Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Jak już Redzi szykujecie patcha Day 0 to zróbcie graczom przysługę i umieśćcie go na zewnętrznych serwerach typu mega, albo inne IGN czy gram.pl... To co się dzieje przy okazji premiery GTA V na PC pokazuje jak bardzo złym pomysłem jest wymuszenie pobierania z jedynych i słusznych oficjalnych serwerów.



@Marcin Momot da radę?

Mamy już na to konkretny plan. Będzie dobrze:)
 
Jasne, że ma. Patch na premierę już na pewno jest gotowy XD
Orientacyjnie zawsze mógłby się dopytać programistów, bo to da się przewidzieć.
I też mnie ciekawi kiedy gra pójdzie do tłoczni. Takie info to już na pewno ma :p
 
Patch będą robić aż do dnia premiery myslicie że gra już wcale poprawek nie wymaga czy co :D bug na bugu - lista do końca korytarza :D
 
@Marcin Momot

Niektórzy mają radeony i ci co mają radeony będą mieli do dyspozycji specjalnie opcje dla radeonów na przykład: AMD CHS (Contact Hardening Shadows), mantle.
Takie jak ma nvidia geforce psyhix,itd ? Jeśli nie to chciałbym żeby było coś dla tych co mają radeony.
 
@Blashix Oni współpracują z Nvidia więc efektów typowo AMD nie będzie, a szkoda. Zapewne większość efektów dedykowanych pod Nvidia będzie można uruchomić na kartach AMD. Najważniejsze jest jednak to żeby gra chodziła równie dobrze na AMD jak i na kartach Zielonych.
 
Nvidia i jej Hairworks, PhysiX... to nie będzie działało na kartach AMD, trochę logiki Drodzy koledzy ;)Co do sterowników to fakt, niech użytkownicy kart od Czerwonych zaczną się modlić, by sterowniki były tego 19, a nie tydzień później...
 
Oglądając jak youtuberzy grali sobie w Gwinta doszedłem do wniosku, że fajnie by było gdyby powstała przeglądarkowa wersja tej gry (najlepiej na tej stronie). Dobrze by było gdyby gra występowała zarówno jako wersja single i multiplayer.
 
Oglądając jak youtuberzy grali sobie w Gwinta doszedłem do wniosku, że fajnie by było gdyby powstała przeglądarkowa wersja tej gry (najlepiej na tej stronie). Dobrze by było gdyby gra występowała zarówno jako wersja single i multiplayer.

pocom ja nie mam zamiaru grac w tego gwinta
 
Oglądając jak youtuberzy grali sobie w Gwinta doszedłem do wniosku, że fajnie by było gdyby powstała przeglądarkowa wersja tej gry (najlepiej na tej stronie). Dobrze by było gdyby gra występowała zarówno jako wersja single i multiplayer.
Niezła myśl. Na mobilki też by się to nadawało, ale tam już dwie gierki śmigają, a w przeglądarce po versusie wciąż zieje pustka którą możnaby jakoś fajnie wypełnić. Gwint byłby fajnym rozwiązaniem.
pocom ja nie mam zamiaru grac w tego gwinta
A, sorry, to nie.
 
Top Bottom