Wiedźmin 3: świat

+
Trzy? Lykaon, Sny Umarłych i Roses of Shaerrawedd. Są jeszcze jakieś, o których nie wiem?
Cóż, trzy to i tak aż trzy razy więcej, niż jeden (jedyna przygoda do jedynki z zupełnie nową lokacją główną to Deception).
 
@pshepo zawsze wychodzę z założenia, że lepiej człowieka (tutaj gracza) edukować niż mu coś zakazywać. Dlatego uważam, że dobrym rozwiązaniem było to z Risena. Płyniesz wpław w głąb morza? Wpieprza Cię jakiś potworek jako przekąskę. Drugi raz już nikt nie wpadnie na ten pomysł.
W Risenie bohater w ogóle nie umiał pływać.
 
@sebogothic pływać może nie, ale i tak próba wejścia do morza kończyła sie wpieprzającym nas potworkiem. Co jest pokazane TUTAJ. Coś takiego gdy zabierzemy się zbyt daleko wpław mogłoby się pojawić.
 
Najlepiej będzie jak świat podzielą na dwie "strefy" - Wyspy Skellige i reszta świata ;D. Na wyspy i z powrotem będziemy moli się dostać okrętem, zapłacić za przewóz, dostajemy animacje, i o jesteśmy ;p albo teleport - dość drogi, wymagający zebrania kilku składników i namówienia czarodzieja ale możliwy.
 
Nadal też nie chce mi się wierzyć w obecność Wyzimy. A jeśli jest, to ciekaw jestem ile tam będzie dostępnych questów (a jak wiemy w W1 rozgrywało się tam z pół gry). Mamy tylko 100h questów, z czego całość możnaby zmieścić w samym Novigradzie, który jest ogromny, bo kilkakrotnie większy od Wyzimy.

Wierząc relacjom dwie z 3 lokacji mają coś ponad 100km kwadratowych, oznacza, że świat się rozrasta bardziej niż twórcy przypuszczali, także liczba godzin gry mogła mocno wzrosnąć. Zespół dalej może się dalej trzymać danych podanych na początku, mogą nie być jeszcze wszystkiego pewni. Wiem, trochę szalone przypuszczenia :)
 
Wierząc relacjom dwie z 3 lokacji mają coś ponad 100km kwadratowych, oznacza, że świat się rozrasta bardziej niż twórcy przypuszczali, także liczba godzin gry mogła mocno wzrosnąć.

Nie zapomnijmy, że rozrasta się na różnych poziomach. Nurkowanie, to pewny gwarany, iż także pod wodą będziemy mieli sporo do roboty.
 
Dokładnie tak no też podobno na początku mówiono, że żeby przejść grę trzeba poświęcić 100 godzin , ale to jak zostało obliczone? to zależy kto ile będzie dziennie poświęcał wiedźminowi czas;) ale jeżeli wszystko nadal się rozrasta to myślę , że to może potrwać dużo więcej niż 100 godzin i to mnie cieszy , jetem ciekawy tego nurkowania czy tam będzie jakiś qest z główną fabułą?

Witam wyślę pewny link co prawda już wszystko było o nowym zwiastunie , ale ta tej stronie co nie co jest choćby potwierdzenie szukania skarbów pod wodą http://gadzetomania.pl/1332,trailer-wiedzmina-3-analiza-tywin-lannister-burdele-i-komando-wiedzminow przepraszam , że post pod postem , ale zapomniałem edytowć
 
Last edited by a moderator:
Idąc Twoim tokiem rozumowania jeśli będę grał więcej w ciągu jednego dnia to szybciej przejdę grę... Przy okazji, proszę nie wstawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi.
 
Ja się cieszę , że potwierdzono , że wyścigi konne będą minigrą;) teraz na ps3 site jest przerwa 30 minut,ale za nim zrobiła się przerwa zdążyłem przeczytać , że nowe urywki z wiedźmina zobaczymy szybciej niż nam się wydaje, może nawet na konferencji Microsoftu
 
@mitek24 kończy waść wstydu oszczędź, idź czytaj książki, bo pisać nie umiesz. Poza tym dzieci na forum gry od 18 lat prawa głosu nie mają. Albo jesteś przeogromnym trollem, któremu nie powiem udało się nas strolować, ale teraz proszę cie przestań i pisz normalnie, bo nie zdzierżę tego dłużej...


E: @AndersonSilva Ja też, ale tu o co innego się rozchodzi...
 
Last edited:
@mitek24 kończy waść wstydu oszczędź, idź czytaj książki, bo pisać nie umiesz. Poza tym dzieci na forum gry od 18 lat prawa głosu nie mają. Albo jesteś przeogromnym trollem, któremu nie powiem udało się nas strolować, ale teraz proszę cie przestań i pisz normalnie, bo nie zdzierżę tego dłużej...

Jak masz coś osobistego do przekazania mitkowi, to jest PW, jeśli masz jakieś zastrzeżenia odnośnie jego zachowania na forum, to masz przycisk raportuj. Ataki personalne i zabawy w moderatora nie są na forum akceptowane. Jeśli masz jakieś pytania/wątpliwości, zapraszam na PW.
 
Chciałbym was poinformować,że to jest temat Wiedźmin :świat i powinniśmy o nim pisać a wy pierd..... o czymś co nie ma sensu i wyraźnie odbiegacie od tematu moi drodzy
 
Top Bottom