Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Chariot83 said:
Rzucam hasło do twórców, może wam się spodoba. Wprowadzenie do gry motywu ze Świtezianką. Myślę że klimat słowiański prosto z Mickiewicza bardzo by pasował do sytuacji nad jeziorem. Może tylko wspomnicie o tym w jakimś dialogu. Pozdrawiam!

Cały IV akt w pierwszym Wieśku to ukłon w stronę sztuki romantyzmu. Nie widzę potrzeby powtarzania kolejny raz tego motywu w trzeciej części. Lepiej postawić na świeże pomysły. Mnie cieszy, że ZN będzie inspirowane m.in. Lovecraftem, który także pisał fantasy.
 
ViQu said:
inspirowane m.in. Lovecraftem, który także pisał fantasy.

Nie tylko pisał fantasy, ale był przede wszystkim jednym z jej pionierów i niedoścignionym mistrzem grozy. Polecam wszystkim jego powieści i jestem szczęśliwy, że REDzi będą czerpać zeń inspirację. Muszę przyznać, że od początku mi się marzy wielki RPG z bezwzględnego lovecraftowskiego świata.
 

Guest 3669645

Guest
Yep. W pierwszym Wiedźminie też było sporo inspiracji Lovecraftem, m.in. wioska na bagnach (czczenie wodnych panów, te klimaty) i w IV akcie -Podwodne miasto, vodyanoi, nawet Dagon (przywodzący na myśl przedwiecznego z mitologii Cthulhu).

Uwielbiam Lovecrafta, więc nic tylko czekać aż zaprezentują więcej materiałów z Ziemii Niczyich :p

LesGrotesques said:
Muszę przyznać, że od początku mi się marzy wielki RPG z bezwzględnego lovecraftowskiego świata.
A mi porządny film :p Do grania na razie wystarczył mi genialny "Call of Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata" ;)
 
Surrealistyczne 'koszmary' Lovecrafta byłoby równie ciężko zekranizować jak Kafkę, niby próbowano, ale wszystko jest zbyt zawiłe aby sensownie to zamknąć w 2-2.5 godzinach. Tym różnił się od swojego przyjaciela Howarda, którego Conan świetnie nadaje się na scenariusz filmowy.
 
Też może być, ale jakby tak Redzi po Cyberpunku, zaczęliby współprace z twórcami Neuroshimy to byłbym wniebowzięty :D Wydaje się mi że nie byłoby to takie trudne, w końcu Neuroshima to polska gra fabularna ;)
 
Heh, już to widzę: "ale te Stany Zjednoczone są za małe!" "Moloch jest za mały!" "gamble w Detroit powinny być inne niż w Vegas!" "Jak nie będzie mutantów to nie kupie gry!" :p
 
jarothegreat said:
Heh, już to widzę: "ale te Stany Zjednoczone są za małe!" "Moloch jest za mały!" "gamble w Detroit powinny być inne niż w Vegas!" "Jak nie będzie mutantów to nie kupie gry!" :p/>
Mutanty być muszą. I kursy walut.
 
Narzekania byłby na pewno, no ale cóż tacy już jesteśmy :p/> Wiadomo czy w Cyberpunku będzie multi?


@Down Tak tylko pytam :p
 
Tak sobie niedawno myślałem, że byłoby miło gdybyśmy w okrągłą rocznicę zapowiedzi Wiedźmina 3 dostali konkretną datę premiery i jakiś obszerny gameplay :)
 
RPG500 said:
Tak sobie niedawno myślałem, że byłoby miło gdybyśmy w okrągłą rocznicę zapowiedzi Wiedźmina 3 dostali konkretną datę premiery i jakiś obszerny gameplay :)/>
A jeszcze lepiej by było jeśli było by to na ramach Game Informera. Dwie pieczenie na jednym ogniu.
 
Aż takich znajomości z Gameinformer REDzi chyba nie mają, nie wiem nie prenumeruje tej gazety, trafiła kiedyś (przed premierą) tam jedna gra dwukrotnie na okładkę ? bo nie kojarzę.
 

Arraqnz

Guest
Włączyłem W1 na max ustawieniach. Wiecie, że tam idą smugi krwi po każdym cięciu, a nie po prostu ciała? Co osobne cięcie to wtedy łuk krwi, krew zostaje na mieczu i ciągnie się za nim. Coś pięknego. I ucięta głowa. I animacje wykończenia przeciwników. Dajcie mi to w W3 na RED Engine.
 
Top Bottom