Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Dzisiaj grając w wiedźmaka wykonywałem zlecenie Najgroźniejszy potwór na Skellige i w zleceniu tym wilkołak mówił o bruxie Verrenie z Toussaint którą Geralt niby zabił czyżby spoiler do dodatku Krew i Wino i Trailer "A Night To Remember"?
 
opcje grafiki w patchach

pytanie do redów . Panowie czy wraz z kolejnym patchem do gry przypuśćmy 1.11 który kiedyś tam wyjdzie dodacie więcej sekwencji walki mieczem plus czy pojawią się finiszery do potworów które mogły by urozmaicić wygląd walki a i jeszcze jedna kwestia może dodacie kilka opcji graficznych które były ukazane w materiałach z e3 2014 . wiem że teraz macie inne plany ale cześć graczy tych pc chciała by ujrzeć lepszą jakość niż na konsolach - widzimy sami procesy twórcze moderów na stronie nexus ale to jeszcze nie to dobrze by było gdybyście mogli cześć tych opcji wprowadzić lub to co robią ludzie na nexusie udoskonalić .
 
System Save

Witam
gra jest znakomita bla bla bla
xd
Problem jest jak gram ja i moja dziewczyna ona gra swoim geraltem a ja swoim i sie placza savy czy nie da sie zaimplementoac rozwiazania juz znanego z gier np mass effect ze kazdy geralt bedzie mial wlasne savy ? tzn wybor profili prosze prosze prosze
 
Witam
gra jest znakomita bla bla bla
xd
Problem jest jak gram ja i moja dziewczyna ona gra swoim geraltem a ja swoim i sie placza savy czy nie da sie zaimplementoac rozwiazania juz znanego z gier np mass effect ze kazdy geralt bedzie mial wlasne savy ? tzn wybor profili prosze prosze prosze
Nie prościej na Windowsie stworzyć dla dziewczyny osobny profil? Każde loguje się na swój i wtedy wszystkie ustawienia, łącznie z sejwami każdy ma swoje.
 
Moja prośba / sugestia.

Fajnie by było jakby była jakaś wizualizacja obrażeń i większa wariacja wyglądu potworków z jednego gatunku. Podczas gry na maksymalnym poziomie trudności i bez pasków czy oznaczeń leveli naprawdę jest ciężko się połapać czy się walczy z lekko mocnym przeciwnikiem, czy z jakimś czołgiem. Nie wiadomo czy przeciwnikowi zostało 10% zdrowia czy 90% a po 5 minutach klepania to szkoda się wycofywać. Z kolei w walce z hordą potworów gdy wszystkie są twarde to dobrze by było się skupiać na najsłabszych. Problem w tym, że one są nierozróżnialne a śledzenie ich ruchów cały czas, żeby pamiętać to który jest osłabiony, to już dla mnie nieco za dużo ;)
 
Nie wiadomo czy przeciwnikowi zostało 10% zdrowia czy 90% a po 5 minutach klepania to szkoda się wycofywać.
Dlatego też zdecydowałem się zostawić paski życia przeciwników. O ile pamiętam to z erpegów tylko w Arcanię na poziomie Gothic grałem bez pasków i było ok. Tyle, że tam stopniowo otrzymywaliśmy dostęp do coraz to kolejnych obszarów, więc nie była możliwa taka sytuacja jak w W3, gdzie można natrafić na dużo, dużo silniejszego stwora. Najgorsze jest jeszcze to, że nie ma stałych poziomów przypisanych do gatunków. Widzisz utopca i myślisz "Phi, takich to ja pokonuję jednym ciosem", idziesz na pewniaka i dostajesz wp%$dol, bo okazuje się, że to był utopiec na 20 poziomie, dajmy na to, a ty masz 8. :D
 
Nie prościej na Windowsie stworzyć dla dziewczyny osobny profil? Każde loguje się na swój i wtedy wszystkie ustawienia, łącznie z sejwami każdy ma swoje.

ale po co skoro ona ma wlasny laptop? poprostu na jej lapku wiedzmin nie pojdzie a na naszym stacjonarnym tak . za duzo zabawy dla takiego czegos
 
@sebogothic
Jakby jeszcze się dało wyłączyć paski i zostawić czaszki. Chociaż i tak wykorzystywanie metainformacji jest mało Wiedźmińskie. A wizualizacja obrażeń pomimo tego, że sporo to pracy to jednak jest szpanerska i jest ficzerkiem godnym powtarzania w kółko w wywiadach. Tego czego redzi potrzebowali ;>
 
Dzwiek w grze

Mam prozbe do developerow, czy mogli be rozwazyc dodanie dzwieku rechoczacych zab po zmroku na bagnach i w poblizu akwenow wodnych, natomiast w Novigradzie i Oxenfurcie brakuje mi dzwieju jaskolek poznym popoludniem tak charakterystycznego dla Polskich miast , ale to tylko moja opina. I oczywiscie pianie kogutow na wioskach :)
 
Alternatywne znaki

Czy istniej szansa aby, alternatywne zastosowania znaków były aktywne nawet jak nie włoży się ich do aktywującego okienka. Wiem że istnieją mody zwiększające ilość aktywnych skillów, ale ja bym preferował taką możliwość w wersji "vanilla". Jeśli nie od początku to chociażby w NG+, same alternatywne znaki nie wnoszą aż tak wielkich zmian (ułatwień) do rozgrywki, ale za to pozwalają aby walki były bardziej różnorodne, z czym się chyba wszyscy zgodzą.
Większość graczy i tak rozwija najchętniej drzewko szermierki, a pozostałe stają się przysłowiową zapchajdziurą.

Gdzieś już tu na forum czytałem, że większości graczy bardziej podobały się zbroje Geralta z W2, cóż dużo w tym racji. W Wiedźminie 3 mamy chyba max 10 modeli zbroi (nie wliczając schamatów z poszczególnych szkół), które różnią się tylko kolorami i statystykami... szkoda że nie ma żadnej z kapturem (najlepiej z możliwością odkrywania głowy)

Pozdrawiam
 
Marzenia / Sugestie

Witam.
W dodatek Serca z Kamienia gra się bosko! A Całe trzecie życzenie to dla mnie majstersztyk. I właśnie marzy mi się, żeby w Wiedźminie było więcej takich elementów, które mogą wywołać ciarki na plecach jak np. Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego z Bruxą. To była poezja! :)
 
Marzenie
Grając w dodatek serce z kamienia spotykamy na aukcji kobietę.
Kobieta w późniejszej rozmowie wspomina o Vesemirze i ich historii miłosnej. Skoro wiedzmin 4 to odległy plan który może nawet się okazać niespełnionym dla nas graczy.
Może warto by było skupić się o opowiedzeniu w W4 historii Vesemira o rozwijającymi się cechu wiedzmińskim w tamtych latach. To by była bardzo ciekawa opowieść która zazębiała by się z trenowaniem młodego Geralta.
Vesemir jako postać jest tak samo interesujący jak Geralt, szkoda że ginie w W3.
Pozdrawiam to jest moje marzenie co do W4.
 
Last edited by a moderator:
Niewiem gdzie napisać to co mam do napisania, ale sądze że tu będzie najbardziej na miejscu. Chcialbym nie prosić czy życzyć sobie ani zasugerować tylko oficjalnie oświadczyć.
Redzi! Kupiłem dodatek 'Serce z kamienia' wraz z dwiema taliami do gwinta. Scoia'tael i potwory. Oświadczam wszystkim i każdemu z osobna że domagam sie aby z drugim dodatkiem redzi dodali nilfgaard i królestwa północy, innego wyjścia nie widze, chce mieć całą kolekcja choćbym miał ukraść te talie jakiemuś konsolowcowi, czekam na waszą odpowiedź.
 
Oświadczam wszystkim i każdemu z osobna że domagam sie aby z drugim dodatkiem redzi dodali nilfgaard i królestwa północy, innego wyjścia nie widze

Tak jest, Wasza Arcymagnificencjo.

 
Gra jest świetna fabuła urywa głowę a dodatek wart był każdej złotówki.
Jednak przez całą grę towarzyszy mi niedosyt w oprawie graficznej. Nastaw ultra nie prezentuje się zbyt okazale, doczytująca się w biegu trawa czy czytywanie tekstur budynków w wyższej rozdzielczości. Owszem wiele da się wyciągnąć modami ale to nie koniecznie załatwia temat. Szukanie dobrego nastawu to droga przez mękę, masz już piękną roślinność ale budynki dalej doczytują, przesadzisz z jednym nastawem, bach, masywny shuttering itd...
Bardzo chciałbym aby w grze pojawił się jakiś na prawdę mocny profil, być może bardziej schowany przed niedoświadczonymi użytkownikami ale jednak opracowany przez Redów. Podejrzewam że to pobożne życzenie, więc po cichu liczę na RedKit'a aby moderzy mogli pokazać jak pięknie może gra wyglądać na bardzo mocnym PC
 
Top Bottom