Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Doszła fryzura rodem z anime, to dlaczego by nie pofarbować jej na, no nie wiem, czerwono?

Jest też fryzura + zarost rodem z Błękitnej Ostrygi, to może tęczowe barwy? Będzie ładnie komponować się z niektórymi pancerzami (spodnie bodajże szampierza chociażby!)
 
Jest też fryzura + zarost rodem z Błękitnej Ostrygi, to może tęczowe barwy? Będzie ładnie komponować się z niektórymi pancerzami (spodnie bodajże szampierza chociażby!)
Potem jeszcze opcja romansu z Elihal, a na zakończenie Geralt z elfem za rękę jadą na jednorożcach w stronę zachodzącego słońca... Chrzanić Yenn i Triss... :p

Nie wiem czemu niektórzy chcą zrobić z tej gry kulawego brata simsów. Jak wogóle można wpaść na pomysł malowania włosów Geraltowi? To tak jakby chcieć, żeby Lambert przestał przeklinać.
 

Attachments

  • Vesemir.png
    Vesemir.png
    265 KB · Views: 491
  • lambert.jpg
    lambert.jpg
    44.2 KB · Views: 846
Last edited:
Po przeczytaniu listy zmian patcha 1.0.7 pozwolę sobie na napisania kolejnego posta o zmianach, jakie chciałbym zobaczyć w grze przed wyjściem dodatków ; )
* kompas jako alternatywa dla minimapy (dyskusja na reddicie: https://www.reddit.com/r/witcher/comments/3cs8fe/minimap_vs_compass/)
* powtórzę się, ponieważ wydaje mi się, że to proste do implementacji i użyteczne: informacja przy kupowaniu przedmiotów "posiadasz X sztuk tego przedmiotu w swoim ekwipunku".
* spotkałem się z opinią, że miecz od Hattoriego jest zbyt słaby, według mnie jednak o wiele gorsza jest zbroja od Yoany. Nie tyle z powodu statystyk, ale to nie ma sensu, żeby skelligijka przy użyciu narzędzi znalezionych na Skellige nie wytworzyła skelligijskiego pancerza. Miło byłoby zobaczyć w patchu nową zbroję, która nawiązuje do Skellige
, a nie zbroję łowców czarownic. Łowcy czarownic nie są ukazani w dobrym świetle, co tym bardziej umniejsza satysfakcję z otrzymanej zbroi. Mimo iż miała dobre statystyki nie chciałem jej nosić, ponieważ nie chciałem wyglądać jak pachołek Radowida.
 
Last edited:
Hairworks to wypociny !!! TreesFx powinno w takiej grze być, a tak to mamy coś zasobożernego a efekty marne. Wystarczy zobaczyc jak TreesFx działał w Tomb Raider 2015 !!!
 

Nie za bardzo widze cel. HW i tak dziala tak sobie, np na Yen nie dziala za bardzo, a Geralt jakos dziwnie wyglada, jakby mial na glowie zlote klosy Maryli Rodowicz, ktora posiwiala z przerazenia po zobaczeniu pierwszego utopca. Jedyny fajny moment, to sa konskie grzywy, ale i tak sie tym czlowiek nie ponapawa, bo kon chodzi tam, gdzie chce :)
 
TreesFx powinni dodać. Jestem Za dla posiadaczy kart graficznych radeonów tez powinno coś być.
 
Może to bezcelowe, ale brakuje mi większego obszaru do eksploracji w twierdzy w Kaer Morhen. Większość pokojów jest pozamykana, szczególnie te obszary, które w W1 były otwarte. Myślę, że cała twierdza ma bardzo duży potencjał i jeśli będziecie mieli jeszcze czas, żeby dodać coś ciekawego to w dodatkach do W3 możecie dorobić kilka ciekawych miejsc w twierdzy. Ot taki smaczek dla graczy lubiących zwiedzać : )

BTW. Czy jest szansa na dodanie animacji jedzenia i picia? Nie dość, że wprowadziłoby to o wiele więcej realizmu, to jeszcze walki byłyby bardziej zbalansowane, gdyż przeciwnicy mogliby nam przerwać animację picia czy jedzenia.
 
Last edited:
Mam pewne pytanie i ewentualnie prośbe, 4 rozdział pierwszego wiedźmina z Panią Jeziora w roli głównej bardzo zapadł mi w pamięć. Szczególnie prezent na koniec od bogini w postaci miecza aerondight. Moje pytanie brzmi czy jest on gdzieś w trójce? Jeżeli nie to czy dalibyście rade jakoś go wrzucić do trójki w postaci ja wiem DLC lub później z obszernymi dodatkami które zapowiedzieliście, wiem że najnowszej części żelastwa jest w opór ale ja jestem sentymentalny. Pozdrawiam i dzękuję za jedną z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem.
 
Aerondight był w materiałach promocyjnych, ale w grze go nigdzie nie ma, bo tak. Redzi po całości olali miecze ich nazwy, więc trzeba wybierać oręż z najlepszymi statystykami, czy wyglądem i się nie przywiązywać do nazwy. Na artworkach stalowy może wyglądać jak srebrny w grze itp.
 
Last edited:
Prośba o rozwiązanie problemu dostępu do rynsztunku wilka

Chciałbym zacząć ten wątek jako prośba do twórców o rozwiązanie problemu z dostępnością pierwszej części zbroi wilka. Przechodzę sam wątek fabularny bez misji pobocznych i do Kaer Morhen mogę dostać sie dopiero na lvl 20. Zbroja dostępna jest od lvl 14 a na 21 dostępna jest już ulepszona do tego pilnuje jej potwór na 23 lvl. Zbroja ta powinna być dostępna w Velen a jej ulepszenie (i to lvl 3 lub 4) dopiero w Kaer Morhen. W takim przypadku jak teraz nie ma to sensu. Wielka szkoda bo zbroja jest super i szkoda takiego DLC. Przeglądałem forum ale nie znalazłem jeszcze wątku z prośbą o to samo. Proponował bym chociaż możliwość kupna/zdobycia już gotowej a schemat dopiero później.
 
Ja bardzo bym chciał punkt szybkiej podróży w centrum Wrońców, tuż obok pani Yoanny i krasnala płatnerza. Jak grałem, irytowała mnie konieczność każdorazowego przemierzania drobi przez kasztel i słuchania tych samych tekstów, że już nie wspomnę o ku***cy po usłyszeniu "dali się k**** oklepać jak novigradzkie dziwki".
Łatwe do zrobienia, a bardzo by ucieszyło.
 
Może dodalibyście nowe rozdzielczości? Chodzi o 800x600 i 640x480? Bo w grze jest najniższa 1024x768.
 
Kilka sugestii dodatkowych punktów szybkiej podróży:
- koniecznie: górny kasztel we Wrońcach, koło płatnerki (bieganie od mostu za każdym razem robi się w pewnym momencie denerwujące)
- północna strona portu w Novigradzie, mniej więcej w okolicy porzuconego wraku statku Roche'a, względnie przed Złotym Jesiotrem
- chata Keiry (można przesunąć któryś z kilku w okolicy, jest ich dość gęsto na zachód stamtąd)
- być może warto także dodać punkt obok sklepu Hattoriego/kapliczki Wiecznego Ognia
- oraz koło podobnej kapliczki przy gospodzie Nigdzie na Okrawkach
- jeden z punktów pod Gedyneithem można przesunąć bliżej groty Gremisty
 
Top Bottom