Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Zależy jak duże "paskudy" ;) Zawsze dwie na te "magiczne" i na "niemagiczne"

Komary Standardowej wielkości
Packi podstawowego poziomu


Packi Wyższego poziomu
Komary przerośnięte
Standardowe packi na większe paskudy


Packi dedykowane komarom - albo już wysmarowane olejem na komary ;)

A tu mamy typowo wiedźmiński wzór packi na robale
 
Ja grając pierwszy raz, Ścieżką Roche'a miałem właśnie problem w tej Kopalni pod Vergen(W tej co sie przekazywało wiadomosc Saskii czy co tam, i to chyba była ta sama lub inna podobna, gdzie ścigało się Detmolda, Pangratt itd). Musiałem kilkanaście razy się wracac i biegac dookoła bo nie mogłem ujrzec drzwi lub myliły mi się drogi :p. Oczywiście to było hoho, wtedy kiedy ja olewałem totalnie Alchemie :p.
Jeszcze gorzej było w kopalniach Vergen w ścieżce Iorwetha. Problem w tym, że mnie drażnił z jednej strony wizualny efekt Kota w W2 ("termowizja", bicie serca), a z drugiej okres jego działania (z jednej strony dość krótki, z drugiej niesharmonizowany z innymi - zdarzało się "stać jak kołek", żeby doczekać do skończenia reszty eliksirów, aby można było znów "załadować" Kota). W efekcie Kota stosowałem tylko we fragmentach skradankowych (a i to nie zawsze), a w podziemiach po prostu "oszukiwałem", zmieniając ustawienia grafiki (mocna gamma).

W "jedynce" tego problemu nie było, bo Kot wizualnie działał znakomicie, po prostu rozjaśniając widok w pobliżu Geralta.

PS. W queście ze śledzeniem Cedrika nie trzeba było zażywać Kota (chociaż gra to sugerowała), ślady krwi były widoczne bez eliksiru. Aczkolwiek tutaj kłania się pewne głupie przeoczenie RED-ów - otóż jeżeli pomiędzy walką z Letho, a tymże questem nie przeprowadzaliśmy medytacji, to najprawdopodobniej w międzyczasie nastała noc (wyjście z elfich podziemi chyba było sztywno ustawione na późne popołudnie), co uzasadniało użycie eliksiru. Jeżeli jednak gracz, co całkiem prawdopodobne, gdzieś po drodze medytował...
 
Last edited:
A ja wiem co dzisiaj bedzie zapowiedziane!!! Hahaahahaha. Zapowiedzą premierę ekskluzywnego trailera na VGX - pokażą też teaser z kilkoma nowymi ujęciami z nowego buildu co wygląda jak ten z przed roku. Będzie się działo :D
 
Pomyslalem sobie, (o ile bedzie mozliwe spożywanie trunków w sposób Wiedźmina I) a moze by tak wiedzmin podczas spożywania trunków, np. w karczmie "po kilku głębszych" odwrócił się przed nastepnym toastem przodem do ekranu i powiedział: "Twoje zdrowie"? Byłby to pewnie ukłon w strone graczy. Myślę,że nawet miły :)
 
Pomyslalem sobie, (o ile bedzie mozliwe spożywanie trunków w sposób Wiedźmina I) a moze by tak wiedzmin podczas spożywania trunków, np. w karczmie "po kilku głębszych" odwrócił się przed nastepnym toastem przodem do ekranu i powiedział: "Twoje zdrowie"? Byłby to pewnie ukłon w strone graczy. Myślę,że nawet miły :)

Do wiedźmina nie pasuje takie łamanie czwartej ściany.
 
Chciałbym by Wiedźmin 3 obsługiwał funkcje kart graficznych radeona takie jak mantle, tressfx by posiadacze kart graficznych nie poczuli się zawiedzeni.
 
Nie lubię bawić się w moderatora, ale gadki o kartach, grafice itp. nie lubię jeszcze bardziej, więc przenieście się proszę uprzejmie do tematu o grafice.
 
Pomyslalem sobie, (o ile bedzie mozliwe spożywanie trunków w sposób Wiedźmina I) a moze by tak wiedzmin podczas spożywania trunków, np. w karczmie "po kilku głębszych" odwrócił się przed nastepnym toastem przodem do ekranu i powiedział: "Twoje zdrowie"? Byłby to pewnie ukłon w strone graczy. Myślę,że nawet miły :)

Nowa minigierka? :) Nie wiem, czy moja wątroba wytrzymałaby pojedynek z Geraltem. Immersja level :up: Gra wtedy zyskałaby cechy gry towarzyskiej - w razie ochoty na "głębszego" przy braku kompanów do kieliszka wystarczyłoby włączyć komputer i wczytać odpowiedniego sejwa ;).
:cheers:
 
Ja z chęcią chciałbym zobaczyć, że świat żyje np: kiedy pójdę sobie do lasu i wejdę na ścieżkę to tam będzie sobie przejeżdżać koń z wozem, który przewozi jakiś towar do miasta itd. Ciekawą rzeczą też byłby padający śnieg podczas wchodzenia na górę i trochę terenów śnieżnych oprócz góry na którą można wejść. Zdobywanie rzadkiego uzbrojenia np: "Chcesz rzadką zbroję?" zapuść się w jakieś niebezpieczne tereny i ją zdobądź/albo potrzebne elementy do niej, ale to nie będzie łatwe.
 
A propos pobożnych życzeń, strasznie chciałbym powalczyć Ciri z Bonhartem (sterując Ciri w formie retrospekcji, jak zapowiadali) tak samo jak w w walce Roche'a z Iorvetrem. NIe wiem czemu, ale patrząc na Ciri na screenie uciekającą przed kimś w kierunku ruin jakoś tak mi się skojarzyło. Kurcze, już wcześniej myślałem o czymś takim ale nic nie pisałem, bo Redzi mówili że chodziło o "nieujawnioną" postać. Cóż, wodzą nas za nosy ;)
 
A propos pobożnych życzeń, strasznie chciałbym powalczyć Ciri z Bonhartem (sterując Ciri w formie retrospekcji, jak zapowiadali) tak samo jak w w walce Roche'a z Iorvetrem. NIe wiem czemu, ale patrząc na Ciri na screenie uciekającą przed kimś w kierunku ruin jakoś tak mi się skojarzyło. Kurcze, już wcześniej myślałem o czymś takim ale nic nie pisałem, bo Redzi mówili że chodziło o "nieujawnioną" postać. Cóż, wodzą nas za nosy ;)
Nie było chyba info, że sekwencje z Ciri, to będą retrospekcje ?
 
Pamiętacie ten film? Takiej kamery oczekiwałbym w W3. Z takiej perspektywy i to cały czas, podczas eksploracji i podczas walki. Ew. chcę móc sobie to takiego stanu przybliżyć kamerę. Czerwoni - proszę ;).


@tak i co z tego? Zapomnieć każdy może, miałem wrażenie, że pisałem to na innym forum.
 
Last edited:
Top Bottom