Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
5. Pauza w trakcie filmików, nie wszyscy grając mogą się poświęć grze na tyle że wszystko inne poczeka byle by sie filmik skończył.
O, to to. Do tego możliwość zapisu i wczytania każdorazowo po lub w trakcie cutsceny. Oglądanie/przewijanie na nowo długiej sekwencji przed wymagającą walką potrafi doprowadzić do szewskiej pasji. (Scena z Porońcem...)
 
Fajnie by było gdyby Redzi pomyśleli o dodaniu opcjonalnej kamery (coś na zasadzie alternatywy poruszania się), a konkretniej kamery takiej jak w Wieśku 2. Fajnie by to wyglądało podczas walki, zdecydowanie lepiej niż to co jest teraz.
 
Ostatnio zacząłem przechodzic wieśka po raz drugi i o wiele bardziej zwracam uwage na drobne detale takie jak lot ptaków, zachowania ncp, rozlegla panorama, oswietlenie. Echh wczesniej biegalem tylko od zadania do zadania, a teraz na spokojnie wszystko zwiedzam na luzie. No i jedyne czego mi brakuje to mozliwosci przyblizenia kamery zza plecow Geralta,tak zeby wygladala jak podczas eksploaracji budynkow. Z takim wygladem kamery cala gra zmienilaby perspektywe. Detale otoczenia stalyby sie jeszcze lepiej widoczne np architektura budynkow, kapliczek itp. Wystarczyloby dodac opcje w menu gry by bardziej przyblizyc kamere. Echh ale to takie marzenie:)
 
Last edited:
Ok. Spełniam marzenia:
http://www.nexusmods.com/witcher3/m... Fajax/moddescription/?id=689&preview=&pUp=1

Świetne to jest. Można sobie ustawić kamerę w dowolnej odległości od tyłu Geralta, a nawet Fpp! :)
Aktywny zoom jest imo bardziej funkcjonalny, bo kamerę oddalasz i przybliżasz będąc w grze, bez potrzeby wychodzenia do menu. Zakres ruchu kamery jest olbrzymi, ale nie ruszysz jej w prawo, czy w lewo.
Czymś pośrednim jest bodajże RGT Camera Mods, gdzie oprócz przybliżania/oddalania, można też ustalić znad którego ramienia ta kamera będzie wisieć, jak blisko - ustalasz sam, o ile mi wiadomo można było ustawić sobie trzy domyślne odległości i przypisać wszystkie do wybranego klawisza.

Active Witcher Zoom
RGT CM
 
Mam następujące sugestie co należy poprawić przed premierą następnego dodatku:
1. Zamienić nazwy zwierzątek "Łania" na "Sarna". W grze nie ma ani jednej łani, a jelenie biegają sobie razem z kozami i kozłami saren.
W naturze gatunki te nie tworzą mieszanych grup, ale skoro Redzi już wszystko pochrzanili to niech przynajmniej nazwy modeli będą podpisane prawidłowo.
2. Gdy upolujemy zająca to lutujemy z niego "królicza skórkę". Proponuję zmienić nazwę na "zajęczą skórkę". Królik i zając to dwa osobne gatunki nie występujące razem.

Żeby te błędy zauważyć nie trzeba mieć ukończonych studiów leśnych ani też nie trzeba być myśliwym. Są to zagadnienia na poziomie trzeciej klasy szkoły podstawowej omawiane na zajęciach z środowiska.
 
To zapewne byłyby błędy gdyby gra rozgrywała się w naszym świecie, ale wiesz, to jest całkowicie fikcyjne uniwersum ;)
 
Wyzima j jako lokacja 3 dodatku

gdyby tak redzi chcieli jednak klepnąć 3 dodatek chciałbym żeby akcja rozgrywała się w Wyzimie

---------- Zaktualizowano 23:13 ----------

co wy o tym sądzicie bo jak dla mnie było by fajną sprawą zobaczyć to miasto w nowej wersji a przy okazji połazić po kanałach :)
 
Świat Wiedźmina ma tyle lokacji, których nigdy w grach nie pokazano, a tych chcesz znowu to samo? I jeszcze po kanałach łazić? Mało tego było we wszystkich dotychczasowych grach i pojawiających się w nich miastach? Daj spokój.
 
Jeśli już mowa o 3 lokacji, to kanały zawsze możemy zwiedzić ponownie odpalając W1. Pewnie i w drugim dodatku będzie trochę kanałów. Ja natomiast zawsze marzyłem żeby odwiedzić w grze Brokilon, taki z prawdziwego zdarzenia ;) Ten gaj druidów z W1 to była jedynie taka namiastka Brokilonu.
 
Witam, czy jest szansa aby zaczynać NG+ na pierwszym lvl, tak od zera bez odblokowanych skillów, schematów, eliksirów oraz z czystą skrzynką??

pozdrawiam
 
Przecież coś takiego całkowicie zaburza sens trybu Nowa Gra Plus :blink: Jeśli chcesz grać od zera to po prostu zacznij od zera, NG+ nie dodaje dodatkowej treści ani nic w tym rodzaju.
 
Top Bottom