Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
No właśnie tak to trochę potraktowałem mając nadzieję, że walka na niej będzie możliwa w dowolnym momencie po odblokowaniu dostępu. Jednak być może nadinterpretowałem krążące plotki.

Nie doszedłem tak daleko w grze (z resztą chyba nikt z nas), ale wydaje się, że udział w turnieju będzie częścią jednego z zadań. Chyba nie da się tam walczyć w kompletnie dowolnym momencie i w nieskończoność jak to ma miejsce w przypadku Areny.
 
Wideoklip na zakończenie Gry

Na zakończenie seri z Geraltem twórcy mogli by jeszcze wydać wideoclip z wszystkimi postaciami z gry .
Forma humorystyczna, satyryczna lub inna.
Np. Geralt walczy z potworami razem z Ciri i po chwili zaczyna śpiewać do Ciri piosenkę podobną do tekstu Perfektu: Nie mogę Ci wiele dać lub Nie Płacz Ewka lub bardziej wesołą a po chwili zaczynają dołączać się pozostałe postacie np. Yennefer, Triss, Jaskier i inni i schodzą ze sceny kłaniając się widowni, graczom.
Co wy na to ?
 
Na koniec to Redzi powinni dać jakiś równie świetny kawałek, jak aranżacja głównego motywu od Believe, w genialnej pod względem muzyki(i wielu innych rzeczy) jedynce. W trójce, podczas napisów końcowych byłem rozczarowany, słysząc utwór, który miałem okazje odsłuchać tysiąc razy podczas gry.
 
@GIV93 - Animacji jedzenia i picia nie ma, bo Geralt może jeść i pić w czasie walki, a animacje zakłóciłyby rytm.

Zainstalowałem moda na animacje, są super, nie zakłócają rytmu. Szkoda, że Basic Needs nie działa, o były by i animacje i potrzeba zaspokajania głodu i pragnienia (oraz zmęczenia skoro już dodali łóżko).
 
Zainstalowałem moda na animacje, są super, nie zakłócają rytmu. Szkoda, że Basic Needs nie działa, o były by i animacje i potrzeba zaspokajania głodu i pragnienia (oraz zmęczenia skoro już dodali łóżko).
Animacje są bardzo fajne, ale w połączeniu z którymś modem zmieniającym alchemię w kierunku dłuższego działania eliksirów (np. BCE).
Przy normlanym czasie ich działania, eliksiry często przestają działać, zanim walka się skończy, co samo w sobie jest słabe.
 

Guest 3872667

Guest
Believe z Wieśka w napisach końcowych Krew i Wino,łooo panie,ja to chcem!
:geraltfeelgood:
 
Believe z Wieśka w napisach końcowych Krew i Wino,łooo panie,ja to chcem!
:geraltfeelgood:

O tak, to by było piękne.
@Rustine po mojemu to Ciri Luned jest tylko dobre. Ale mówiłem tutaj o napisach końcowych, gdzie Believe miażdży wszystko.
@kuba_21 No jako eksploracyjne kawałki, to Brzeg, River Of Life, The Dike, Dead City, Peaceful moments nie mają sobie równych ;)
 
Wiedźmin 3 Krew i wino - Corvo Bianco

Witam,
Mam dość błahy problem w posiadłości Corvo Blanco, a mianowicie chciałbym powiesić łopatę klucznika na stojak, ale nie jest to możliwe mimo iż jest ona traktowana jako miecz w gruncie rzeczy.
Podobnie z portretem Iris z Orgierdem, który idealnie nadaje się na obraz, ale go również nie można powiesić (może dla tego, że przedmiot fabularny).
Byłbym wdzięczny gdyby w przyszłej łatce do gry zostały te opcje umożliwione :)
 
Słuchajcie Panowie.

Mam problem ze złotem w tym dodatku. Zrobiłem sobie jeden set, posprzedawalem większość rzeczy które mogłem i dalej mam problemy ze złotem.

Jest jakiś magiczny sposób na farme złota w grze?
 
Last edited:
Jeśli nie wyczyściłeś jeszcze wszystkich kontraband na Skellige to polecam się tam udać. Sprzedając znalezione w nich dobra można się bardzo szybko wzbogacić o kilkadziesiąt tysięcy jak nie więcej. Trzeba tylko trochę cierpliwości. Granie w gwinta w Toussaint też może być niezłe, bo ludzie tam grają na wyższe stawki. Od większości z nich możesz wygrać 100 koron, a z każdym grasz tyle razy ile chcesz (chyba, nigdy tego nie sprawdzałem czy po kilku partiach nie mówią pas).

Jeśli już wyczyściłeś Skellige, a gwinta nie lubisz albo wydaje się po prostu zbyt żmudny jako forma zarobku to chyba zostaje ci już tylko konsola komend. Przywołasz nią tyle kasy ile zechcesz.
 
Jeśli nie wyczyściłeś jeszcze wszystkich kontraband na Skellige to polecam się tam udać. Sprzedając znalezione w nich dobra można się bardzo szybko wzbogacić o kilkadziesiąt tysięcy jak nie więcej. Trzeba tylko trochę cierpliwości. Granie w gwinta w Toussaint też może być niezłe, bo ludzie tam grają na wyższe stawki. Od większości z nich możesz wygrać 100 koron, a z każdym grasz tyle razy ile chcesz (chyba, nigdy tego nie sprawdzałem czy po kilku partiach nie mówią pas).

Gwoli ścisłości to 50 koron. Drugie 50 to wkład własny.
No i trzeba jeszcze pozbyć się nawyku wyrobionego w podstawce z przeklikiwaniem stawki, bo o te 5 sztuk złota zwyczajnie nie chciało się już przestawiać suwaka, bo to była żadna forma zarobku..
 
Posprzedawałem trochę gratów, miałem też trochę w bagu w Novigradzie no i się uzbierało 24k. Na razie wystarczy, trzeba robić główny wątek bo widzę nieźle płacą.
 
Ja na Skellige wyczyściłem niemal wszystko uzbierałem z tego jakieś 40 tysięcy, ale jak zaszedłem do płatnerza w Beauclair, i zrobiłem Arcymistrzowski set wilka, to z kieszeni ubyło mi ponad 30 tysięcy koron, ale moim zdaniem warto. A jeśli narzekacie na brak gotówki, to polecam set Mantykory jest stosunkowo tani w 10 tysiącach cena powinna się zamknąć.
 
Słuchajcie Panowie.

Mam problem ze złotem w tym dodatku. Zrobiłem sobie jeden set, posprzedawalem większość rzeczy które mogłem i dalej mam problemy ze złotem.

Jest jakiś magiczny sposób na farme złota w grze?

Ja wyremontowałem cały dom, zrobiłem wszystkie arcymistrzowskie rynsztunki wraz z mantikorą i zostało mi jakieś 2000 koron. A jeszcze u zaklinacz i same zaklinanie setu żmii z pierwszego dodatku także trochę tego hajsu poszło ale jak widać można.
 
Top Bottom