Wiedźmin 3: świat

+
Mnie tylko irytują te ujęcia nocy na samym dole... przy założeniu, że to screeny z gry, bo w tej skali nie można tego jednoznacznie stwierdzić. Tylko ZN wyglądają w miarę normalnie, z tym że księżyc mógłby być 3 razy mniejszy. Za to na Skellige i w Novigradzie nawet na tych małych obrazkach widzę krajobraz aż do horyzontu. A księżyc świeci tak, jakby parę kilometrów dalej spuścili atomówkę. Błech.
Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie. Przez jakiś czas, mianowicie od premiery SoD aż do teraz, obawiałem się, że Redzi zrezygnowali z tych tonacji kolorystycznych charakteryzujących dany region. Z ulgą przyjąłem wiadomość, że w tej kwestii niewiele się zmieniło :)
 
Mógłbyś podać źródło?
Bo w wywiadzie z Warowni jest tylko:

http://www.gamestar.de/spiele/the-w...el/the_witcher_3_wild_hunt,49062,3082308.html
Auch Diebstahl ist den Bewohnern der Witcher-Welt nach wie vor egal, wir räumen ungehindert Schränke und Truhen aus, während deren Besitzer seelenruhig daneben stehen. Nur wenn uns ein Stadtwächter oder ein Soldat beim Klauen erwischt, werden wir sofort angegriffen. Wenn wir zu Boden gehen, dürfen wir zwar weiterspielen, verlieren aber all unser Gold.
 
Mnie tylko irytują te ujęcia nocy na samym dole... przy założeniu, że to screeny z gry, bo w tej skali nie można tego jednoznacznie stwierdzić. Tylko ZN wyglądają w miarę normalnie, z tym że księżyc mógłby być 3 razy mniejszy. Za to na Skellige i w Novigradzie nawet na tych małych obrazkach widzę krajobraz aż do horyzontu. A księżyc świeci tak, jakby parę kilometrów dalej spuścili atomówkę. Błech.
Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie. Przez jakiś czas, mianowicie od premiery SoD aż do teraz, obawiałem się, że Redzi zrezygnowali z tych tonacji kolorystycznych charakteryzujących dany region. Z ulgą przyjąłem wiadomość, że w tej kwestii niewiele się zmieniło :)

to nie screenshoty tylko zwykle zdjęcia i obrazy do inspiracji

a co do skelige to ta niebieska barwa juz dawno zostala porzucona, widac to po gameplayu i ostatnich panoramach
 
to nie screenshoty tylko zwykle zdjęcia i obrazy do inspiracji

a co do skelige to ta niebieska barwa juz dawno zostala porzucona, widac to po gameplayu i ostatnich panoramach

Primo, nie uwierzę że to zdjęcia, jak już obrazy, bo żadna noc w realnym świecie tak nie wygląda.
Secundo, Redzi już mówili, że na Skellige będą zarówno miejsca ładne i słoneczne, jak i dokładnie takie, jak w pierwszych zapowiedziach, zimne, mroczne i puste.
 
Tak, jak w "dwójce" ten cholerny tint mi przeszkadzał, tak teraz te różne kolorystyki zależne od rejonu biorę w ciemno. Świetnie dopasowane.
 
Primo, nie uwierzę że to zdjęcia, jak już obrazy, bo żadna noc w realnym świecie tak nie wygląda.
Secundo, Redzi już mówili, że na Skellige będą zarówno miejsca ładne i słoneczne, jak i dokładnie takie, jak w pierwszych zapowiedziach, zimne, mroczne i puste.

co to jest fotoszop?

po srodku na samej goze skelige jest ujecie z gry o tron Ned stark i jego 2 synowie
 
co to jest fotoszop?

po srodku na samej goze skelige jest ujecie z gry o tron Ned stark i jego 2 synowie

Takie zwierzę.


Ano, Skellige pasuje do Gry o Tron, przydałoby się jakieś większe miasto w stylu Winterfell :D
@sebogothic, o ile mnie pamięć nie myli, wewnątrz murów zewnętrznych było miasto. Inna sprawa, że Martin nie skupia się na opisie życia "prostaczków" i akcja toczyła się tylko na zamku.
Oczywiście mogę się mylić, czytałem dość dawno temu.
 
Last edited:
@SMiki55, tego żadną miarą nie można nazwać większym miastem. Ot, parę rybackich chałup na wybrzeżu, jedna karczma i licha brama. Mam na myśli jakieś porządne miasto... Przecież Skellige jest domem dla siedmiu wielkich rodów, gdzie oni wszyscy niby żyją, śpią i bronią się przed najeźdźcami?
 
Czyli jest dość prawdopodobne, że jednym z tych większych miast obok Novigradu będzie Wyzima, bo Kaer Trolde wygląda na średnie jeśli o wielkość chodzi. :)
 
Ja się Wyzimą jaram strasznie, ciekawe jak się tam pozmieniało i jak bardzo będzie przypominała tę z W1 :D
 
Raczej nic oprócz zamku królewskiego. W dwójce na mapie były całe królestwa północne.
Myślę, że będzie dość duży kawałek miasta jeśli nie cały. Akurat to się zamyka na mapie. A odległość podał od Kaer Morhen które tez nie będzie dane w jednym, dwóch komnatach tylko pewnie z małą okolicą. Tak samo i Wyzima - albo po prostu wkleja ją do gry. Zobacz jak wielkie są Wyspy.
 
Top Bottom