermocy tchnie w nie "nowe życie", co o tym sądzicie ? (to z kowalem z Podgrodzia to oczywiście żart, ale reszta mogłaby zostać).
 
Prawdopodobnie import zapisu nie będzie obejmował ekwipunku, musicie zmienić plany :p Tak przynajmniej zrozumiałem w jednym z wywiadów.
 
To beznadziejnie by było, jak najlepsze miecze z W2 dostajemy na dwadzieścia minut przed końcem, i nie ma okazji, by z nich porządnie pokorzystać, a tu teraz miałoby nie być importu ekwipunku? Ej, coś to nie prawdopodobne sie wydaje. Ale jeśli tak będzie, to.... będzie lipa, że tak powiem.
 
To beznadziejnie by było, jak najlepsze miecze z W2 dostajemy na dwadzieścia minut przed końcem, i nie ma okazji, by z nich porządnie pokorzystać, a tu teraz miałoby nie być importu ekwipunku? Ej, coś to nie prawdopodobne sie wydaje. Ale jeśli tak będzie, to.... będzie lipa, że tak powiem.

...nie jeśli system ekwipunku i statystyk Wiedźmina 3 będzie oparty na genialnym rozwiązaniu z Wiedźmina 1 gdzie statystyki broni miały stanowić delikatne wsparacie dla statystyk Geralta zamiast stawać się ich trzonem i źródłem potencjału bojowego Wiedźmina...
 
To i tak by się przydało, żeby z trudem uciułany miecz bratobójcy (czy jak się ten oręż na mrocznym nazywał) zostawał z nami trochę dłużej, niż dziesięć minut, po których następuje koniec gry. Mi by to nawet pasowało, ta broń mogłaby nie być warta funta kłaków, mogłaby dawać -5% do obrażeń zadawanych przez wiedźmina, ale żeby była! Żeby był sens w całym trudzie zdobywania jej.
 
Top Bottom