Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Możesz zrobić save przed końcem gry i wrócić do niego nie idąc dalej z fabułą ;).

Ja chcę kamerę gdzie mogę ją przybliżać i oddalać! Chce być bliżej Geralta, tak jak na tym wideo (scena z pólącą wioską). Chciałbym mieć taką kamerę cały czas, przy walce i eksploracji.

 
Ja chcę kamerę gdzie mogę ją przybliżać i oddalać!
Taka możliwość została już dawno przez redów zapowiedziana, widać to na różnych gameplay'ach - na jednym kamera podczas walki jest bliżej, na innym dalej, to samo z eksploracją :D
 
Taka możliwość została już dawno przez redów zapowiedziana, widać to na różnych gameplay'ach - na jednym kamera podczas walki jest bliżej, na innym dalej, to samo z eksploracją :D
Ale chodzi o pełną kontrolę, a nie okropną kamerę automatyczną. Niby różne ustawienia kamery w opcjach zapowiedział Marcin, ale potem to zostało zanegowane w którymś wywiadzie.
@Marcin Momot, czy możesz nas upewnić? Różne ustawienia kamery w opcjach nadal występują?
 
Ale chodzi o pełną kontrolę, a nie okropną kamerę automatyczną. Niby różne ustawienia kamery w opcjach zapowiedział Marcin, ale potem to zostało zanegowane w którymś wywiadzie.
@Marcin Momot, czy możesz nas upewnić? Różne ustawienia kamery w opcjach nadal występują?

Kamera będzie automatycznie dostosowywać się do tego, co dzieje się na ekranie. Będziemy mieli inny widok podczas pobytu wewnątrz lokacji, na zewnątrz, a także podczas walki czy np. jazdy konno. Ostatnio sporo gram w Dziki Gon i muszę przyznać, że takie rozwiązanie sprawdza się znakomicie.
 
Tak jak mogę zrozumieć odmienny tryby kamery podczas jazdy konnej czy eksploracji ciasnych miejscówek, to latająca sobie samoistnie podczas walk pseudointeligentna kamera nie jest moim wymarzonym rozwiązaniem.
 
Kamera będzie automatycznie dostosowywać się do tego, co dzieje się na ekranie. Będziemy mieli inny widok podczas pobytu wewnątrz lokacji, na zewnątrz, a także podczas walki czy np. jazdy konno. Ostatnio sporo gram w Dziki Gon i muszę przyznać, że takie rozwiązanie sprawdza się znakomicie.

Mnie to w sumie średnio interesuje, dopóki nie będę miał widoku FPP, a wiem, że takiego nie będzie :). Dobrze jednak, że kolejna sprawa z tych, gdzie mieliśmy przeciwstawne wersje została wyjaśniona.

---------- Zaktualizowano 10:48 ----------

To dlatego nie ma trailera po polsku :p

Będzie dzisiaj :p.
 
Ostatnio sporo gram w Dziki Gon

 
Kamera będzie automatycznie dostosowywać się do tego, co dzieje się na ekranie. Będziemy mieli inny widok podczas pobytu wewnątrz lokacji, na zewnątrz, a także podczas walki czy np. jazdy konno. Ostatnio sporo gram w Dziki Gon i muszę przyznać, że takie rozwiązanie sprawdza się znakomicie.

Nie podoba mi się. Jak to będzie wyglądało jak w W2 (a będzie, bo widziałem gameplay z W3 z bagien) czyli oddala się jak jakieś "niefajne coś" od bohatera gry tylko mamy w zasięgu wzroku jakiegoś wroga, odjeżdżania od Geralta - to źle. Nienawidziłem tego w W2, szukałem nawet modu któy zostawiłby mi kamerę przy walce taką jak przy eksploracji. Niestety taki nie powstał. Rozumiem - inna kamera na koniu - ale wolałbym sam zdecydować w jakiej odległości chce być od wydarzeń czy Geralta. Smutno mi :(.
 
Marcin mówiący na forum, że pogrywa sobie sporo w W3 jest jak ktoś, kto opycha się batonami na stołówce dla biednych. Niby nic nam do tego, bo to jego prawo, ale w głębi każdy odczuwa frustracje.
 
Ja na przykład frustracji nie czuję. Nawet trochę Go szkoda, bo nie będzie miał frajdy grając po premierze, a teraz gra ma zapewne masę bugów :p.
Niech gra jak najwięcej i jeśli może niech się dzieli wrażeniami/informacjami.
 
Top Bottom